Rozalia Gruszczynska, Luka Jovanović, Nikola Zekić, Andrea Obradović, Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak

Tennis Point Open 2016, U12 Tennis Europe, Чачак, Србија, 4-10.6.16.

Међународни тениски турнир 3. категорије за девојчице и дечаке до 12 година Tennis Point Open 2016, одржан је у Чачку у нашој земљи од 4. до 10. јуна, у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Игран је на шљаци, у ТК Tennis Point.

 

 

?  10.6.16.  13.08 h

Победник турнира је првак Србије Никола Зекић, који је у финалу победио вицешампиона државе Луку Јовановића 7-6(3) 6-1.

Победница у конкуренцији девојчица је Пољакиња Розалија Грушинска, а друго место је освојила вицешампионка Србије Андреа Обрадовић. У финалу је било 6-0 6-1 за девојчицу из Пољске.

 

Rozalia Gruszczynska, Andrea Obradović, Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak
Финалисткиње Розалија Грушинска и Андреа Обрадовић

 

 

Andrea Obradović, Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak
Андреа Обрадовић прима пехар за 2. место

 

?  9.6.16.  18.09 h

У финалу ће сутра играти Никола Зекић (SRB) и Лука Јовановић (SRB), а код девојчица Андреа Обрадовић (SRB) и Розалија Грушинска (POL).

 

Занимљиво да ће код дечака то бити реприза финала Дворанског првенства Србије до 12 година у ТК Трим из децембра прошле године, и ЕТА турнира Prokuplje Open 2016 од пре месец дана, која су завршена са по једном победом за сваког тенисера.

 

Лука је савладао Ноу Вукадина (CRO) 6-2 2-6 6-2, док је Никола победио Бранка Ђурића (MNE) 6-1 0-6 6-2, a Андреа je у још једној репризи финала Дворанског првенства Србије до 12 година у ТК Трим из децембра прошле године, победила Фатму Идризовић (SRB) 6-2 3-6 6-1.

Ања Петковић (SRB) нажалост није успела да уђе у финале, пошто је изгубила од одличне Розалије Грушинске (POL) 1-6 1-6.

 

У дублу су победнице Црногорке Бојана Никчевић и Дивна Ратковић, које су у финалу савладале српски пар Ања Петковић/Лола Радивојевић 7-5 6-0.

Код дечака је турнир у дублу освојио српско-црногорски пар Лука Јовановић / Бранко Ђурић, победивши Николу Мишовића и Матију Самарџића из Црне Горе 6-2 6-4.

 

Andrea Obradović, Fatma Idrizović, Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak
Андреа Обрадовић и Фатма Идризовић после полуфиналног меча

 

Lola Radivojević, Anja Petković, Divna Ratković, Bojana Nikčević, Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak
Финалисткиње дубла Ања Петковић, Лола Радивојевић, Дивна Ратковић и Бојана Никчевић

 

Учествује 49 деце, углавном из Србије. Врховни судија је Владимир Ерг.

 

 

Andrea Obradović, Lola Radivojević, Anja Petković, Veljko Cvetković, Lara Stojanovski, Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak
Андреа Обрадовић, Лола Радивојевић, Ања Петковић, Вељко Цветковић и Лара Стојановски

 

 

 

Погледајте како је изгледао прошлогодишњи турнир, који су освојили наш Стефан Поповић и Рускиња Алина Шербинина, а како пре две године (звао се Wiener Stadtische Cup), када су победници били наш Виктор Јовић и Украјинка Марта Костјук (иначе овогодишња победница чувеног турнира у Тарбу; у децембру је освојила јуниорски Оранж Боул).

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Никола Зекић (SRB) – Бранко Ђурић (MNE)  6-1 0-6 6-2

Лука Јовановић (SRB) – Ноа Вукадин (CRO)  6-2 2-6 6-2

 

 

Харалампије Тоскић је победник утешног турнира. У финалу је победио Лазара Димитријевића 4-1 4-5(3) 4-2.

 

 

10.6.2016.  13.08 h

 

Главни жреб, коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Утешни турнир:

Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak

 

 

Дубл:

Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak

 

 

Списак играча

 

Број Име и презиме играча Националност Година рођења
1 (OA) Luka Jovanovic Serbia 2004
2 (OA) Krsta Petrovic Serbia 2004
3 (OA) Nikola Zekic Serbia 2004
4 (OA) Zoran Ludoski Serbia 2005
5 (OA) Aleksa Pisaric Serbia 2005
6 (OA) Matija Tesic Serbia 2004
7 (OA) Lazar Dimitrijevic Serbia 2005
8 (OA) Ivan Chernov Russia 2004
9 (OA) Branko Djuric Montenegro 2005
10 (OA) Matija Samardzic Montenegro 2004
11 (OA) Noa Vukadin Croatia 2004
12 (OA) Cosme Rolland De Ravel France 2004
13 (OA) Vuk Radjenovic Serbia 2005
14 (OA) Nemanja Dinic Serbia 2004
15 (OA) Nikola Misovic Montenegro 2004
16 (OA) Veljko Cvetkovic Serbia 2004
17 Vladimir Kojicic Serbia 2004
18 Ognjen Gajic Serbia 2004
19 Lav Viskovic Serbia 2004
20 Lazar Bojovic Serbia 2004
21 Haralampije Toskic Serbia 2004
22 Aleksa Markovic Serbia 2004
23 Ognjen Krstic Serbia 2004
24 Petar Markovic Serbia 2005
25 Mihajlo Stanojevic Serbia 2005

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Андреа Обрадовић (SRB) – Фатма Идризовић (SRB) 6-2 3-6 6-1

Розалиjа Грушинска (POL) – Ања Петковић (SRB)  6-1 6-1

 

 

Мирјана Јовановић је победница утешног турнира – у финалу је победила Тијану Сретеновић 5-4(3) 5-3.

 

 

У финалу дубла играће српски пар Ања Петковић/Лола Радивојевић против црногорског дубла Бојана Никчевић/Дивна Ратковић.

 

 

?  10.6.2016.  12.24 h

 

Главни жреб, коначни резултати:

 

Утешни турнир:

Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak

 

 

Дубл:

Tennis Point Open 2016 Čačak U12, Tennis Europe Junior Tour, Teniski klub Tennis Point Čačak

 

 

Резултати квалификација:

TENNIS POINT OPEN 2016 devojcice kval

 

 

Списак играчица

 

Број Име и презиме играчице Националност Година рођења
1 (OA) Andrea Obradovic Serbia 2004
2 (OA) Lola Radivojevic Serbia 2005
3 (OA) Mirjana Jovanovic Serbia 2004
4 (OA) Anja Petkovic Serbia 2005
5 (OA) Teodora Nikolic Serbia 2004
6 (OA) Andjela Lazarevic Serbia 2005
7 (OA) Milica Radunovic Serbia 2004
8 (OA) Daria Shuvyrdenkova Russia 2005
9 (OA) Vlada Ponomarenko Russia 2005
10 (OA) Rozalia Gruszczynska Poland 2004
11 (OA) Bojana Nikcevic Montenegro 2004
12 (OA) Divna Ratkovic Montenegro 2004
Квалификације
1 Forta Morina Kosovo 2005
Iva Sepa /WC/ Serbia 2004
Natalija Nikolic /WC/ Serbia 2004
2 Lara Stojanovski Serbia 2005
3 Elena Ivanovic Serbia 2005
4 Anja Stankovic Serbia 2005
5 Tijana Sretenovic Serbia 2005
6 Danica Nedeljkovic Serbia 2005
Laura Dukic /WC/ Serbia 2004
Paula Hrncic Serbia 2005
8 Neda Milenkovic Serbia 2004
9 Marta Vulicevic Serbia 2004

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *