Nemanja Subanović, Jovana Babić, Ekaterina Repina, Admir Kalender, finalisti, III Memorijal Jovana Kukarasa Subotica

III Memorijal Jovana Kukarasa, U14 Tennis Europe, Суботица, Србија, 16-24.5.15.

Првак Србије Немања Субановић и Рускиња Екатерина Репина су победници међународног турнира III Memorijala Jovana Kukarasa за дечаке и девојчице до 14 година, II категорије, у оквиру такмичења Tennis Europe U14, одржаног у TK Спартак у Суботици од 16. до 23. маја. Честитамо!

Немања је у финалу победио првака Хрватске Адмира Календера 6-4 6-2, док је Екатерина била боља од Јоване Бабић 6-1 6-1.

 

Nemanja Subanović, Jovana Babić, Ekaterina Repina, Admir Kalender, finalisti, III Memorijal Jovana Kukarasa Subotica
Финалисти Немања Субановић, Јована Бабић, Екатерина Репина и Адмир Календер

 

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

Немања је у полуфиналу победио Виктора Јовића 6-7(6) 6-3 7-5, а Адмир Луку Стефановића 6-1 6-1.

Код девојчица су финалисткиње Рускиња Екатерина Репина, која је после велике борбе савладала Анђелу Скробоњу 6-3 3-6 6-1, и Јована Бабић, која је савладала Теодору Вујичић 7-6(7) 6-2.

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

Такмичар Тениске академије Живковић Лука Стефановић квалитетном игром и пласманом у полуфинале наставио је изузетну серију резултата, започету освојеним 3. местом на турниру 3. категорије у Никшићу, Montenegro CUP у оквуру Tennis Europe дo 14 гoдинa.

 

Luka Stefanović, III Memorijal Jovana Kukarasa u tenisu, Teniski klub Spartak Subotica, Dudova šuma, Tennis Europe Junior Tour
Лука Стефановић у Суботици

 

У полуфинале се пласирало шесторо девојчица и дечака из Србије: Анђела Скробоња, Јована Бабић, Теодора Вујичић, Немања Субановић, Виктор Јовић и Лука Стефановић.

 

Турнир је изузетно јак – такмичиће се 63 девојчица и дечака из Србије, као и још 50 такмичара из 16 земаља!

 

Погледајте и извештај са прошлогодишњег турнира, који су освојили Марко Миладиновић и Теодора Ристић.

 

 

 

Дечаци

 

 

 

Vreme_ikonica23.05.15.  17.00 h

Главни жреб, коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

Vreme_ikonica17.05.15.  16.13 h

Квалификације, коначни резултати:

III Memorijal Jovana Kukarasa_decaci_kval_final

 

 

Списак играча:

 

Главни жреб

 

Број Презиме и име играча Националност Година рођења Ранг
1 Vanja Dobrnjac (BIH) 2001 #30
2 Viktor Jovic (SRB) 2002 #58
3 Ostap Kovalenko (RUS) 2001 #65
4 Goran Zivotic (SRB) 2002 #85
5 Vladimir Senchuk (RUS) 2001 #107
6 Dusan Milanovic (SRB) 2002 #113
7 Nemanja Malesevic (BIH) 2001 #140
8 Peter Fajta (HUN) 2002 #177
9 Nemanja Subanovic (SRB) 2001 #178
10 Admir Kalender (CRO) 2001 #185
11 Balint Dobak (HUN) 2002 #185
12 (OA) Milos Vukovic (SRB) 2001
13 (OA) Kristijan Juhas (SRB) 2001 #589
14 (OA) Nemanja Medic (SRB) 2001 #589
15 (OA) Lazar Ignjovic (SRB) 2002 #489
16 (OA) Oliver Sabo Rac (SRB) 2003
17 (OA) Petar Basic Palkovic (SRB) 2003
18 (OA) Nikola Kijac (SRB) 2001 #508
19 (OA) Luka Petrovic (GBR) 2002
20 (OA) Luka Todorovic (SRB) 2002
21 (OA) Jovan Poznan Jovan (SRB) 2001
22 (OA) Luka Stefanovic (SRB) 2001 #671
23 (OA) Veljko Pejcic (SRB) 2001
24 (OA) Mihaly Deli (HUN) 2001 #409
25 (OA) Jovan Vucic (SRB) 2001 #671
26 Ilija Zoroja (SRB) 2002 #216
27 Luka Malobabic (SRB) 2001 #235
28 Philipp Uhde (GER) 2001 #284
29 Zsombor Velcz (HUN) 2002 #301
30 Alexander Maggs (GBR) 2001 #327
31 Drazen Petrovic (BIH) 2002 #358
32 Adam Kovac (SRB) 2001 #391

Квалификације

 

1 Vasilije Draganic (SRB) 2001 #448
2 Radu Cojocaru (ROM) 2001 #508
3 Dominik Podsednik (CZE) 2001 #589
4 Mihai Vasii Kolla (ROM) 2001 #671
5 Lav Dasic (SRB) 2002 #671
6 Sanid Brdar (GER) 2002 #671
7 Nikola Mitrovic (SRB) 2002 #671
8 David Klar (SLO) 2002
Daniel Antonic /WC/ (SRB) 2001
9 Mate Koszo (HUN) 2002
10 Jovan Cirkovic (SRB) 2001
11 Davor Gadzic (CRO) 2001
12 Aleksandar Petkovic (GER) 2001
13 Viktor Stojanovic (SRB) 2001
14 Marko Ehman (CRO) 2002
15 Dimitrije Zubac (SRB) 2002
16 Aleksandar Ljubojevic (SRB) 2002
17 Djordje Kurcubic (SRB) 2002
18 Aleksa Mardjonovic (SRB) 2002
19 Dragutin Mitric (SRB) 2001
20 Mateja Curic (SRB) 2002
21 Luka Markovic (SRB) 2001
22 Dusan Trunic (SRB) 2002
23 Nemanja Marjanovic (SRB) 2002
24 Maksim Nikolic (SRB) 2002
25 Milan Macura (SRB) 2002
26 Ognjen Brozovic (SRB) 2002
27 Jovan Ilic (CRO) 2002
28 Djordje Mandic (SRB) 2001
29 Nikola Stanimirovic (SRB) 2001
30 Vukasin Popovic (SRB) 2002
31 Stefan Kabasaj (SRB) 2001

 

 

III Memorijal Jovana Kukarasa u tenisu, Teniski klub Spartak Subotica, Dudova šuma, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

 

Девојчице

 

 

 

Vreme_ikonica23.05.15.  17.00 h

Главни жреб, коначни резултати:


Vreme_ikonica16.05.15.  19.05 h

Квалификације, комплетни резултати:

III Memorijal Jovana Kukarasa_devojcice_kval_2

 

Списак играчица:

 

Главни жреб

 

Број Презиме и име играчице Националност Година рођења Ранг
1 Andjela Skrobonja (SRB) 2001 #26
2 Darija Krzovska (MAK) 2001 #44
3 Ekaterina Vinnik (RUS) 2002 #72
4 Ekaterina Repina (RUS) 2001 #84
5 Jovana Babic (SRB) 2001 #96
6 (OA) Milana Vulin (SRB) 2002
7 (OA) Teodora Djokic (SRB) 2001
8 (OA) Iva Divac (SRB) 2003
9 (OA) Andriana Simovic (SRB) 2002 #562
10 (OA) Kristina Kukaras (GER) 2001
11 (OA) Vladislava Shumilova (RUS) 2001
12 (OA) Anastasija Gutic (SRB) 2001 #562
13 (OA) Andjela Jocovic (SRB) 2001 #637
14 Aleksandra Stankovic (SRB) 2001 #131
15 Mihaela Djakovic (SRB) 2001 #145
16 Romana Cisovska (SVK) 2002 #172
17 Weronika Baszak (POL) 2002 #189
18 Reka Zadori (HUN) 2001 #199
19 Emilija Kojcic (SRB) 2001 #199
20 Tekla Szollos (HUN) 2001 #199
21 Elena Trencheva (BUL) 2002 #232
22 Ksenija Tmusic (SRB) 2001 #268
23 Teodora Vujicic (SRB) 2002 #288
24 Dorka Drahota Szabo (HUN) 2002 #289
25 Francesca Curmi (MLT) 2002 #304
26 Luca Janosi (HUN) 2002 #312
27 Andjela Vidovic (SRB) 2002 #325
28 Yasmeen Ghaoui (LBN) 2001 #468
29 Megi Khmiadashvili (RUS) 2001 #468
30 Diana Zhalgasova (KZH) 2001 #468
31 Andjela Vukcevic (SRB) 2002 #517
32 Nadja Nonkovic (SRB) 2002 #553

Квалификације

 

1 Katarina Trivic (BIH) 2002 #562
2 Andrijana Brkic (SRB) 2001 #562
3 Cintia David (HUN) 2002 #625
4 Zita Kovacs (HUN) 2001 #637
5 Milica Drljaca (BIH) 2001 #637
6 Paloma Keresztes (HUN) 2002 #726
7 Nicole Mikulan (AUT) 2002 #823
8 Teodora Vrucan (BIH) 2002
9 Iva Pantovic (SRB) 2002
10 Katarina Domazetovic (SRB) 2001
11 Anna Punyi (HUN) 2002
Stasa Vasic /WC/ (SRB) 2002
12 Tijana Nikolic (SRB) 2002
13 Nadja Zivkovic (SRB) 2003
14 Julija Radenkovic (SRB) 2003
15 Anamarija Cakic (SRB) 2002
16 Sofia Madina (RUS) 2001

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *