Noa Krznarić, Frančeska Curmi, IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

IV Memorijal Jovana Kukarasa, U14 Tennis Europe, ТК Спартак, Суботица, Србија, 14-22.5.16.

Међународни тениски турнир 2. категорије за девојчице и дечаке до 14 година IV Memorijal Jovana Kukarasa, одигран је у Суботици у нашој земљи од 14. до 21. маја, у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Игра се у ТК Спартак на 10 терена са шљаком. Врховни судија је био Милан Дмитровић, а директор турнира Тибор Деметер.

 

21.5.2016.  16.14 h

Победници турнира су Хрватица Ноа Крзнарић и Мађар Петер Фајта. Хамад Међедовић је данас после велике борбе изгубио од Петера 7-5 3-6 2-6. Честитамо победницима и нашем Хамаду на великом успеху, у улазном годишту!

Фантастичан турнир одиграла је и Франческа Цурми, која је заузела друго место.

 

Noa Krznarić, Frančeska Curmi, Peter Fajta, Hamad Međedović, Bogdan Obradović, IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисти Петер Фајта, Хамад Међедовић, Ноа Крзнарић и Франческа Цурми са селектором Богданом Обрадовићем и представницима ТК Спартак

 

Тениска академија Обрадовић, у којој Хамад тренира, објавила је сјајан видео о Хамадовом успеху:

 

 

 

Mateja Janićijević, Hamad Međedović, IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Победници Матеја Јанићијевић и Хамад Међедовић

 

Noa Krznarić, Frančeska Curmi, IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисткиње Ноа Крзнарић и Франческа Цурми

 

Francesca Curmi, Frančeska Curmi
Франческа Цурми сервира

 

20.5.2016.  16.16 h

Хамад Међедовић се пласирао у финале турнира, победом над Мађаром Сомбором Велцом 6-4 6-3. Свака част Хамаде!

Хамад је заједно са Матејом Јанићијевићем данас освојио титулу у дублу – после преокрета су победили мађарски пар Балинт Добак/Петер Фајта 2-6 7-6(5) 10-3. Браво момци!

Стефан Поповић је данас нажалост у полуфиналу изгубио од Мађара Петера Фајте 3-6 2-6.

У финале се пласирала и Франческа Цурми, девојчица са Малте која тренира у Србији, као и Хрватица Ноа Крзнарић, победница Eddie Herr-a у децембру прошле године. Честитке Франческа и Ноа!

Франческа је победила 1. носитељку, Мађарицу Луку Јаноши 7-6(6) 6-4, а Ноа Македонку Ану Ристевску 6-1 6-0. Фантастична девојчица из Хрватске до финала је изгубила само 6 гемова!

 

Mateja Janićijević, Hamad Međedović, Balint Dobak, Peter Fajta, IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисти Хамад Међедовић, Матеја Јанићијевић, Балинт Добак и Петер Фајта

 

 

Mateja Janićijević, Hamad Međedović, Milan Vučković, IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Хамад и Матеја са председником ТК Спартак Миланом Вучковићем

 

19.5.2016.  14.45 h

Хамад Међедовић и Стефан Поповић су ушли у полуфинале, браво момци!

Теодора Вујичић и Анђела Видовић нису успеле да се пласирају у полуфинале, али то је успело Франчески Цурми, девојчици са Малте која тренира у Србији, као и изванредној Хрватици Нои Крзнарић.

Хамад је победио Турчина Гур Орхана Умура 6-1 6-1 а Стефан Мађара Балинта Добака 6-3 2-6 6-3. Сутра ће у полуфиналу Хамад играти против Мађара Сомбора Велца, а Стефан такође против Мађара Петера Фајте.

Успех ове двојице наших дечака је утолико већи што су они улазно, 2003. годиште!

 

 

18.5.2016.  16.44 h

Од српских представника у четвртфинале су се пласирали Хамад Међедовић, Стефан Поповић, Теодора Вујичић и Анђела Видовић, као и Франческа Цурми, девојчица са Малте која тренира у Србији.

У дублу су се у полуфинале пласирали Урош Јовић и Сава Радовић.

 

 

Учествује 50 деце из Србије, 12 из Мађарске, а од осталих земаља су најзаступљеније Босна и Херцеговина и Македонија. Женску конкуренцију је кроз квалификације појачала и Хрватица Ноа Крзнарић, победница Eddie Herr-a у децембру прошле године.

 

Погледајте како је изгледао прошлогодишњи турнир, који су освојили наш Немања Субановић и Рускиња Екатерина Репина, а како пре две године, када су славили такмичари из Србије Марко Миладиновић и Теодора Ристић.

 

IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Хамад Међедовић (Србија) – Сомбор Велц (Мађарска)  6-4 6-3

Петер Фајта (Мађарска) – Стефан Поповић (Србија)  6-3 6-2

 

 

 

21.5.2016.  16.14 h

 

Главни жреб, коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

Резултати квалификација:

 

IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

 

Списак играча

 

Главни жреб
Број Име и презиме играча Националност Година рођења Ранг
1 Gjorgji Jankulovski FYR Macedonia 2002 #30
2 Hamad Medjedovic Serbia 2003 #47
3 Orhan Gur Umur Turkey 2003 #59
4 Stefan Popovic Serbia 2003 #63
5 Zsombor Velcz Hungary 2002 #76
6 Peter Fajta Hungary 2002 #76
7 Vedran Radonjanin FYR Macedonia 2002 #100
8 Mateja Janicijevic Serbia 2003 #141
9 (OA) Ognjen Brozovic Serbia 2002
10 (OA) Nikola Mitrovic Serbia 2002
11 (OA) Mateja Curic Serbia 2002
12 (OA) Giancarmine Iaquinta Italy 2003
13 Oliver Sabo Rac Serbia 2003 #182
14 Dusan Milanovic Serbia 2002 #189
15 Peter Kalocsai Hungary 2003 #235
16 Filip Zilkay Slovakia 2003 #266
17 Dimitrije Zubac Serbia 2002 #279
18 Luka Petrovic Great Britain 2002 #279
19 Uros Jovic Serbia 2002 #294
20 Ilija Zoroja Serbia 2002 #326
21 Marko Topo Germany 2003 #362
22 Aleksa Mardjonovic Serbia 2002 #362
23 Petar Basic Palkovic Serbia 2003 #379
24 Djordje Jankovic Bosnia and Herzegovina 2003 #383
25 Dusan Trunic Serbia 2002 #383
26 Sava Radovic Serbia 2002 #417
27 Filip Mandovic Serbia 2003 #482
28 Nico Mucic Austria 2003 #482
29 Mihailo Savic Serbia 2003 #559
30 Luka Todorovic Serbia 2002 #568
31 Marko Miljanic Hungary 2003 #647
32 Dmitry Shishov Russia 2002 #647
Квалификације
1 Petar Teodorovic Serbia 2003 #647
2 Filip Nenadovic Serbia 2003 #647
3 Lav Dasic Serbia 2002 #647
4 Ognjen Pavlovic Serbia 2002 #647
5 Stefan Lalic Bosnia and Herzegovina 2002
6 Aleksandar Ljubojevic Serbia 2002
7 Uros Delic Serbia 2002
8 Vukasin Popovic Serbia 2002
9 Stefan Malbasa Serbia 2003
10 Jovan Delic Serbia 2003
11 Velibor Mladenovic Serbia 2002
12 Yassine Ben Jemaa Tunisia 2002
13 Nikola Jovic Australia 2002
14 Vlad Petcu Romania 2002
15 Hsan Ennouri Tunisia 2002
16 Csanad Nyaradi Hungary 2002
17 Andras Szilagyi Hungary 2002
18 Nemanja Marjanovic Serbia 2002
19 Andrej Djokic Bosnia and Herzegovina 2003

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Франческа Цурми (Малта) – Лука Јаноши (Мађарска)  7-6(6) 6-4

Ноа Крзнарић (Хрватска) – Ана Ристевска (Македонија)  6-1 6-0

 

 

 

?  21.5.2016.  16.13 h

 

Главни жреб, коначни резултати:

Резултати квалификација:

 

IV Memorijal Jovana Kukarasa U14 Subotica, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

 

 

Списак играчица

 

Главни жреб
Број Име и презиме играчице Националност Година рођења Ранг
1 Francesca Curmi Malta 2002 #56
2 Ana Ristevska FYR Macedonia 2002 #70
3 Luca Janosi Hungary 2002 #95
4 Jana Ognjanovska FYR Macedonia 2002 #113
5 Teodora Vujicic Serbia 2002 #128
6 (OA) Vanja Vidanovic Serbia 2002
7 (OA) Anamarija Cakic Serbia 2002
8 (OA) Natalija Djukic Serbia 2002 #498
9 (OA) Iva Pantovic Serbia 2002 #550
10 (OA) Maria Eleni Poulka Greece 2003 #498
11 (OA) Jovana Cvetkovic Serbia 2003 #577
12 (OA) Reka Kata Matko Hungary 2003 #547
13 (OA) Nadja Nonkovic Serbia 2002 #588
14 (OA) Stasa Vasic Serbia 2002 #633
15 Dorka Drahota Szabo Hungary 2002 #176
16 Andjela Vidovic Serbia 2002 #205
17 Milana Vulin Serbia 2002 #214
18 Cintia David Hungary 2002 #219
19 Sara Zalukar Croatia 2002 #229
20 Andjela Lopicic Serbia 2003 #254
21 Nicole Mikulan Austria 2002 #262
22 Andrea Mrvic Serbia 2003 #303
23 Nina Lalovic Germany 2002 #333
24 Luna Urso Italy 2002 #355
25 Sofija Djunisijevic Serbia 2002 #381
26 Ena Baltic Bosnia and Herzegovina 2003 #403
27 Vanja Gudelj Netherlands 2002 #405
28 Nina Radovanovic France 2003 #467
Квалификације
1 Tamara Erakovic Serbia 2002 #498
2 Hanna Amberger Hungary 2002 #633
3 Anna Punyi Hungary 2002 #738
4 Tara Gancev Serbia 2002 #738
5 Mia Marjanovic Serbia 2003
6 Julija Radenkovic Serbia 2003
7 Simona Josimovic Serbia 2002
8 Anamarija Kovacevic Serbia 2003
9 Doroteja Petrovic Serbia 2003
10 Daria Shuvyrdenkova Russia 2005
11 Teodora Subanovic Serbia 2002
12 Nicole Palecek Czech Republic 2003
13 Anastasia Dimitrijevic Austria 2002

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *