Dimitrije Zubac, Katarina Trivić, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour

Eminent Open, U14 Tennis Europe, ТК Еминент Подгорица, Црна Гора, 6-14.8.16.

У ТК Еминент у Подгорици oдржан је међународни турнир Eminent Open за дечаке и девојчице до 14 година (3. категорије).

 

Турнир је игран на шљаци од 6. до 12. августа, у оквиру Tennis Europe Junior Toura. На турниру је учествовало 73 девојчица и дечака, од тога 17 из Србије.

 

🕓  12.8.2016.  12.40 h

Димитрије Зубац и Катарина Тривић су победници Eminent Open-а у синглу. Браво!

Димитрије је у финалу победио Белоруса Александра Калињина 6-2 6-4. Ово је његова друга титула на ЕТА турнирима до 14 година ове године, после освајања Čačak Open 2016 у јуну, а не заборавимо да је на Летњем државном првенству у мају освојио 2. место.

Катарина је савладала 1. носитељку, Гркињу Анастасију Параскевуди 6-4 6-4, и ово јој је друга титула ове године, после освајања Krka Cup 2016 у јулу!

 

Dimitrije Zubac, Katarina Trivić, Anastasia Paraskevoudi, Aleksandr Kalinin, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисти Димитрије Зубац, Катарина Тривић, Анастасија Параскевуди и Александар Калињин

 

Dimitrije Zubac, Katarina Trivić, Anastasia Paraskevoudi, Aleksandr Kalinin, Vladimir Kaić, Aleksandra Saveljić-Filipović, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour
Врховни судија Владимир Каић, Димитрије Зубац, Катарина Тривић, Анастасија Параскевуди, Александар Калињин и Александра Савељић-Филиповић

 

 

Dimitrije Zubac, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour
Димитрије са пехаром

Победници у дублу у конкуренцији дечака су Хрват Ловре Ерцег и Црногорац Данило Раичевић, који су савладали Дражена Петровића и Леа Пуљића из Босне и Херцеговине 6-2 6-4.

 

Leo Puljić, Dražen Petrović, Danilo Raičević, Lovre Erceg, Vladimir Kaić, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисти дубла Лео Пуљић, Дражен Петровић, Данило Раичевић и Ловре Ерцег са судијом Владимиром Каићем

 

 

 

 

🕓  11.8.2016.  14.00 h

Српске тенисерке Невена Коларевић и Наталија Сенић победиле су у дублу, честитамо!

У финалу су савладале украјинско-руски пар Лујза Дадвани/Ангелина Линикова 6-3 6-2.

 

Димитрије Зубац из Србије и Катарина Тривић из Републике Српске пласирали су се у финале сингла. Браво!

Димитрије је савладао Хрвата Ловру Ерцега 6-4 5-7 6-2, а Катарина нашу Анђелу Лопичић 6-2 6-1. Стефан Поповић је нажалост после велике борбе изгубио од Белоруса Александра Калињина 6-2 4-6 3-6, а Сара Микача од 1. носитељке, Гркиње Анастасије Параскевуди 1-6 2-6.

Natalija Senić, Nevena Kolarević, Luyiza Dadvani, Angelina Linnikova, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисткиње дубла Наталија Сенић, Невена Коларевић, Лујиза Дадвани и Ангелина Линикова

 

 

Natalija Senić, Nevena Kolarević, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour
Победнице у дублу Наталија Сенић и Невена Коларевић

 

 

 

🕓  10.8.2016.  20.25 h

Троје тенисера из Србије пласирало се данас у полуфинале Eminent Opena: Стефан ПоповићДимитрије Зубац и Анђела Лопичић, као и две тенисерке из Републике Српске, Сара Микача и Катарина Тривић, и Ловре Ерцег из Хрватске. Честитамо!

Стефан ће сутра играти против Александра Калињин (Белорусија), Димитрије ће играти против Ловра Ерцега, Сара Микача против Анастасије Параскевуди (Грчка), а Анђела и Катарина ће се састати у другом полуфиналном мечу девојчица.

 

Anđela Lopičić, Katarina Trivić, Sara Mikača, Natalija Senić, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour
Анђела Лопичић, Катарина Тривић, Сара Микача и Наталија Сенић

 

Српске тенисерке Невена Коларевић и Наталија Сенић ушле су у финале дубла, пошто су у полуфиналу победиле сународњакиње из Босне и Херцеговине Катарину Тривић и Сару Микачу 6-1 4-6 10-7, и сутра ће у финалу играти против украјинско-руског пара Лујза Дадвани/Ангелина Линикова.

У финалу дубла код дечака играће хрватско-црногорски пар Ловре Ерцег/Данило Раичевић против Дражена Петровића и Леа Пуљића из Босне и Херцеговине.

 

 

 

Прочитајте извештај са прошлогодишњег турнирa, којег су освојили Црногорац Марио Алексић и Рускиња Полина Шитикова.

 

 

Dimitrije Zubac, Katarina Trivić, Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисти Димитрије Зубац и Катарина Тривић

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Александар Калињин (Белорусија) – Стефан Поповић (Србија)  2-6 6-4 6-3

Димитрије Зубац (Србија) – Ловре Ерцег (Хрватска)  6-4 5-7 6-2

 

 

 

🕓  12.8.2016.  10.39 h

Главни жреб, коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

🕓  7.8.2016.  14.06 h

Квалификације, коначни резултати:

Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour

 

 

Списак играча:

 

Главни жреб
Број Име и презиме играча Националност Годиште Ранг
1 Stefan Popovic Serbia 2003 #861
2 Lovre Erceg Croatia 2003 #1341
3 Danilo Raicevic Montenegro 2003 #1541
4 Aleksandr Kalinin Belarus 2002 #1591
5 Маximilian Homberg Germany 2003 #1631
6 (OA) Milo Gazivoda Montenegro 2003 #5191
7 (OA) Petar Jovanovic Montenegro 2003 #2581
8 (OA) Branko Djuric Montenegro 2005 -1
9 (OA) Damjan Popovski FYR Macedonia 2002 #4231
10 (OA) Matija Samardzic Montenegro 2004 -1
11 (OA) Danijel Makovic Montenegro 2002 #8851
12 (OA) Albert Makovic Montenegro 2003 -1
13 Drazen Petrovic Bosnia and Herzegovina 2002 #1651
14 Aleksa Krivokapic Montenegro 2003 #1751
15 Dimitrije Zubac Serbia 2002 #1751
16 Vuk Vuksanovic Montenegro 2002 #2131
17 Leo Puljic Bosnia and Herzegovina 2002 #2391
18 Dusan Trunic Serbia 2002 #2681
Квалификације
1 Djordje Jankovic Bosnia and Herzegovina 2003 #3651
2 Aleksa Mardjonovic Serbia 2002 #3651
3 Pavlovic Ognjen Serbia 2002 #4231
4 Fedor Popovic Bosnia and Herzegovina 2002 #4591
5 Timofey Kolodko Russia 2002 #4911
6 Ajdin Muharemovic Bosnia and Herzegovina 2002 #4911
7 Dominik Rys Czech Republic 2002 #6261
8 Nikola Mitrovic Serbia 2002 #6261
9 Luka Kurtovic Serbia 2003 #8851
10 Arber Gashi Great Britain 2003 #8851
11 Damir Zababurin Belarus 2002 -1
12 Nikita Paderin Russia 2003 -1
13 Ethem Eryaman Turkey 2003 -1
14 Bojan Radoman Serbia 2003 -1
15 Vanja Vojinovic Serbia 2003 -1
16 Valerio Gerone Belgium 2002 -1
Ivan Chernov /WC/ Russia 2004 -1
17 Gerard Pascual Torruella Spain 2003 -1
18 Sacha Azencot France 2002 -1
19 Luca Giordano Italy 2002 -1
20 Marko Malis Bosnia and Herzegovina 2003 -1

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Анастасија Параскевуди (Грчка) – Сара Микача (Босна и Херцеговина)  6-1 6-2

Катарина Тривић (Босна и Херцеговина) – Анђела Лопичић (Србија)  6-2 6-1

 

 

 

🕓  12.8.2016.  12.40 h

 

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

🕓  7.8.2016.  14.06 h

Квалификације, коначни резултати:

Eminent Open U14, Teniski klub Eminent Podgorica, Tennis Europe Junior Tour

 

 

Списак играчица:

 

Главни жреб
Број Име и презиме играчице Националност Годиште Ранг
1 Anastasia Paraskevoudi Greece 2002 #1451
2 Katarina Trivic Bosnia and Herzegovina 2002 #1961
3 Sara Mikaca Bosnia and Herzegovina 2003 #2221
4 Andjela Lopicic Serbia 2003 #2641
5 Ena Baltic Bosnia and Herzegovina 2003 #3461
6 Semra Aksu Turkey 2003 #3461
7 Luyiza Dadvani Ukraine 2002 #3461
8 (OA) Sofija Radjenovic Montenegro 2002 #5711
9 (OA) Iva Nisavic Montenegro 2002 #9761
10 (OA) Nadja Mrkic Montenegro 2003 -1
11 (OA) Divna Ratkovic Montenegro 2004 -1
12 (OA) Bojana Nikcevic Montenegro 2004 -1
13 (OA) Anja Jovovic Montenegro 2005 -1
14 (OA) Marine Michel France 2002 #4831
15 (OA) Marina Skegro Croatia 2004 -1
16 Andjela Vukcevic Serbia 2002 #4061
17 Dariia Monakhova Russia 2003 #4271
18 Ena Rako Bosnia and Herzegovina 2002 #4421
Квалификације
1 Nicole Palecek Czech Republic 2003 #5091
2 Andrea Mrvic Serbia 2003 #5411
3 Deborah Muratovic Germany 2003 #6391
4 Natalija Senic Serbia 2003 #6391
5 Mia Marjanovic Serbia 2003 #7481
6 Alexandra Lantsetova Russia 2002 #8281
7 Doroteja Petrovic Serbia 2003 #8281
8 Angela Boskovic Austria 2003 #8281
9 Nevena Kolarevic Serbia 2003 #9761
10 Miriam Gondorova Slovakia 2003 -1
11 Kristina Bozovic Montenegro 2005 -1
12 Tea Nikcevic Montenegro 2005 -1
13 Eda Mjekiqi U.S.A. 2004 -1
14 Vasiliki Magdalini Samara Greece 2003 -1
15 Andrijana Stojanovic Montenegro 2004 -1
16 Alexandra Sukhanova Russia 2003 -1
17 Kristina Stamenkovic Serbia 2003 -1

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *