Anđela Lopičić, Rozalia Gruszczynska, German Samofalov, Stefan Popović, Milan Vučković, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

V Memorijal Jovana Kukarasa, U14 Tennis Europe, ТК Спартак, Суботица, Србија, 13-21.5.17.

Међународни тениски турнир 2. категорије за девојчице и дечаке до 14 година V Memorijal Jovana Kukarasa, одржан је у Суботици од 13. до 20. маја 2017. године, у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Играно је у ТК Спартак на 8 терена са шљаком. Врховни судија је био Стефан Чукић, а директор турнира Тибор Деметер.

Учествовало је 85 такмичара: 48 из Србије, 7 из Босне и Херцеговине, 5 из Мађарске…

 

Погледајте како је изгледао прошлогодишњи турнир, на којем су тријумфовали Хрватица Ноа Крзнарић и Мађар Петер Фајта. Прошлог маја Србин Хамад Међедовић је играо у финалу.

А ево како је турнир одигран у мају 2015. године, када су победници били наш Немања Субановић и Рускиња Екатерина Репина, а како 2014. године, када су славили такмичари из Србије Марко Миладиновић и Теодора Ристић.

 

 

⌚ 20.5.17.  13.40 h

Победници V Memorijala Jovana Kukarasa су Пољакиња Розалија Грушинска и Украјинац Герман Самофалов, док су српски тенисери Анђела Лопичић и Стефан Поповић освојили друго место. Честитамо победницима, али и нашим сјајним финалистима!

Украјинац Самофалов је после преокрета у финалу победио Стефана 4-6 6-2 6-2, док је Пољакиња Грушинска савладала Анђелу 6-1 7-5.

 

 

Anđela Lopičić, Rozalia Gruszczynska, German Samofalov, Stefan Popović, Milan Vučković, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Чекајући доделу пехара

 

 

 

 

⌚ 19.5.17.  15.38 h

Српски тенисери Анђела Лопичић и Стефан Поповић пласирали су се у финале турнира у Суботици у синглу, а Стефан је освојио титулу у дублу. Свака част!

Стефан Поповић и Украјинац Герман Самофалов су у финалу дубла победили српски пар Филип Мандовић и Оливер Сабо Рац 7-6(4) 6-3, којима такође честитамо!

Финала почињу сутра у 10 часова –Анђела, која је 2. носитељка, ће играти против 1. носитељке, Пољакиње Розалије Грушинске, а Стефан, 1. носилац, играће против 2. носиоца, Украјинца Германа Самофалова. Срећно!

Остала четири српска такмичара и такмичарки нажалост нису успели да уђу у финале сингла. Честитамо Сенки Делетић, Андреи МрвићФилипу Мандовићу и Оливеру Сабо Рацу на одличном резултату!

Леа Рупњак и Миа Милојевић, су освојиле друго место у дублу, пошто су данас у финалу изгубиле од словачко-мађарског пара Нина Данисова / Река Ката Матко 1-6 1-6. Честитамо Мии и Леи!

Стефан је у полуфиналу победио Филипа 6-4 6-2, док је Украјинац Герман Самофалов победио Оливера 6-3 6-1. Анђела је победила Андреу 6-2 6-2, а Пољакиња Розалија Грушинска је савладала Сенку 6-2 6-0.

 

 

Anđela Lopičić, Stefan Popović, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Стефан Поповић и Анђела Лопичић

 

Filip Mandović, Oliver Sabo Rac, German Samofalov, Stefan Popović, Milan Vučković, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисти дубла Филип Мандовић, Оливер Сабо Рац, Герман Самофалов и Стефан Поповић са председником ТК Спартак Миланом Вучковићем

 

Mia Milojević, Lea Rupnjak, Nina Danisova, Reka Kata Matko, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Финалисткиње дубла Миа Вукица Милојевић, Леа Рупњак, Нина Данисова и Река Ката Матко

 

Anđela Lopičić, Stefan Popović, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Анђела Лопичић и Стефан Поповић – српске узданице у финалу сингла

 

 

Rozalia Gruszczynska, Senka Deletić, Adrea Mrvić, Anđela Lopičić, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

 

Stefan Popović, Filip Mandović, Oliver Sabo Rac, German Samofalov, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

 

 

⌚ 18.5.17.  17.50 h

Српски тенисери Сенка Делетић, Андреа МрвићАнђела ЛопичићСтефан Поповић, Филип Мандовић и Оливер Сабо Рац пласирали су се данас у полуфинале Memorijala Jovana Kukarasa. Браво!

Лука Јовановић и Никола Зекић нажалост су изгубили у четвртфиналу, али они су улазно годиште и честитамо им на оствареном успеху!

Стефан је у четвртфиналу победио Аустријанца Никија Штојбера 6-2 6-0, Филип је савладао Луку Јовановића 6-3 6-3, а Оливер Хрвата Ивана Шодана 6-2 6-2. Четврти полуфиналиста је 2. носилац, Украјинац Герман Самофалов, који је победио Николу Зекића 6-2 6-1. Он ће сутра у полуфиналу играти против Оливера Сабо Раца, а други полуфинални пар чине Стефан Поповић и Филип Мандовић.

Анђела Лопичић је у четвртфиналу победила Мађарицу Реку Кату Матко 7-5 6-1, док је Сенка Делетић после преокрета савладала Словакињу Нину Данисову 0-6 6-3 6-4. Андреа Мрвић је такође преокренула ток меча и победила Украјинку Аниту Сахдијеву 4-6 6-3 6-3. Прва носитељка Пољакиња Розалија Грушинска је убедљиво победила Румунку Стефанију Пантају 6-1 6-0.

Дубл

У финале дубла данас су ушле Леа Рупњак и Миа Вукица Милојевић, а код дечака Стефан Поповић и Герман Самофалов (Украјина) и Филип Мандовић и Оливер Сабо Рац. Честитамо!

Леа и Миа су у полуфиналу после велике борбе победиле српско-мађарски пар Јована Цветковић / Пана Барта 6-3 5-7 10-7. Високи тандем Суботичана Оливер / Филип био је за нијансу бољи од другара из ТК Спартак Петра Башића Палковића и Луке Рупњака 7-5 6-4. Оливер и Герман су победили српско-хрватски пар Лука Јовановић / Фран Митровић 6-2 7-5, док су Анђела Петровић (игра под заставом Швајцарске) и Анита Сахдиева (Украјина) изгубиле од словачко-мађарског пара Данисова / Матко 6-1 6-4.

 

 

 

 

 

⌚ 17.5.17.  20.59 h

У четвртфинале Memorijala Jovana Kukarasa пласирали су се српски тенисери Сенка Делетић, Андреа Мрвић, Анђела Лопичић, Стефан Поповић, Лука Јовановић, Филип Мандовић, Оливер Сабо Рац и Никола Зекић. Честитамо!

 

Дубл

У полуфинале дубла су се пласирали следећи српски такмичари: Леа Рупњак / Миа Вукица Милојевић (игра под заставом Новог Зеланда), Јована Цветковић / Пана Барта (Мађарска), Анђела Петровић (игра под заставом Швајцарске) / Анита Сахдиева (Украјина), а код дечака Стефан Поповић / Герман Самофалов (Украјина), Лука Јовановић / Фран Митровић (Хрватска), Петар Башић Палковић / Лука Рупњак и Филип Мандовић Оливер Сабо Рац.

 

 

Doroteja Petrović, Anđela Lopičić, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Доротеја Петровић и Анђела Лопичић на Палићу

 

Petar Bašić Palković, Luka Rupnjak, V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Петар Башић Палковић и Лука Рупњак током меча 2. кола у дублу

 

 

V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

 

Меч 1. кола V Memorijala Jovana Kukarasa, одигран 15. маја 2017. у ТК Спартак у Суботици, између Србина Андреја Недића и Србина Петра Белошевића. Недић је победио 6-2 6-7(5) 6-4.

Гледате 2. половину 2. сета, а почиње негде при резултату 3-3 у гемовима.

 

Меч 1. кола V Memorijala Jovana Kukarasa, одигран 15. маја 2017. у ТК Спартак у Суботици, између Францускиње Есме Нур Дудоглу и Српкиње Јоване Николић. Дудоглу је победила 6-1 6-2.

 

 

Алманах дечјег тениса можете купити по цени од 900 динара у нашем веб-шопу (плаћање поузећем) на овом линку

 

V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

 

V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour
Пуни терени у Дудовој шуми партнера у дублу, 15. мај 2017.

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Стефан Поповић (Србија) – Филип Мандовић (Србија)  6-4 6-2

Герман Самофалов (Украјина) – Оливер Сабо Рац (Србија)  6-3 6-1

 

 

⌚ 20.5.17.  13.40 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

⌚ 13.5.17.

Квалификације:

 

 

 

Списак играча:

 

Главни жреб
Број Име и презиме играча Националност Година рођења Ранг
1 Stefan Popovic Serbia 2003 #20
2 German Samofalov Ukraine 2003 #23
3 Oliver Sabo Rac Serbia 2003 #36
4 Luka Jovanovic Serbia 2004 #69
5 Nikola Zekic Serbia 2004 #102
6 Ivan Sodan Croatia 2004 #122
7 Filip Mandovic Serbia 2003 #122
8 Evangelos Kypriotis Greece 2003 #148
9 (OA) Marko Jovanovic Serbia 2003 #599
10 (OA) Nikola Jovanovic Serbia 2004 #688
11 (OA) Bogdan Bukarica Serbia 2003
12 (OA) Ognjen Gajic Serbia 2004
13 (OA) Aleksa Markovic Serbia 2004
14 (OA) Jonatan Sztasak Hungary 2003 #599
15 (OA) Giancarmine Iaquinta Italy 2003
16 (OA) Aron David Benedek Romania 2004
17 (OA) Ivan Chernov Russia 2004
18 (OA) Lav Viskovic Serbia 2004 #688
19 (OA) Veljko Cvetkovic Serbia 2004 #688
20 Petar Teodorovic Serbia 2003 #148
21 Niki Stoiber Austria 2003 #184
22 Marko Topo Serbia 2003 #194
23 Fran Mitrovic Croatia 2003 #233
24 Djordje Jankovic Bosnia and Herzegovina 2003 #262
25 Radomir Tomic Bosnia and Herzegovina 2004 #350
26 Petar Basic Palkovic Serbia 2003 #419
27 Nico Mucic Austria 2003 #419
28 Mihailo Savic Serbia 2003 #471
29 Matija Tesic Serbia 2004 #508
30 Andrej Djokic Bosnia and Herzegovina 2003 #527
31 Aleksa Gajic Serbia 2003
Квалификације
1 Stefan Malbasa Serbia 2003
2 Petar Belosevic Serbia 2003
3 Haris Sahman Bosnia and Herzegovina 2003
4 Vanja Petrov Serbia 2004
5 Andrej Nedic Bosnia and Herzegovina 2004
6 Leon Nikolic Serbia 2003
7 Veljko Krstic Serbia 2003
8 David Bjelivuk Serbia 2003
Leonard Stojanovic /WC/ Austria 2004

 

 

V Memorijal Jovana Kukarasa, Teniski klub Spartak Subotica, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Розалија Грушинска (Пољска) – Сенка Делетић (Србија)  6-2 6-0

Анђела Лопичић (Србија) – Андреа Мрвић (Србија)  6-2 6-2

 

 

⌚ 20.5.17.  13.40 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

⌚ 13.5.17.

Квалификације:

 

 

Списак играчица:

 

Главни жреб
Број Име и презиме играчице Националност Година рођења Ранг
1 Rozalia Gruszczynska Poland 2004 #71
2 Andjela Lopicic Serbia 2003 #111
3 Senka Deletic Serbia 2003 #151
4 Iva Divac Serbia 2003 #189
5 Anita Sahdiieva Ukraine 2004 #194
6 Nina Danisova Slovakia 2003 #201
7 Andrea Mrvic Serbia 2003 #249
8 Alexia Niculoiu Romania 2003 #270
9 Reka Kata Matko Hungary 2003 #270
10 (OA) Danijela Danilovic Serbia 2003
11 (OA) Ana Josic Serbia 2003
12 (OA) Mirjana Jovanovic Serbia 2004
13 (OA) Paula Hrncic Serbia 2005
14 (OA) Milica Radunovic Serbia 2004
15 (OA) Kristyna Kostelna Czech Republic 2004
16 (OA) Esma Nur Dodooglu France 2004
17 (OA) Simona Angelova FYR Macedonia 2004 #859
18 (OA) Lillian Saranova Slovakia 2004
19 (OA) Iva Sepa Serbia 2004
20 (OA) Adel Pilosyan Russia 2005
21 (OA) Teodora Stefanovic Serbia 2003
22 Julija Radenkovic Serbia 2003 #331
23 Stefania Pantaia Romania 2003 #399
24 Mihaela Tsoneva Bulgaria 2004 #440
25 Jovana Djuric Bosnia and Herzegovina 2004 #461
26 Doroteja Petrovic Serbia 2003 #501
27 Anamarija Kovacevic Serbia 2003 #501
28 Mia Marjanovic Serbia 2003 #543
29 Arina Valitova Russia 2004 #590
30 Panna Bartha Hungary 2004 #644
31 Jazmin Rebeka Beer Hungary 2004 #644
32 Andjela Petrovic Switzerland 2003 #656
Квалификације
1 Teodora Nikolic Serbia 2004 #754
2 Lena Karlovcan Serbia 2003 #859
3 Biborka Nagy Bekesi Hungary 2004
Andjela Knezevic /WC/ Serbia 2003
4 Mia Vukica Milojevic New Zealand 2003
5 Nevena Jovcic Croatia 2003
6 Nadja Vajagic Serbia 2003
7 Neda Milenkovic Serbia 2004
8 Jovana Nikolic Serbia 2003
9 Una Vajagic Serbia 2004
10 Natalija Nikolic Serbia 2004
11 Teodora Milosevic Serbia 2004
12 Sumejja Isic Bosnia and Herzegovina 2003

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *