Istraturist Cup, U12 Tennis Europe, Умаг, Хрватска, 7-15.3.15.

Међународни турнир Istraturist Cup за дечаке и девојчице до 12 година, у оквиру такмичења Tennis Europe U12, одржава се у Umag Tennis Academy у Умагу, Хрватска, од 7. до 15. марта 2015. Пратите га са нама!

 

Стефан Поповић je у финалу после велике борбе изгубио од Lea Raquina из Француске 6-0 3-6 4-6, али ово је велики успех за Стефана и за српски тенис, и још једном Браво Стефи!

 

 

Stefan Popovic (1)

 

 

Senka Deletić, Ana Vilček, Andrea Mrvić i Anđela Lopičić, Istraturist Cup, Umag U12
Српкиње у Умагу: Сенка Делетић, Ана Вилчек, Андреа Мрвић и Анђела Лопичић

 

 

 

Дечаци

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

Резултати полуфинала:

Leo Raquin (FRA) – Marko Andrejic (AUT)  6-1 6-3

Stefan Popovic (SRB) – Petar Jovanovic (MNE)  6-4 6-1

 

Vreme_ikonica15.03.15.  14.47 h

Главни жреб, коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 
Vreme_ikonica08.03.15.  16.51 h

Квалификације, комплетни резултати:

Istraturist Cup, Umag U12, rezultati kvalifikacija

 

Списак играча:

 

Број Име и презиме играча Држава Година рођења
1 (DA) Jar Dimitrijevic Slovenia 2003
2 (OA) Leo Raquin France 2003
3 (OA) Popovic Stefan Serbia 2003
4 (OA) Lovre Erceg Croatia 2003
5 (OA) Romeo Bastien France 2003
6 (OA) German Samofalov Ukraine 2003
7 (OA) Fran Mitrovic Croatia 2003
8 (OA) Ivan Burnashov Russia 2004
9 (OA) Lun Obrul Slovenia 2004
10 (OA) Djordje Jankovic Bosnia and Herzegovina 2003
11 (OA) Patrik Labaj Slovakia 2005
12 (OA) Enrico Lanza Cariccio Italy 2003
13 (OA) Berk Bugarikj FYR Macedonia 2003
14 (OA) Peter Kalocsai Hungary 2003
15 (OA) Tomas Melicherik Slovakia 2004
16 (OA) Marko Andrejic Austria 2003
17 (OA) Darius Florin Pop Romania 2004
18 (OA) Kalin Ivanovski FYR Macedonia 2004
19 (OA) Alen Bill Croatia 2003
20 (OA) Marco Ricci Italy 2003
21 (OA) Nlkolay Nedelchev Bulgaria 2003
22 (OA) Andrei Lantsov Russia 2004
23 (OA) Stjepan Anisic Croatia 2003
24 (OA) Patrick Brady Thailand 2004
25 (OA) BenedekTomori Hungary 2003
26 (OA) Mili Poljicak Croatia 2004
27 (OA) Ahmed Hurtic Bosnia and Herzegovina 2004
2s (OA) Luka Mlkrut Croatia 2004
29 (OA) Roko Baskovic Croatia 2003
30 (OA) Leon Subotic Croatia 2003
31 (OA) Niki Stoiber Austria 2003
32 (OA) Caspar Jalili Mikkelsen Denmark 2003
33 (OA) Asger Emil lldor Denmark 2003
34 (OA) Max Westphal France 2003
35 (OA) Robert Korelc Slovenia 2003
36 (OA) Gordan Fran Mileusnic Slovenia 2003
37 (OA) Taj Popovic Slovenia 2003
3S (OA) Petar Jovanovic Montenegro 2003
39 (OA) Niklas Riiser Norway 2003
40 (OA) Ellis Short U.S.A. 2003
41 (OA) Maxi Sunjic Croatia 2004
42 Tommaso Lippolis Italy 2003
43 Oliver Sabo Rac Serbia 2003
44 Ludovico Edoardo Truffelli Italy 2003
45 Jon Lan Suntar Slovenia 2003
46 Gal Emersic Potocnik Slovenia 2003
Квалификације 32 места
1 Nikola Peric Slovenia 2003
Maxime Hillhouse (Main Draw Wildcard) France 2003
2 Manfredi Vergine Italy 2003
3 Davide Ferrarolli Italy 2003
4 Marsel Znuderl Slovenia 2003
5 Ivan La Cava Italy 2003
6 Aljaz Jeran Slovenia 2003
7 Max Klep Slovenia 2003
a Flavio Mario Pasquariello Italy 2003
9 Maj Premzl Slovenia 2004
Sebastian Dominko (Main Draw Wildcard) Slovenia 2003
10 Luka Jovanovic Serbia 2004
Danilo Raicevic (Main Draw Wildcard) Montenegro 2003
11 Lukas Kaltseis Austria 2003
12 Vid Buzeti Slovenia 2003
13 Aljaz Kirbis Slovenia 2004
14 Samuele Grotti Italy 2003
15 Attila Boros Hungary 2003
16 Samuel Motazed Austria 2003
17 Jules Jolivier France 2003
18 Peter Sailer Austria 2003
19 Mai Agushi FYR Macedonia 2004
20 Maj Najvirt Kolaric Slovenia 2003
21 Manuel Bergonzini Italy 2003
22 Mateja Janicijevic Serbia 2003
23 Elvis Ramie Slovenia 2003
24 Alessio Tramontin Italy 2003
Jovan Sinadinovic (Main Draw Wildcard) Bosnia and Herzegovina 2003
Mihajlo Sipka (Main Draw Wildcard) Bosnia and Herzegovina 2003
25 Paul Werren Austria 2004
26 Etienne Lutz Germany 2004

 

 

 

Девојчице

 

Ana Vilček i Andjela Lopičić, Istraturist Cup, Umag U12
Ана Вилчек и Анђела Лопичић победиле су у 1. колу у дублу

 

У главном жребу наступиће пет девојчица из Србије: Сенка Делетић, Анђела Лопичић, Ива Дивац, Ана Вилчек и Андреа Мрвић.

 

У конкуренцији девојчица турнир је освојила Ноа Крзнарић (CRO), победом над Alinom Shcherbininom (RUS) 6-0 6-1.

 

Резултати полуфинала:

Alina Shcherbinina (RUS) – Oksana Selekhmeteva (RUS)  4-6 6-3 6-3

Noa Krznaric (CRO) – Amanda Kiara Toth (HUN)  6-4 6-1

 

 

Vreme_ikonica15.03.15.  11.36 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

Vreme_ikonica08.03.15.  16.51 h

Квалификације, комплетни резултати:

Istraturist Cup, Umag U12, rezultati kvalifikacija

 

Списак играчица:

 

Број Име и презиме играчице Држава Година рођења
1 (OA) Senka Deletic Serbia 2003
2 (OA) Maria Timofeeva Russia 2003
3 (OA) Nina Radovanovic France 2003
4 (OA) Amanda Kiara Toth Hungary 2003
5 (OA) Noa Krznaric Croatia 2003
6 (OA) Oksana Selekhmeteva Russia 2003
7 (OA) Reka Kata Matko Hungary 2003
8 (OA) Nika Strasek Slovenia 2003
9 (OA) Sara Mikaca Bosnia and Herzegovina 2003
10 (OA) Nino Natsvlishvili Georgia 2003
11 (OA) Taja Loncaric Slovenia 2003
12 (OA) Kornelia Huncak Croatia 2003
13 (OA) Sara Suchankova Slovakia 2003
14 (OA) Andjela Lopicic Serbia 2003
15 (OA) Elena Karner Austria 2003
16 (OA) Tara Zivic France 2003
17 (OA) Maddalena Giordano Italy 2003
IS (OA) Antonia Ruzic Croatia 2003
19 (OA) Klara Perinovic Croatia 2003
20 (OA) Arianna Zucchini Italy 2003
21 (OA) Ana Carmen Constantin Romania 2004
22 (OA) Anastasia Kekelidze Georgia 2004
23 (OA) Dora Sindicic Croatia 2003
24 (OA) Charlotte Mosbaek Ellegaard Denmark 2003
25 (OA) Roxana Repasi Austria 2003
25 (OA) Marina Skegro Croatia 2004
27 (OA) Amelia Bissett Great Britain 2003
2S (OA) Milica Mitrovic Norway 2003
29 (OA) Alina Shcherbinina Russia 2003
30 (OA) Anais Antonini France 2003
31 (OA) Sydji Peszynski France 2004
32 (OA) Maria Dzemeshkevich Russia 2003
33 (OA) Elena Cvijic Bosnia and Herzegovina 2003
34{OA| Maria Nikitina Russia 2004
35 (OA) Millie Mae Matthews Great Britain 2003
36 (OA) Laura Koren Slovenia 2004
37 (OA) Annika Planinsek Slovenia 2003
38 Ginevra Parentini Vallega Montebruno Italy 2003
39 Erlka Di Muzio Italy 2004
40 Claudia Loioli Italy 2004
41 Camilla lussa Italy 2003
42 Panna Bartha Hungary 2004
43 Iva Divac Serbia 2003
44 Micol Severi Italy 2003
45 Sofia Avatanea Italy 2003
46 Claudia Faccincani Italy 2003
Квалификације 32 места
1 Natalia Szabanin Hungary 2003
2 Maja Radisic Slovenia 2003
3 Neza Ule Slovenia 2004
4 Alice Benvegnu Italy 2003
5 Ana Vilcek Serbia 2003
6 Daniela Glanzer Austria 2003
7 Johanna Halper Austria 2003
a Laura Pasterk Austria 2003
Andrea Mrvic (Main Draw Wildcard) Serbia 2003
9 Nina Garcia France 2003
10 Tea Zivic France 2005
11 Denise Pez Italy 2003
12 Ajda Bubnic Slovenia 2004
13 Asia Poggioli Italy 2003
14 Eva Bertok Slovenia 2003
15 Fusco Giorgia Italy 2003
16 Lana Vidmar Slovenia 2004
17 Manuela Zikic Serbia 2004
18 Camilla Zanolini Italy 2003
19 Lucija Subasic Germany 2004
20 Manuela Turolo Italy 2003

 

 

 

Једно мишљење на „Istraturist Cup, U12 Tennis Europe, Умаг, Хрватска, 7-15.3.15.“

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *