Anđela Skrobonja, Reka Zadori, Pecin memorijal 2016 Pančevo, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour

Pecin memorijal 2016, U16 Tennis Europe, ТК Динамо, Панчево, Србија, 9-17.4.16.

Међународни тениски турнир 2. категорије за девојке и младиће до 16 година Pecin memorijal 2016, почео је данас у ТК Динамо у Панчеву, и трајаће до 17. априла. Турнир се одржава у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a, игра се на шљаци.

 

 

 

?  16.4.2016.  17.18 h

Анђела Скробоња je у финалу изгубила од Мађарице Реке Задори 6-3 4-6 3-6. Све честитке Анђели на одлично одиграном турниру и великом успеху, као и девојци из Мађарске!

Код младића је победник Аустријанац Лукаш Крајнер, који је савладао Италијана Лаурентиу Јуниора Боићија 6-4 6-1. Лукаш је прошлог викенда освојио и Yason Cup у Новом Саду.

Анђела Скробоња и Александра Станковић данас су изгубиле у финалу дубла од румунског пара Велчеа / Чиуча 4-6 6-7(5).

 

Anđela Skrobonja, Reka Zadori, Pecin memorijal 2016 Pančevo, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour
Финалисткиње Анђела Скробоња и Река Задори

 

?  15.4.2016.  19.47 h

Анђела Скробоња је ушла у финале, савладавши Теодору Ристић 6-1 6-1. Честитамо!

Сутра ће у финалу играти против Мађарице Реке Задори, која је освојила 3. место прошлог викенда на Yason Cup-у у Новом Саду.

Код дечака ће у финалу играти Аустријанац Лукаш Крајнер, победник поменутог Yason Cup-у, и Италијан Лаурентиу Јуниор Боићи, који је у неизвесном полуфиналном мечу савладао Обрада Марковског 6-4 3-6 7-5.

 

Mihaela Đaković, Tamara Malešević, Anđela Skrobonja, Reka Zadori, Pecin memorijal 2016 Pančevo, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour
Михаела Ђаковић, Тамара Малешевић, Анђела Скробоња и Река Задори

 

Немања Субановић и Вања Добрњац су освојили 2. место у мушком дублу, пошто су изгубили од Италијана Фурланета и Вианела 2-6 6-4 2-10. Честитке и њима!

Анђела Скробоња играће у финалу сутра и у дублу, заједно са Александром Станковић, и то против румунског пара Велчеа / Чиуча. У 1/2 су победиле Украјинку Тагашеву и Рускињу Виник 6-1 6-3.

 

Obrad Markovski – Laurentiu Junior Boici, 1/2 Pecinog memorijala U16, Pančevo 15. april 2016.

 

 

Alessia Beatrice Ciuca / Andreea Velcea – Mihaela Đaković / Tamara Malešević, 1/2 Pecinog memorijala U16, Pančevo 15. april 2016.

 

 

 

 

 

?  14.4.2016.  18.20 h

Теодора Ристић је победом над Словенком Живом Фалкнер 6-1 6-1 ушла у полуфинале, а то је успело и Београђанину Обраду Марковском (МАК), који је победио Руса Романа Неганова 6-2 6-4. Браво Теодора и Обраде!

Тамара Малешевић је нажалост у четвртфиналу изгубила од Мађарице Реке Задори 2-6 3-6.

 

 

?  14.4.2016.  07.33 h

У четвртфинале су се из Србије пласирале Анђела Скробоња, Тамара Малешевић и Теодора Ристић. У конкуренцији дечака Србија је нажалост остала без представника, али је зато у 1/4 ушао Београђанин Обрад Марковски, који игра под македонском заставом.

 

 

Pecin memorijal 2016 Pančevo, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour
Pecin memorijal 2016, 9. април 2016.

 

Турнир је као и сваке године изузетно јак! Главни турнир почиње у понедељак.

 

 

Девојке

 

 

У главни жреб није се пласирала ниједна такмичарка из Србије!

 

 

?  16.4.2016.  12.26 h

 

Главни жреб, коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

?  10.4.2016.  17.52 h

Коначни резултати квалификација:

 

Pecin memorijal 2016 Pančevo, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour

 

Pecin memorijal 2016 Pančevo, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour
Динамове нове клупе 🙂

 

Списак играчица

 

Број Презиме и име играчице Националност Година рођења Ранг
Главни жреб
1 Andreea Velcea Romania 2001 #31
2 Teodora Ristic Serbia 2000 #41
3 Tamara Malesevic Serbia 2000 #57
4 Jovana Samoceta Serbia 2000 #65
5 Andjela Skrobonja Serbia 2001 #84
6 Mihaela Djakovic Serbia 2001 #90
7 Laura Tomic Bosnia and Herzegovina 2001 #112
8 Alexandra Diana Braga Romania 2001 #112
9 Raluca Maria Floca Oprea Romania 2001 #117
10 Ekaterina Repina Russia 2001 #131
11 (OA) Jovana Babic Serbia 2001 #333
12 (OA) Katarina Duic Plumtree Croatia 2001 #342
13 (OA) Francesca Curmi Malta 2002 #395
14 (OA) Emilija Kojcic Serbia 2001 #407
15 (OA) Teodora Vujicic Serbia 2002 #517
16 (OA) Luna Urso Italy 2002 #1140
17 (OA) Milana Vulin Serbia 2002 #1216
18 (OA) Anastasija Gutic Serbia 2001 #1426
19 (OA) Helena Stevic France 2002 #1820
20 (OA) Anna Khudoley Russia 2000
21 (OA) Nina Zdravkovic Serbia 2000
22 (OA) Natalija Djukic Serbia 2002
23 (OA) Anja Milosevic Serbia 2002
24 (OA) Mija Ljubic Serbia 2000 #1140
25 Reka Zadori Hungary 2001 #135
26 Ziva Falkner Slovenia 2002 #156
27 Oksana Selekhmeteva Russia 2003 #172
28 Ekaterina Vinnik Russia 2002 #177
29 Maria Novikova Russia 2002 #181
30 Aleksandra Stankovic Serbia 2001 #190
31 Viktorija Veselinova FYR Macedonia 2000 #214
Квалификације
1 Milica Vujovic Serbia 2000 #279
2 Timea Visontai Hungary 2001 #287
3 Maria Ioana Alexandra Neacsu Romania 2001 #320
4 Vera Tagasheva Ukraine 2001 #395
5 Ksenija Tmusic Serbia 2001 #395
6 Luca Janosi Hungary 2002 #419
7 Sara Gvozdenovic Serbia 2000 #444
8 Polina Akimova Russia 2001 #480
9 Iulia Bianca Ilinca Romania 2001 #575
10 Alessia Beatrice Ciuca Romania 2001 #590
11 Patricia Zeriu Romania 2000 #632
12 Megi Khmiadashvili Russia 2001 #706
13 Andriana Simovic Serbia 2002 #736
14 Jelena Kovac Serbia 2001 #833
15 Elena Milovanovic Serbia 2001 #863
16 Andjela Vukcevic Serbia 2002 #925
17 Senka Deletic Serbia 2003 #955
18 Eva Kalan Slovenia 2001 #998
19 Yasmeen Ghaoui Lebanon 2001 #1094
20 Kata Foldeak Hungary 2000 #1140
21 Diana Cvetkovic France 2001 #1140
22 Sofia Madina Russia 2001 #1140
23 Andrijana Brkic Serbia 2001 #1241
24 Sara Paunovic Switzerland 2002 #1352
25 Andjelka Andric Serbia 2001 #1352
26 Katarina Kostic Serbia 2000 #1477
27 Ema Smakic Switzerland 2001 #1477
28 Tijana Svitlica Serbia 2000 #1477
29 Iva Pantovic Serbia 2002 #1633
30 Andreea Romanescu Romania 2000 #1696
31 Nadja Ostojic Serbia 2000 #1696
32 Vladislava Shumilova Russia 2001 #1820
33 Andjela Jocovic Serbia 2001 #1820
34 Andjela Todorovic Serbia 2000 #1988
35 Tara Dakic Serbia 2001
36 Mina Obradovic Serbia 2001
37 Katarina Domazetovic Serbia 2001
38 Dina Dudic Serbia 2000
Алтернативе
1 Ekaterina Shuvyrdenkova Russia 2001
2 Valeriya Kamenskaya Russia 2000
3 Tamara Dlacic Serbia 2000
4 Ksenia Krstic Serbia 2000
5 Sara Dabic Serbia 2002
6 Milica Drljaca Bosnia and Herzegovina 2001

 

Pecin memorijal 2016 Pančevo, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

Младићи

 

 

У главни жреб није се пласирао ниједан тенисер из Србије!

Од такмичара из земаља окружења, квалификације су прошли Немања Малешевић из Босне и Херцеговине и Стефан Драговић из Црне Горе.

 

 

?  15.4.2016.  18.56 h

 

Главни жреб, резултати полуфинала:


?  10.4.2016.  17.52 h

Коначни резултати квалификација:

 

Pecin memorijal 2016 Pančevo, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour

 

 

Списак играча

 

Број Презиме и име играча Националност Година рођења Ранг
Главни жреб
1 Cezar Cretu Romania 2001 #17
2 Rares Mandu Romania 2000 #27
3 Roman Neganov Russia 2000 #33
4 Peter Makk Hungary 2001 #55
5 Stefan Palosi Romania 2000 #62
6 Nini Gabriel Dica Romania 2001 #66
7 Lucas Krainer Austria 2000 #67
8 Laurentiu Junior Boici Italy 2000 #80
9 Lukas Tomic Bosnia and Herzegovina 2000 #85
10 Obrad Markovski FYR Macedonia 2000 #98
11 Viktor Jovic Serbia 2002 #98
12 (OA) Strahinja Pjeranovic Serbia 2000 #1384
13 (OA) Dragan Omcikus Serbia 2000
14 (OA) Relja Eskic Serbia 2001 #780
15 (OA) Jovan Vucic Serbia 2001 #1552
16 (OA) Allen Puhner Pupaher Slovenia 2000 #1641
17 (OA) Stefan Zivkovic Serbia 2000 #1007
18 (OA) Uros Todorovic Serbia 2001 #1978
19 (OA) Aleksa Pesic Serbia 2000
20 (OA) Enej Berghaus Slovenia 2000 #674
21 (OA) Stefan Mijovic Montenegro 2000 #1384
22 (OA) Matija Zugic Serbia 2001 #1978
23 (OA) Lazar Radenkovic Serbia 2001
24 (OA) Nikola Kijac Serbia 2001 #586
25 Peter Sallay Hungary 2001 #107
26 Andrej Andreevski FYR Macedonia 2000 #115
27 Nemanja Subanovic Serbia 2001 #116
28 Vanja Dobrnjac Serbia 2001 #119
29 Luka Djurdjevic Bosnia and Herzegovina 2001 #133
30 Dominik Palan Czech Republic 2000 #144
31 Mihail Kuseski FYR Macedonia 2000 #172
32 Egor Novikov Russia 2001 #178
Квалификације
1 Luka Ljuben Andonov FYR Macedonia 2001 #195
2 Michele Vianello Italy 2001 #197
3 Luka Stefanovic Serbia 2001 #218
4 Nemanja Malesevic Bosnia and Herzegovina 2001 #221
5 Volodymyr Malakhov Ukraine 2000 #221
6 Vladislav Karazhov Bulgaria 2001 #269
7 Marco Furlanetto Italy 2001 #319
8 Ivan Kazakov Russia 2001 #376
9 Mihajlo Drobnjakovic Serbia 2000 #381
10 Vladimir Senchuk Russia 2001 #401
11 Matei Adrian Georgescu Romania 2001 #424
12 Goran Zivotic Serbia 2002 #424
13 Kosta Petrov Serbia 2000 #460
14 Gleb Shayakhmetov Russia 2000 #492
15 Edoardo Bottino Italy 2000 #492
16 Giovanni Peruffo Italy 2001 #517
17 Alexander Gima Romania 2000 #538
18 Nikola Jevtic Serbia 2001 #563
19 Calin Ciprian Simu Romania 2000 #586
20 Djordje Radan Serbia 2000 #628
21 Andrija Pavlovic Switzerland 2000 #674
22 Milos Vukovic Serbia 2001 #674
23 Sabit Suntic Serbia 2000 #674
24 Tim Tekavec Slovenia 2001 #712
25 Luka Malobabic Serbia 2001 #712
26 Valeriy Martishev Russia 2001 #830
27 Stefan Dragovic Montenegro 2000 #854
28 Kristijan Juhas Serbia 2001 #854
29 Eric Daniel Bogdan Romania 2001 #900
30 Milos Milakovic Bosnia and Herzegovina 2001 #900
31 Aleksa Ciric Serbia 2000 #1007
32 Mihailo Radosavljevic Serbia 2001 #1007
33 Serban Bonchis Romania 2000 #1007
34 Laurentiu Mandocescu Romania 2000 #1121
35 Dan Mihai Nastase Romania 2000 #1248
36 Riccardo Tavilla Italy 2000 #1248
37 Mihai Vasii Kolla Romania 2001 #1323
38 Nemanja Medic Serbia 2001 #1323
39 Luka Stojanovic Serbia 2000 #1384
40 Alexandre Leblanc Canada 2001 #1384
Алтернативе
1 Nikola Vasic Serbia 2000 #1384
2 Adam Kovac Serbia 2001 #1384
3 Viktor Stojanovic Serbia 2001 #1384
4 Fedor Korolev Russia 2001 #1552
5 Vasilije Draganic Serbia 2001 #1641
6 Vuk Markovic Serbia 2000 #1641
7 Filip Ilic Switzerland 2000 #1641
8 Gasper Topcic Slovenia 2000 #1641
9 Stefan Chalovski FYR Macedonia 2000 #1641
10 Patrick Kovacevic Slovenia 2001 #1641
11 Jovan Cirkovic Serbia 2001 #1641
12 Stefan Granolic Bosnia and Herzegovina 2001 #1810
13 Sasha Popovski FYR Macedonia 2001 #1810
14 Stefan Ivic Serbia 2001 #1810
15 Stefan Suvajac Serbia 2000 #1978
16 Milos Nedeljkovic Serbia 2001
17 Tadija Radovanovic Serbia 2000
18 Patrik Koczka Hungary 2000
19 Stefan Iskrenovic Serbia 2000
20 Luka Jankovic Serbia 2000
21 Alexander Simion Romania 2000
22 Amar Becirovic Bosnia and Herzegovina 2001
23 Andrej Kalenic Serbia 2000
24 Aleksandar Tomic Serbia 2000
25 Mark Kornejcuk Russia 2001
26 Prohor Camurovski FYR Macedonia 2000
27 Dusan Obradovic Serbia 2001
28 Radivoje Kovacevic Serbia 2000
29 Novak Novakovic Serbia 2001
30 Andrei Bogdan Jianu Romania 2000
31 Jovan Poznan Serbia 2001
32 Dragutin Mitric Serbia 2001
33 Andrija Nikic Serbia 2001
34 Luca Hesselmann Germany 2000
35 Andrei Perlitz Vladu Romania 2000
36 Alexandar Balj Serbia 2001
37 Stevan Popovic Germany 2001
38 Nikola Stanimirovic Serbia 2001
39 Almir Joldic Bosnia and Herzegovina 2000
40 Vuk Novitovic Serbia 2001
41 Aleksandar Simeunovic Serbia 2001
42 Ivan Rotarov Serbia 2000
43 Viktor Veselinov Grigorov Bulgaria 2002
44 Milan Rogic Bosnia and Herzegovina 2000

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *