Branko Đurić, Dino Prižmić, Linda Fruhvirtova, Karolina Kozakova, Open Super 12 Auray 2017 U12, Tennis Europe Junior Championships

Open Super 12 Auray 2017, U12 Tennis Europe, Ореј, Француска, 18-26.2.17.

У Ореју у Француској се од 18. до 26. фебруара 2017. одржан је традиционални међународни турнир „Open Super 12 Auray 2017“, врло значајан турнир, пандан Тарбу, само у конкуренцији до 12 година. Турнир 3. категорије у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-а. Игран је на тврдој подлози.

Детаљније Open Super 12 Auray 2017, U12 Tennis Europe, Ореј, Француска, 18-26.2.17.

 

 

Из Србије је учестововало четворо такмичара: Ања Петковић, Лола Радивојевић, Бранко Ђурић и Алекса Писарић, као и „наша“ Рускиња Дарја Шувирденкова и Француз српског порекла Андреј Лончаревић.

Из Хрватске је на турниру наступило двоје такмичара: Летиција Тароко и Дино Прижмић, а из Словеније Ела Нала Милич.

 

 

 

 

⌚ 26.2.17.  21.01 h

Хрват Дино Прижмић је освојио титулу у Ореју, савладавши у врло квалитетном мечу најбољег српског тенисера Бранка Ђурића 6-2 5-7 7-5. Честитамо обојици дечака, сјајни сте били! Бранко, поносни смо на тебе и на твоје нестварне успехе, нарочито у последња три месеца!

Победница у конкуренцији девојчица је Чехиња Линда Фрухвиртова, која је савладала сународњакињу Каролину Козакову 6-2 7-5.

Ток меча:

Први сет добио је Дино 6-2, а у другом је водио 4-3 и сервирао, али је Бранко успео да преокрене и да добије 2. сет 7-5. У трећем сету Бранко је водио 4-1, али је Дино направио преокрет и повео 5-4 и сервирао за меч. Бранко је тада храбром игром направио брејк и изједначио на 5-5, да би Дино у следећем гему направио рибрејк и био мирнији у завршном гему – 7-5 у 3. сету за Дина. Финални меч је трајао два сата.

 

 

 

Branko Đurić, Dino Prižmić, Open Super 12 Auray 2017 U12, Tennis Europe Junior Championships
Снимак екрана: Open Super 12 Auray Youtube

 

 

Branko Đurić, ONE Sports Global Management, Open Super 12 Auray 2017 U12, Tennis Europe Junior Championships
Бранко Ђурић после пласмана у четвртфинале Ореја
Слика: ONE Sports Global Management

 

 

 

 

⌚ 25.2.17.  17.03 h

Српски тенисер Бранко Ђурић пласирао се данас у финале Ореја. Свака част Бранко!

У полуфиналу је Бранко победио Чеха Војтеха Петра 6-3 7-5, и тако до финала није изгубио још ниједан сет! Бранко ће у финалу сутра играти против Хрвата Дина Прижмића, који је савладао Белгијанца Александера Блока 7-6(4) 6-3. Браво и за Дина!

 

У финалу код девојчица играће две Чехиње – Линда Фрухвиртова и Каролина Козакова.

Branko Đurić, Open Super 12 Auray 2017 U12, Tennis Europe Junior Championships
Бранко Ђурић у Ореју, 25. фебруар 2017.

 

 

 

 

⌚ 24.2.17.  17.09 h

Српски тенисер Бранко Ђурић ушао је у полуфинале Ореја. Браво Бранко!

У четвртфиналу је убедљиво победио Руса Максима Жукова 6-1 6-0, и сутра ће се за место у финалу надметати против Чеха Војтеха Петра.

И хрватски тенисер Дино Прижмић се пласирао у полуфинале, победивши Чеха Јакуба Менсика 7-6 6-4. Честитамо!

Дино ће сутра у полуфиналу играти против Белгијанца Александера Блока.

 

 

 

Бранко Ђурић и Алекса Писарић су у четвртфиналу дубла јуче изгубили од швајцарског пара Фелдбауш/Шоен 4-6 6-7(2).

 

 

Dino Prižmić, Jakub Mensik, Open Super 12 Auray 2017 U12, Tennis Europe Junior Championships
Дино Прижмић прославља победу у четвртфиналу
Слика: снимак екрана са јутјуб канала Open Super 12 Auray

 

 

 

 

 

 

⌚ 23.2.17.  17.10 h

Српски тенисер Бранко Ђурић пласирао се у четвртфинале турнира у Ореју, савладавши у 3. колу Француза Антоана Гибадоа 6-1 7-5. Браво Бранко!

Хрват Дино Прижмић је такође ушао у четвртфинале, убедљиво победивши Швајцарца Килијана Фелдбауша 6-0 6-1. Честитамо!

Бранко ће сутра у четвртфиналу играти против Руса Максима Жукова, а Дино против Чеха Јакуба Менсика. Срећно!

Румунски тенисер Михаи Александру Коман, финалиста Belgrade Open 2017, изгубио је у 3. колу од Британца Луке Поуа 4-6 6-2 2-6.

 

 

 

 

Branko Đurić, Lola Radivojević, Anja Petković, Aleksa Đurić, Open Super 12 Auray 2017 U12, Tennis Europe Junior Championships
Бранко, Алекса, Лола и Ања забављају се стоним фудбалом

 

⌚ 22.2.17.  18.19 h

Српски тенисер Бранко Ђурић прошао је у 3. коло турнира, док су Алекса Писарић и Лола Радивојевић нажалост изгубили у 2. колу.

Бранко је победио Белгијанца Жила Арноа Баилија 6-4 6-3.

Алекса је изгубио од Француза Габријела Дебруа 1-6 6-7(5), док је Лола изгубила од Белгијанке Софије Костулас 1-6 2-6.

Дарја Шувирденкова је у 2. колу изгубила од Чехиње Линде Фрухвиртове 0-6 0-6.

Хрват Дино Прижмић је у 2. колу савладао Белгијанца Андреа Меграбиана 6-1 4-6 6-1, док је Хрватица Летиција Тароко јуче у 1. колу изгубила од Францускиње Астрид Лев Јан Фун 5-7 2-6.

 

Дубл:

Бранко Ђурић и Алекса Писарић су у 2. колу дубла победили украјински пар Ткаленко/Зимох 6-2 6-2, док су Ања Петковић и Лола Радивојевић изгубиле у 2. колу од Јапанки Мао и Мио Мушика 2-6 3-6.

 

Nenad Radivojević, Ivan Petković, Milenko Pisarić, Nenad Đurić, Open Super 12 Auray 2017 U12, Tennis Europe Junior Championships
Родитељи и деца на окупу (следа надесно): Иван Петковић, Миленко Писарић, Лола, Бранко, Алекса, Ања, Ненад Ђурић и Ненад Радивојевић

 

 

 

 

 

⌚ 21.2.17.  20.56 h

Српкиња Лола Радивојевић и Рускиња која живи у Србији Дарја Шувирденкова победиле су у првом колу, а Ања Петковић је нажалост изгубила.

Лола је савладала Францускињу Агостину Бревал 6-2 6-3, а Дарја је победила Францускињу Нину Шкорић 6-2 6-0, док је Ања изгубила од Францускиње Жулијет Бахри 2-6 1-6.

Бранко Ђурић и Алекса Писарић су у 1. колу дубла победили француски пар Frigout/M’chich 6-3 6-3.

Ања Петковић и Лола Радивојевић су победиле у 1. колу дубла француски пар Шауме/Шкорић 6-3 6-2.

 

 

 

 

 

 

 

⌚ 20.2.17.  22.42 h

Бранко Ђурић и Алекса Писарић су победили у 1. колу.

Алекса је савладао Француза Алексиса Арнала 6-1 6-0, а Бранко је био бољи од Француза Жила Кабија 6-0 6-2.

Успешан је био и Хрват Дино Прижмић, који је победио Француза Саида Аиталија 6-0 6-4.

Такмичење код девојчица почиње сутра.

 

 

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Дино Прижмић (Хрватска) – Александер Блок (Белгија)  7-6(4) 6-3

Бранко Ђурић (Србија) – Војтех Петр (Чешка Република)  6-3 7-5

 

 

 

⌚ 26.2.17.  18.11 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

Списак учесника:

 

Број Презиме и име Националност Година рођења
1 (OA) Antoine Ghibaudo France 2005
2 (OA) Tiago Pires Antonio France 2005
3 (OA) Clement Kubiak France 2005
4 (OA) Leo Raquillet France 2005
5 (OA) Iannis Fernandes France 2005
6 (OA) Nicolas Trebuchet France 2005
7 (OA) Arthur Gea France 2005
8 (OA) Loann Massard France 2005
9 (OA) Igor Mandou Berranger France 2005
10 (OA) Alexis Arnal France 2005
11 (OA) Benjamin Le Guen France 2005
12 (OA) Dorian Ley France 2005
13 (OA) Paul Barbier Gazeu France 2005
14 (OA) Lucas Belascain France 2005
15 (OA) Gabriel Debru France 2005
16 (OA) Hoan Mouret France 2005
17 (OA) Nicolas Niox Chateau France 2005
18 (OA) Theo Mottier France 2005
19 (OA) Andrea M’chich France 2005
20 (OA) Ismael Soussi France 2005
21 (OA) Leo Gaillard-Dubost France 2005
22 (OA) Leo Cohen Bacrie France 2006
23 (OA) Alexander Blockx Belgium 2005
24 (OA) Andre Megrabian Belgium 2005
25 (OA) Mikalai Bankou Belarus 2005
26 (OA) Artur Yurkevich Belarus 2005
27 (OA) Adriano Dzhenev Bulgaria 2005
28 (OA) Marcus Markov Bulgaria 2006
29 (OA) Luca Pow Great Britain 2005
30 (OA) Theodore Purkis Great Britain 2005
31 (OA) Andrea Meduri Italy 2005
32 (OA) Giacomo Nosei Italy 2005
33 (OA) David Manu Romania 2005
34 (OA) Mihai Alexandru Coman Romania 2005
35 (OA) Patrick Schoen Switzerland 2005
36 (OA) Kilian Feldbausch Switzerland 2005
37 (OA) Erik Tkalenko Ukraine 2005
38 (OA) Andrii Zimnokh Ukraine 2005
39 (OA) Maxim Zhukov Russia 2005
40 (OA) Sasha Rozin Canada 2005
41 (OA) Liam Drover-Mattinen Canada 2005
42 (OA) Jose Luis Kendall Portugal 2005
43 (OA) Luis Miguel Saraiva Portugal 2005
44 (OA) Jakub Mensik Czech Republic 2005
45 (OA) Vojtech Petr Czech Republic 2005
Квалификације
Branko Djuric /WC/ Serbia 2005
1 Aleksa Pisaric Serbia 2005
2 Theophile Compagne France 2005
3 Matthieu Guinotte France 2005
4 Antoine His France 2005
5 Hugo Soares France 2005
6 Maxime Aremon France 2005
7 Theo Papamalamis France 2006
8 Jules Caby France 2006
9 Adrien Ducruet France 2006
10 Valentin Faure France 2005
11 Andrej Loncarevic France 2005
12 Moritz Lesjak Austria 2005
13 Adrian Koroljov Estonia 2005
14 Gawad El Feky Egypt 2006
15 Oliver Byskata Finland 2005
16 Federico Vita Italy 2005
Marc Majdandzic /WC/ Germany 2005
17 Adam Kabbaj Morocco 2006
18 Enes Irgare Cyprus 2005
19 Matis Jean-Marie France 2005
20 Kyllian Coroller France 2005
21 Lucien Guenin Queyrard France 2005
22 Scott Ekindi France 2005
23 Goncalo Marques Portugal 2006
24 Gilles Arnaud Bailly Belgium 2005
Alexandre Frigout /WC/ France 2005
25 Enzo Lallement France 2005
26 Ilian Nader Switzerland 2005
27 Matthias Uwe Kask Canada 2005
Walker Allen /WC/ U.S.A. 2005
28 Meecah Bigun U.S.A. 2006

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Линда Фрухвиртова (Чешка Република) – Софија Костоулас (Белгија)  6-3 6-4

Каролина Козакова (Чешка Република) – Луси Хавлицкова (Чешка Република)  6-3 6-2

 

 

 

⌚ 26.2.17.  15.30 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

Списак учесница:

 

Број Презиме и име Националност Година рођења
1 (OA) Juliette Bahri France 2005
2 (OA) Constance Levivier France 2005
3 (OA) Emma Zheng France 2005
4 (OA) Nina Skoric France 2005
5 (OA) Tea Zivic France 2005
6 (OA) Maelys Richol France 2005
7 (OA) Jade Psonka France 2005
8 (OA) Noheila Ramdani France 2005
9 (OA) Maelys Grabowski France 2005
10 (OA) Madeleine JOFFE France 2005
11 (OA) Emma Jouy France 2005
12 (OA) Tiantsoa Sarah Rakotomanga Rajaonah France 2005
13 (OA) Clemence Thouard France 2005
14 (OA) Rose Alix Vidal France 2005
15 (OA) Lea Bathellier France 2005
16 (OA) Marie Cordonnier France 2005
17 (OA) Astrid Lew Yan Foon France 2005
18 (OA) Elsa Chaumette France 2005
19 (OA) Lou Chalard France 2005
20 (OA) Auriane Lunain France 2005
21 (OA) Sofia Costoulas Belgium 2005
22 (OA) Amelia Waligora Belgium 2005
23 (OA) Anastasia Aleksandra Nikolova Bulgaria 2005
24 (OA) Julia Zlateva Bulgaria 2005
25 (OA) Jaquelyn Ogunwale Great Britain 2005
26 (OA) Eva Shaw Great Britain 2005
27 (OA) Vittoria Gibello Italy 2005
28 (OA) Giulia Dal Pozzo Italy 2005
29 (OA) Maria Sara Popa Romania 2005
30 (OA) Iulia Andreea Ionescu Romania 2005
31 (OA) Celine Naef Switzerland 2005
32 (OA) Anina Lanz Switzerland 2005
33 (OA) Anastasiia Gureva Russia 2005
34 (OA) Polina Skopintseva Russia 2005
35 (OA) Kayla Cross Canada 2005
36 (OA) Victoria Mboko Canada 2006
37 (OA) Milana Ivantsiv Portugal 2007
38 (OA) Matilde Agra Portugal 2005
39 (OA) Linda Fruhvirtova Czech Republic 2005
40 (OA) Lucie Havlickova Czech Republic 2005
41 (OA) Lola Radivojevic Serbia 2005
42 (OA) Anja Petkovic Serbia 2005
43 (OA) Leticia Tarocco Croatia 2005
44 (OA) Nel Collidor France 2005
45 (OA) Iulia Gherman Moldova 2005
46 (OA) Chiara Luna Coudroy France 2005
Квалификације
1 Laetitia Perona France 2005
2 Shanice Roignot France 2007
3 Beverley Aaliyah Nyangon France 2007
4 Flavia Scata France 2006
5 Emy Zerbone France 2006
6 Camille Grimoux France 2006
7 Agostina Breval France 2005
8 Laura Fuchs Austria 2005
9 Stella Remander Finland 2005
10 Sade Scharlin Finland 2005
11 Yaima Perez Wilson Italy 2005
12 Ranah Akua Stoiber Great Britain 2005
13 Given Roach Great Britain 2005
14 Ela Nala Milic Slovenia 2006
15 Manal Ennaciri Morocco 2005
16 Elena Mercioiu France 2005
17 Manon Lamarque France 2005
18 Sara Pantelic Belgium 2005
19 Suzanne L Heveder France 2006
20 Millie Skelton Great Britain 2005
21 Elena Pridankina Russia 2005
22 Sevim Akbas Turkey 2006
23 Tabitha Holmes Great Britain 2005
24 Darya Zykova Russia 2005
Daria Shuvyrdenkova /WC/ Russia 2005
Scarlett Nicholson /WC/ Canada 2006
25 Lolita Winter Smith Great Britain 2005
Naroa Aranzabal /WC/ Spain 2005
26 Cara Maria Mester Romania 2005

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *