Mateja Janićijević, Oliver Sabo Rac, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia

Terme Ptuj Open, U12 Tennis Europe, Птуј, Словенија, 17-23.8.15.

Оливер Сабо Рац је победник међународног турнира Terme Ptuj Open за девојчице и дечаке до 12 година (3. категорије), који је одржан у Птују у Словенији од 17. до 22. августа, у оквиру Tennis Europe Junior Toura. У финалу је победио такође дечака из Србије Матеју Јанићијевића 6-4 6-2. Браво за обојицу, велики успех за српски тенис!

 

Mateja Janićijević, Oliver Sabo Rac, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia
Матеја Јанићијевић и Оливер Сабо Рац

 

У конкуренцији девојчица турнир је освојила Словакиња Ванда Варгова (Vanda Vargova), која је савладала Хрватицу Корнелиу Хунчак (Kornelia Hunčak) 6-3 6-1.

 

Kornelia Hunčak, Vanda Vangova, Mateja Janićijević, Oliver Sabo Rac, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia
Финалисти Корнелиа Хунчак, Ванда Вангова, Матеја Јанићијевић и Оливер Сабо Рац

 

Oliver Sabo Rac, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia
Победник Оливер Сабо Рац

 

 

Mateja Janićijević, Oliver Sabo Rac, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia

 

????  21.08.15.  14.00 h

У финале су се пласирали Матеја Јанићијевић и Оливер Сабо Рац! Честитамо!

Матеја је победио Филипа Мандовића 6-0 6-1, а Оливер Пољака Марсела Камровског (Marcel Kamrowski) 4-6 6-4 6-0.

Нажалост, обе наше девојчице су данас изгубиле у полуфиналу – Ана Вилчек од Хрватице Корнелие Хунчак (Kornelia Hunčak) 2-6 6-3 3-6, а Анђела Лопичић од Словенке Ванде Варгове (Vanda Vargova) 6-4 3-6 0-6.

 

Ana Vilček, Anđela Lopičić, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia
Трећепласиране Ана Вилчек и Анђела Лопичић

 

 

????  20.08.15.  19.17 h

У полуфинале турнира су ушли Анђела Лопичић, Ана Вилчек, Матеја Јанићијевић, Оливер Сабо Рац и Филип Мандовић! Браво, стопостотан учинак наших представника!

Мечеви су се због временских прилика играли у Марибору.

 

 

 

????  19.08.15.  15.07 h

У четвртфинале су се пласирали Анђела Лопичић, Ана Вилчек, Матеја Јанићијевић, Филип Мандовић и Оливер Сабо Рац.

Нажалост, у 3. колу су изгубили Петар Башић Палковић (од Пољака Марсела Камровског 1-6 1-6) и Јован Синадиновић (такође од Пољака, Алана Бојарског, 1-6 2-6).

 

Anđela Lopičić, Petar Bašić Palković, Oliver Sabo Rac, Ana Vilček, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia
Анђела Лопичић, Петар Башић Палковић, Оливер Сабо Рац и Ана Вилчек

 

 

Анђела Лопичић – Дарија Монакова (Dariia Monakhova, Русија)  6-2 6-2

Ана Вилчек – Лаура Пастерк (Laura Pasterk, Аустрија)  6-1 6-4

Матеја Јанићијевић – Роко Башковић (Roko Bašković, Хрватска)  6-3 6-0

Филип Мандовић – Оливије Манцевич (Olivier Mancewicz, Пољска)  6-2 6-2

Оливер Сабо Рац – Мили Пољичак (Mili Poljičak, Хрватска)  6-2 6-4

 

 

На турниру наступа осам такмичара из Србије – две девојчице и шесторица дечака, као и неколико тенисера и тенисерки из Републике Српске.

 

Jovan Sinadinović, Petar Bašić Palković, Oliver Sabo Rac, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia
Петар Башић Палковић, Јован Синадиновић и Оливер Сабо Рац

 

 

 

 

 

Дечаци

 

 

????  22.08.15.  11.41 h

Коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

Списак играча:

 

Жреб
Број Презиме и име играча Националност Година рођења
1 (OA) Jan Dimitrijevic Slovenia 2003
2 (OA) Jon Lan Suntar Slovenia 2003
3 (OA) Lun Obrul Slovenia 2004
4 (OA) Gal Emersic Potocnik Slovenia 2003
5 (OA) Aljaz Jeran Slovenia 2003
6 (OA) Maj Premzl Slovenia 2004
7 (OA) Taj Popovic Slovenia 2003
8 (OA) Mario Spanic Slovenia 2004
9 (OA) Tristan Flander Slovenia 2004
10 (OA) Jaka Protic Zakelj Slovenia 2003
11 (OA) Sebastian Dominko Slovenia 2003
12 (OA) Bor Artnak Slovenia 2004
13 (OA) Aljaz Kirbis Slovenia 2004
14 (OA) Svit Kos Slovenia 2003
15 (OA) Gasper Sitar Slovenia 2003
16 (OA) Gordan Fran Mileusnic Slovenia 2003
17 (OA) Tilen Javornik Slovenia 2003
18 (OA) Maj Najvirt Kolaric Slovenia 2003
19 (OA) Tit Skerlavaj Slovenia 2003
20 (OA) Job Japelj Slovenia 2004
21 (OA) Peter Sailer Austria 2003
22 (OA) Jovan Sinadinovic Bosnia and Herzegovina 2003
23 (OA) Fran Mitrovic Croatia 2003
24 (OA) Lovre Erceg Croatia 2003
25 (OA) Alen Mujakic Germany 2003
26 (OA) Marvin Wartwig Germany 2003
27 (OA) Alessio Tramontin Italy 2003
28 (OA) Oliver Sabo Rac Serbia 2003
29 (OA) Petar Basic Palkovic Serbia 2003
30 (OA) Andrei Roberto Lucaciu Romania 2004
31 (OA) Darius Florin Pop Romania 2004
32 (OA) Marcel Kamrowski Poland 2003
33 (OA) Alan Bojarski Poland 2003
34 (OA) Mihajlo Sipka Bosnia and Herzegovina 2003
35 (OA) Angelo Rossi Italy 2003
36 (OA) Alen Bill Croatia 2003
37 (OA) Olivier Mancewicz Poland 2003
38 (OA) Taj Dolenc Slovenia 2003
39 (OA) Claudius Amon Germany 2005
40 (OA) Tristan Alessandro Korent Slovenia 2003
41 (OA) Nik Mikovic Slovenia 2004
42 Pietro Fanzaghi Italy 2003
43 Tommaso Bonazzi Italy 2003
44 Mili Poljicak Croatia 2004
45 Tudor Bartha Romania 2003
Квалификације
1 Filip Mandovic Serbia 2003
2 Tamas Foldi Hungary 2003
3 Mateja Janicijevic Serbia 2003
4 Marko Miljanic Hungary 2003
5 Roko Baskovic Croatia 2003
6 Ruben Ballerini Italy 2005
7 Romeo Hadzimehmedovic Serbia 2005
8 Michele Olivieri Italy 2003
9 Luka Vidovic Croatia 2003
10 Erik Alborghetti Italy 2003
11 Giovanni Boco Italy 2003
12 Luka Zivkovic Serbia 2004

 

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

???? 22.08.15. 11.41 h

Коначни резултати:

 

 

Ana Vilček, Anđela Lopičić, Terme Ptuj Open 2015 U12, TK Terme Ptuj Slovenia
Ана Вилчек и Анђела Лопичић

 

Списак играчица:

 

Жреб Презиме и име играчице Националност Година рођења
1 (OA) Nika Strasek Slovenia 2003
2 (OA) Maja Zucchiati Slovenia 2003
3 (OA) Taja Loncaric Slovenia 2003
4 (OA) Nina Plibersek Slovenia 2003
5 (OA) Meta Marenk Slovenia 2003
6 (OA) Tara Tusek Slovenia 2003
7 (OA) Annika Planinsek Slovenia 2003
8 (OA) Sara Lisjak Slovenia 2003
9 (OA) Ana Teja Tabor Slovenia 2003
10 (OA) Petja Drame Slovenia 2004
11 (OA) Hana Becirovic Novak Slovenia 2003
12 (OA) Maja Radisic Slovenia 2003
13 (OA) Neza Ule Slovenia 2004
14 (OA) Sara Mikaca Bosnia and Herzegovina 2003
15 (OA) Esma Berberovic Bosnia and Herzegovina 2003
16 (OA) Nina Plihal Austria 2004
17 (OA) Anna Glizer Austria 2003
18 (OA) Kornelia Huncak Croatia 2003
19 (OA) Ana Vilcek Serbia 2003
20 (OA) Lucia Pinkova Slovakia 2003
21 (OA) Vanda Vargova Slovakia 2003
22 (OA) Nikolett Puskas Hungary 2003
23 (OA) Panna Bartha Hungary 2004
24 (OA) Lucija Subasic Germany 2004
25 (OA) Lara Woellmann Germany 2004
26 (OA) Nina Radovanovic France 2003
27 (OA) Anca Alexia Todoni Romania 2004
28 (OA) Diana Yanotovskaya Russia 2003
29 (OA) Nadezda Khalturina Russia 2004
30 (OA) Lara Hrascanec Croatia 2003
31 (OA) Chara Grammatikaki Greece 2003
32 (OA) Tara Zivic France 2003
33 (OA) Finja Langenstein Germany 2003
34 (OA) Ivana Stankovic Bosnia and Herzegovina 2003
35 (OA) Andjela Lopicic Serbia 2003
36 (OA) Stanislava Saveleva Russia 2005
37 (OA) Jovana Stjepanovic Bosnia and Herzegovina 2003
38 (OA) Alexandra Maksimova Russia 2003
39 (OA) Kristina Beletskaya Russia 2003
40 (OA) Karolina Saskova Slovakia 2004

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *