Ivana Stanković, Jovana Đurić, Saša Dragićević, Prvenstvo Republike Srpske do 14 godina, Teniski savez Republike Srpske, Teniski klub Elit Banja Luka

Првенство Републике Српске, TК Елит Бања Лука, девојчице и дечаци 14 година, 24-25.9.16.

Првенство Републике Српске за девојчице и дечаке до 14 година, турнир 1. категорије, одржано је 24. и 25. септембра у ТК Елит у Бања Луци, у организацији Тениског савеза Републике Српске. Врховни судија турнира је био Саша Драгићевић, а играно је на 6 терена са шљаком.

 

Нови прваци Републике Српске до 14 година су Ивана Станковић (ТК Добој) и Федор Поповић (ТК Борац). Честитамо!

Ивана је у финалу победила шампионку РС до 12 година Јовану Ђурић (ТК Бања Лука) 6-3 6-4, док је Федор савладао Дражена Петровића (ТК Олимп 2000) 6-4 3-6 6-3.

Треће место су освојили Нина Пилиповић (ТК Др. Младен Стојановић) и Ана Марија Вуковић (ТК Борац), а код дечака Ђорђе Јанковић (ТК Борац) и Јован Синадиновић (ТК Бања Лука).

 

Dražen Petrović, Fedor Popović, Prvenstvo Republike Srpske do 14 godina, Teniski savez Republike Srpske, Teniski klub Elit Banja Luka
Финалисти Федор Поповић и Дражен Петровић

Детаљније Првенство Републике Српске, TК Елит Бања Лука, девојчице и дечаци 14 година, 24-25.9.16.

 

Jovan Sinadinović, Jelena Žugić, Prvenstvo Republike Srpske do 14 godina, Teniski savez Republike Srpske, Teniski klub Elit Banja Luka
Јован Синадиновић прима пехар за 3. место од Јелене Жугић

 

Đorđe Janković, Jelena Žugić, Prvenstvo Republike Srpske do 14 godina, Teniski savez Republike Srpske, Teniski klub Elit Banja Luka
Ђорђе Јанковић и Јелена Жугић

 

Ana Marija Vuković, Jelena Žugić, Prvenstvo Republike Srpske do 14 godina, Teniski savez Republike Srpske, Teniski klub Elit Banja Luka
Трећепласирана Ана Марија Жугић прима пехар од директорке турнира Јелене Жугић

 

 

 

 

 

Директорка турнира Јелена Жугић из ТК Елит говорила је о организацији турнира за Дневник ТВ Републике Српске:

 

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Ивана Станковић (ТК Добој) – Нина Пилиповић (ТК Др. Младен Стојановић)  6-0 6-0

Јована Ђурић (ТК Бања Лука) – Ана Марија Вуковић (ТК Борац)  6-1 6-3

 

 

🕟  25.9.16.  14.39 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Име и презиме Клуб Ранг
Јована Гњатовић ТК Др. Младен Стојановић 1
Уна Пилиповић ТК Младост 2
Ана Марија Вуковић ТК Борац 3
Јована Ђурић ТК Бања Лука 4
Ивана Станковић TК Добој 6
Теодора Максимовић TК Добој 8
Нина Пилиповић ТК Др. Младен Стојановић 9
Нина Мишић TK Match Ball

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Дражен Петровић (ТК Олимп 2000) – Ђорђе Јанковић (ТК Борац)  7-6(5) 6-2

Федор Поповић (ТК Борац)Јован Синадиновић (ТК Бања Лука)  7-5 6-4

 

 

🕟  25.9.16.  19.12 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играча:

 

Име и презиме Клуб Ранг
Ђорђе Јанковић ТК Борац 1
Михајло Шипка ТК Бања Лука 2
Федор Поповић ТК Борац 3
Дражен Петровић ТК Олимп 2000 4
Јован Синадиновић ТК Бања Лука 5
Огњен Драгосављевић ТК Младост 6
Стефан Лалић ТК Младост 7
Виктор Дакић ТК Др. Младен Стојановић 8
Давид Јовић ТК Елит 9
Ведран Ђенић ТК Добој 10
Аљоша Шукунда ТК Младост 12
Филип Кезија ТК Борац 13
Марко Кичић ТК Бања Лука 14
Михајло Војводић ТК Борац 15
Лука Цвјетковић ТК Топ Спин 17
Ђорђо Поповић ТК Др. Младен Стојановић 18
Андреј Недић ТК Добој 22
Сергеј Дрљача ТК Младост 24
Лука Војводић
Тарик Реџић
Борис Матић ТК Елит
Андреј Ђокић ТК Sol

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *