Kristian Juhas, Mihailo Popović, Nemanja Subanović i Ivan Gažo

Tennis Europe Winter Cups by HEAD, квалификације, Чешка и Турска, 14 година, 6-8.2.15.

Tennis Europe Winter Cups by HEAD, незванично дворанско првенство Европе у тенису до 14 година, по 4. пут ће бити одржано последњих дана јануара и у фебруару.

Од 6. до 8. фебруара девојчице и дечаци до 14 година из укупно 60 репрезентација играће квалификације у 4 групе, а најбоље две репрезентације из сваке групе учествоваће на финалном турниру у Коређу (Италија, дечаци), односно у Раковнику (Чешка, девојчице), од 20. до 22. фебруара.

 

Tennis Europe Winter Cups by HEAD 2015, kvalifikacije u Rakovniku, devojčice, reprezentacija Srbije do 14 godina, Olga Danilović, Anđela Skrobonja, Mihaela Đaković, Ana Cvetković

Наше девојчице играће у Раковнику у Чешкој, а дечаци у Истанбулу, Турска.

 

Турнири се играју по принципу елиминације.

 

 

Tennis Europe Winter Cups by HEAD, kvalifikacije u Istanbulu, dečaci, reprezentacija Srbije do 14 godina, Mihailo Popović, Nemanja Subanović, Kristian Juhas, Ivan Gažo

 

 

Девојчице

 

08.02.2015.

У мечу за 3. место Србија је изгубила од Румуније 0-2, и тако на крају заузела четврто место!

Михаела Ђаковић изгубила је од Кармен Роксане Ману 2-6 1-6, а Анђела Скробоња од Оане Смаранде Корнеану 4-6 3-6. Меч дублова није одигран.

Титулу је освојила репрезентација Чешке, јер је победила Хрватску 2-0.

 

07.02.2015.

Србија је изгубила од Хрватске 1-2, и сутра ће играти против селекције Румуније за 3. место!

У првом мечу је Михаела Ђаковић победила Лауру Машић 6-1 2-6 6-3, док је у другом Олга Даниловић предала меч против Иве Зелић при резултату 1-2 у 1. сету.

Наш дубл Михаела Ђаковић-Анђела Скробоња изгубио је од хрватског пара Машић-Зелић 5-7 3-6!

 

06.02.2015.

Србија је победила Словенију 2-1!

У првом мечу је Анђела Скробоња изгубила од Пие Ловрич 3-6 4-6, док је у другом Олга Даниловић победила Живу Фалкнер 6-0 6-2.

У одлучујућем дублу Олга Даниловић и Анђела Скробоња победиле су пар Жива Фалкнер-Пиа Ловрић 6-1 6-2!

Наше девојчице сутра играју одлучујући меч за пласман на финални турнир против Хрватскe!

 

 

Vreme_ikonica08.02.15.  21.07 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

САСТАВ ГРУПЕ

 

Хрватска

Чешка Република

Естонија

Мађарска

Румунија

Србија

Словенија

Шпанија

 

 

 

Репрезентација Србије:

 

Олга Даниловић

Анђела Скробоња

Михаела Ђаковић

 

 

Селектор:

Ана Цветковић

 

 

 

 

Дечаци

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

08.02.2015.

У мечу за 3. место Србија је изгубила од Турске 1-2 и на крају заузела четврто место!

Кристиан Јухас изгубио је од Боре Сенгула 4-6 6-7, док је Михаило Поповић победио Улас Борана Уласоја 6-0 6-2.

У дублу су Михаило Поповић и Немања Субановић изгубили од пара Ченгиз-Улусој 4-6 6-7(2).

Победник турнира је селекција Чешке, која је победила Шпанију 2-1!

 

07.02.2015.

Нажалост Србије је у полуфиналу  изгубила од Шпаније 1-2, и сутра ће играти за 3. место против Турске!

У првом мечу Немања Субановић је изгубио од Педра Вивес Маркоса 4-6 6-7(3).

Михаило Поповић je изједначио, победивши Николаса Алварез Варона 6-4 6-4!

Српски дубл Михаило Поповић – Немања Субановић после велике борбе изгубио је у три сета од шпанског дубла Алварез Варона – Васкез.

 

06.02.2015.

Србија је победила Бугарску 2-1!

Први поен репрезентацији Србије донео је државни првак Немања Субановић, савладавши Владислава Каразова 76 67 61.

Михаило Поповић je после изванредног меча изгубио од Адриана Андреева 6-4 3-6 2-6, а у одлучујућем дублу Немања Субановић и Михаило Поповић су победили бугарски дубл Андреев-Тупаров 6-1 7-5!

За место на финалном турниру наши момци ће сутра у 10 h играти против репрезентације Шпаније!

 

Vreme_ikonica08.02.15.  20.42 h

Коначни резултати:

САСТАВ ГРУПЕ

 

Бугарска

Чешка Република

Естонија

Србија

Словенија

Шпанија

Турска

Украјина

 

 

 

Репрезентација Србије:

 

Михаило Поповић

Немања Субановић

Кристиан Јухас

 

 

Селектор:

Иван Гажо

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *