Anđela Jocović, Pecin memorijal 2017 Pančevo Srbija, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour

Pecin memorijal 2017, U16 Tennis Europe, Панчево, Србија, TК Динамо 8-16.4.17.

У ТК Динамо у Панчеву од 8. до 16. априла 2017. године је одржан Pecin memorijal 2017, традиционални међународни тениски турнир 2. категорије за девојке и младиће до 16 година, 28. по реду. Турнир је одржан у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Играно је на 6 терена са шљаком у спортском центру на Миси.

На овогодишњем издању традиционалног турнира учествовали су тенисери и тенисерке из чак 26 земаља!

 

 

Прошлогодишњи победници су Мађарица Река Задори и Аустријанац Лукаш Крајнер, а Српкиња Анђела Скробоња играла је у финалу. Прочитајте извештај са прошлогодишњег турнира.

Године 2015. турнир су освојили најперспективнији српски јуниори Олга Даниловић и Марко Миладиновић.

 

 

 

⌚ 16.4.17.  12.44 h

Српска тенисерка Анђела Јоцовић освојила је друго место у Панчеву. Свака част Анђела!

У финалу је Анђела изгубила од Мађарице Зите Ковач 1-6 3-6, а код дечака је победник Румун Нини Габријел Дика, који је у финалу победио Бугарина Ентонија Генова 6-2 6-3. Занимљиво је да су обоје победника тријумфовали и пре недељу дана на Yason Cup-у у Новом Саду.

 

 

Vanja Dobrnjac, Jan Kupčić, Pecin memorijal 2017 Pančevo Srbija, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour
Победници у дублу Вања Добрњац и Јан Купчић

 

⌚ 15.4.17.  21.43 h

Српска тенисерка Анђела Јоцовић пласирала се у финале сингла у Панчеву, а Вања Добрњац је заједно са Словенцем Јаном Купчићем освојио трофеј у дублу. Честитамо!

Емилија Којчић је у полуфиналу изгубила од Мађарице Зите Ковач 4-6 5-7, док је првак Србије Хамад Међедовић у полуфиналу сингла изгубио од Бугарина Ентонија Генова 3-6 6-2 6-1.

Анђела Јоцовић је победила Македонку Ану Ристевску 6-4 6-1, а Вања и Јан су у финалу дубла савладали румунски пар Дика/Попеанга 6-0 6-3.

У финалу сингла играће Нини Габријел Дика (Румунија) и Ентони Генов (Бугарска), а код девојака Анђела Јоцовић (Србија) и Зита Ковач (Мађарска).

Треће место су освојили Лука Нарди (Италија) и Хамад Међедовић (Србија), а код девојака Ана Ристевска (Македонија) и Емилија Којчић (Србија).

 

 

 

 

⌚ 14.4.17.  18.27 h

Српски такмичари Хамад Међедовић, Анђела Јоцовић и Емилија Којчић ушли су у полуфинале турнира у Панчеву. Честитамо!

Српски тенисери Нађа Нонковић, Кристиан Јухас и Виктор Јовић нажалост су изгубили четвртфиналне мечеве.

У дублу су Српкиња Теодора Вујичић и Црногорка Едиса Хот у полуфиналу изгубиле од румунског дубла Амареи/Дима 2-6 4-6, док су Виктор Јовић и Хамад Међедовић у полуфиналу дубла изгубили од румунског пара Дика/Попеанга 3-6 2-6.

Хамад Међедовић је у четвртфиналу победио 2. носиоца, Мађара Петера Салаја 7-5 6-2, Анђела Јоцовић је савладала после велике борбе сународњакињу Теодору Вујичић 2-6 6-2 6-1, док је Емилија Којчић победила Американку Мишел Тихонко 6-2 6-2.

Нађа Нонковић је изгубила од Македонке Ане Ристевске 1-6 1-6, док је 3. носилац Виктор Јовић изгубио од Бугарина Ентонија Генова 4-6 4-6. Кристиан Јухас је изгубио од прошлонедељног победника Yason Cup-а у Новом Саду, Румуна Нинија Габријела Дике 4-6 5-7.

 

 

 

⌚ 13.4.17.  14.50 h

Српски тенисери Нађа Нонковић, Кристиан Јухас, Виктор Јовић и Хамад Међедовић су данас ушли у четвртфинале турнира. Честитамо!

Нађа је у 3. колу победила Аустралијанку Ејми Стивенс 6-2 6-3, 1. носилац Кристиан Јухас је победио Мађара Петера Фајту 6-1 6-4, 3. носилац Виктор Јовић је савладао Словенца Јана Купчича 6-3 6-4, док је 6. носилац Хамад Међедовић био бољи од Луке Пуљића из Босне и Херцеговине 6-2 2-6 6-3.

 

 

 

 

Девојке

 

Резултати полуфинала:

 

Анђела Јоцовић (Србија) – Ана Ристевска (Македонија)  6-4 6-1

Зита Ковач (Мађарска)Емилија Којчић (Србија)  6-4 7-5

 

 

⌚ 16.4.17.  12.41 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

⌚ 10.4.17.  14.53 h

Квалификације, коначни резултати:

Pecin memorijal 2017 Pančevo Srbija, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Име и презиме играчице Националност Година рођења Ранг
1 Anna Gross Austria 2002 #66
2 Ana Paraschiva Manea Romania 2002 #96
3 Ana Ristevska FYR Macedonia 2002 #108
4 Luca Janosi Hungary 2002 #136
5 Darija Krzovska FYR Macedonia 2001 #143
6 Ana Vilcek Serbia 2003 #175
7 Elena Jankulovska FYR Macedonia 2001 #233
8 Matilda Mutavdzic Great Britain 2004 #248
9 Andjela Vidovic Serbia 2002 #255
10 Isabela Ioana Dima Romania 2002 #255
11 Kristina Belalova Ukraine 2002 #255
12 (OA) Milana Vulin Serbia 2002 #708
13 (OA) Natalija Djukic Serbia 2002 #891
14 (OA) Anja Milosevic Serbia 2002
15 (OA) Stefana Topo Serbia 2001
16 (OA) Sara Dabic Serbia 2002
17 (OA) Teodora Vujicic Serbia 2002 #1515
18 (OA) Milica Duric Serbia 2002 #1042
19 (OA) Marija Micic Serbia 2001
20 (OA) Emilija Kojcic Serbia 2001 #619
21 (OA) Anastasija Gutic Serbia 2001 #1267
22 (OA) Anastasia Dimitrijevic Austria 2002 #582
23 (OA) Elena Limbeck Austria 2002 #1873
24 (OA) Tamara Nastasijevic Austria 2001 #1361
25 (OA) Mia Spasovska FYR Macedonia 2002
26 (OA) Amy Stevens Australia 2002
27 (OA) Hayla Rafei Australia 2002
28 (OA) Simona Ilieva Bulgaria 2002
29 (OA) Iva Nisavic Montenegro 2002 #1117
30 (OA) Vasiliki Magdalini Samara Greece 2003 #866
31 (OA) Iva Pantovic Serbia 2002 #1318
32 (OA) Yasmeen Ghaoui Lebanon 2001 #1515
33 Michelle Tikhonko U.S.A. 2003 #264
34 Ilinca Dalina Amariei Romania 2002 #285
35 Katarina Trivic Bosnia and Herzegovina 2002 #298
36 Ema Smakic Switzerland 2001 #312
37 Saffron Dowse Great Britain 2002 #324
38 Paloma Keresztes Hungary 2002 #359
39 Jana Ognjanovska FYR Macedonia 2002 #379
40 Zita Kovacs Hungary 2001 #402
41 Luna Urso Italy 2002 #448
42 Katerina Grebenik Ukraine 2002 #460
43 Nicole Mikulan Austria 2002 #469
44 Andjela Jocovic Serbia 2001 #484
45 Andjela Lopicic Serbia 2003 #494
Квалификације
1 Luyiza Dadvani Ukraine 2002 #515
2 Edisa Hot Montenegro 2001 #562
3 Jovana Peric Serbia 2001 #562
4 Velizara Fileva Bulgaria 2003 #638
5 Katarina Jelusic Croatia 2002 #665
Iva Divac /WC/ Serbia 2003 #704
6 Lajla Cemalovic Bosnia and Herzegovina 2001 #725
7 Tamara Erakovic Serbia 2002 #782
8 Tara Dakic Serbia 2001 #837
9 Irina Dshandshgava Austria 2002 #925
10 Mina Daskalovic FYR Macedonia 2002 #981
11 Isidora Ivancevic Germany 2001 #1009
12 Nadja Nonkovic Serbia 2002 #1042
13 Senka Deletic Serbia 2003 #1155
14 Sofiya Batalova Belarus 2001 #1155
15 Jelena Marjanovic Serbia 2003 #1155
Sofya Ivanova /WC/ Russia 2002 #1318
16 Teodora Jovic Australia 2002 #1361
17 Tara Gorinsek Slovenia 2002 #1463
18 Tijana Nikolic Serbia 2002 #1463
19 Doroteja Petrovic Serbia 2003 #1515
20 Aida Ranya Sobh Romania 2002 #1515
21 Vanja Vidanovic Serbia 2002 #1669
22 Amila Jusufbegovic Bosnia and Herzegovina 2002 #1669
23 Sofija Djunisijevic Serbia 2002 #1669
24 Andriana Simovic Serbia 2002 #1754
25 Iva Poleksic Serbia 2002 #1873
26 Stasa Vasic Serbia 2002 #1873
27 Anda Ghinga Romania 2002 #1873
28 Dea Tchipeva Bulgaria 2002 #2039
29 Daria Shalamanova Bulgaria 2002 #2039
30 Mina Obradovic Serbia 2001
31 Anastasija Radojevic Serbia 2002
32 Milica Drljaca Bosnia and Herzegovina 2001
33 Simona Boshnakova Bulgaria 2002
34 Regina Ristic-North Great Britain 2002
35 Laura Alieva Austria 2001
36 Aleksandra Kovacevic Serbia 2002
37 Andjelka Andric Serbia 2001

 

 

 

 

Младићи

 

Резултати полуфинала:

 

Нини Габријел Дика (Румунија) – Лука Нарди (Италија)  4-6 6-2 6-3

Ентони Генов (Бугарска) – Хамад Међедовић (Србија)  3-6 6-2 6-1

 

 

⌚ 16.4.17.  12.41 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

⌚ 10.4.17.  14.53 h

Квалификације, коначни резултати:

Pecin memorijal 2017 Pančevo Srbija, Teniski klub Dinamo Pančevo, Tennis Europe Junior Tour

 

 

Списак играча:

 

Број Име и презиме играча Националност Година рођења Ранг
1 Kristijan Juhas Serbia 2001 #5
2 Peter Sallay Hungary 2001 #12
3 Viktor Jovic Serbia 2002 #27
4 Vanja Dobrnjac Serbia 2001 #44
5 Nini Gabriel Dica Romania 2001 #50
6 Luca Nardi Italy 2003 #60
7 Hamad Medjedovic Serbia 2003 #62
8 Anthony Genov Bulgaria 2002 #88
9 Dragos Petre Popeanga Romania 2002 #88
10 Luka Ljuben Andonov FYR Macedonia 2001 #99
11 Gjorgji Jankulovski FYR Macedonia 2002 #104
12 Nemanja Subanovic Serbia 2001 #115
13 (OA) Dusan Trunic Serbia 2002 #554
14 (OA) Milos Vukovic Serbia 2001 #972
15 (OA) Lazar Radenkovic Serbia 2001 #893
16 (OA) Luka Todorovic Serbia 2002 #724
17 (OA) Vasilije Draganic Serbia 2001
18 (OA) Mihailo Radosavljevic Serbia 2001
19 (OA) Nikola Vasic Serbia 2002 #1622
20 (OA) Ilija Zoroja Serbia 2002 #1306
21 (OA) Marko Topo Serbia 2003 #724
22 (OA) Ognjen Pavlovic Serbia 2002 #574
23 (OA) Stefan Petrovic Austria 2002 #752
24 (OA) Luka Petrikic Austria 2001
25 (OA) Nico Schmalzl Austria 2001
26 (OA) Sota Tani Japan 2002
27 (OA) Stevan Popovic Germany 2001
28 (OA) Alexander Tsimiklis Australia 2002 #1202
29 (OA) Maj Tomac Slovenia 2001 #345
30 (OA) Jovan Ilic Croatia 2002 #1043
31 (OA) Veljko Globarevic Montenegro 2001
32 (OA) Luka Markovic Serbia 2001
33 (OA) Vuk Novitovic Serbia 2001
34 Mario Aleksic Montenegro 2001 #127
35 Jan Kupcic Slovenia 2001 #127
36 Peter Fajta Hungary 2002 #134
37 Filip Jeff Planinsek Slovenia 2001 #145
38 Ivan Kazakov Russia 2001 #192
39 Adam Kovac Serbia 2001 #192
40 Vedran Radonjanin FYR Macedonia 2002 #202
41 Vasil Dimitrov Bulgaria 2002 #239
42 Dimitrije Zubac Serbia 2002 #246
43 Balint Dobak Hungary 2002 #246
44 Simeon Terziev Bulgaria 2002 #280
Квалификације
1 Nikola Kijac Serbia 2001 #296
2 Relja Eskic Serbia 2001 #312
3 Samuil Konov Bulgaria 2002 #320
4 Filip Misolic Austria 2001 #339
5 Luka Stefanovic Serbia 2001 #345
Mateja Janicijevic /WC/ Serbia 2003 #382
6 Alex Ganchev Bulgaria 2002 #402
7 Lovro Suevich Croatia 2002 #402
8 Uros Todorovic Serbia 2001 #411
9 Richard Dulganov Hungary 2002 #434
10 Drazen Petrovic Bosnia and Herzegovina 2002 #474
11 Luka Durdevic Bosnia and Herzegovina 2001 #526
12 Nik Jurjevcic Slovenia 2002 #554
13 Milos Milakovic Bosnia and Herzegovina 2001 #574
14 Leo Puljic Bosnia and Herzegovina 2002 #606
15 Hugo Filipe Mendonca Ferreira Pereira Portugal 2001 #627
16 Stefan Ivic Serbia 2001 #627
17 Henadzi Hrabavets Belarus 2002 #673
18 Nikola Jevtic Serbia 2001 #673
19 Lazar Milicevic Serbia 2002 #752
20 Aleksa Mardjonovic Serbia 2002 #752
21 Filip Andonovski FYR Macedonia 2001 #777
22 Luka Dragoljic Serbia 2001 #829
23 Dominik Rys Czech Republic 2002 #863
24 Dusan Milanovic Serbia 2002 #1043
25 Mateja Curic Serbia 2002 #1084
26 Jovan Cirkovic Serbia 2001 #1084
27 Nikola Mitrovic Serbia 2002 #1156
28 Matija Zugic Serbia 2001 #1202
29 Andrija Jevtic Serbia 2001 #1368
30 Aleksandar Temov Bulgaria 2002 #1368
31 Arthur Bord France 2002 #1368
32 Hristijan Velkov FYR Macedonia 2001 #1368
33 Maximilian Borisov Bulgaria 2002 #1368
34 George Oganov Russia 2002 #1543
35 Assil Boussayri Morocco 2002 #1543
36 Oscar Toft Bjelsdorf Denmark 2001 #1622
37 Aleksandar Ljubojevic Serbia 2002 #1808
38 Filip Stipic Serbia 2002 #1808
39 Luka Kalenic Serbia 2002 #1808
40 Stefan Spasojevic Serbia 2001
41 Milan Zivkovic Germany 2001
42 Alberto Grimaldi Italy 2002
Stefan Milosevic /WC/ France 2002
43 Jovan Vucic Serbia 2001
44 Novak Novakovic Serbia 2001
45 Razvan Cosmin Enescu Romania 2001
46 Veljko Pejcic Serbia 2001
47 Alexandar Balj Serbia 2001
48 Mihai Vasii Kolla Romania 2001
49 Mateja Lazic Bosnia and Herzegovina 2001

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *