Oksana Selekhmeteva, Reka Zadori, Andrijana Stoilkovic, Yason Cup 2016 Novi Sad, Teniska akademija Elite Novi Sad, Tennis Europe Junior Tour

Yason Cup 2016, U16 Tennis Europe, Нови Сад, Србија, TA Elite 4-10.4.16.

У Тениској академији Elite у Новом Саду завршен је Yason Cup 2016, турнир 2. категорије за девојке и младиће до 16 година, одигран од 4. до 10. априла у оквиру Tennis Europe Junior Tour-а.

 

Турнир је и ове године био врло јак, играо се на шљаци, а врховни судија је био Милан Дмитровић.

 

 

?  10.4.2016.  11.49 h

Победници турнира су Рускиња Оксана Селехметева и Аустријанац Лукаш Краинер.

Оксана је финални меч против наше Андријане Стоилковић добила без борбе, док је Лукаш савладао Мађара Даниела Кина 6-4 6-2. Андријана је морала да одустане од меча због повреде зглоба.

 

 

 

?  9.4.2016.  15.47 h

Млада тенисерка из Крагујевца Андријана Стоилковић ушла је данас у финале, победивши Румунку Андреу Велчеу 6-2 6-3! Браво за Андријану!

У финалу ће играти против Рускиње Оксане Селехметеве, док ће код младића у финалу играти Аустријанац Лукаш Краинер и Мађар Даниел Кин.

 

 

?  8.4.2016.  18.17 h

Српкиња Андријана Стоилковић пласирала се у полуфинале, савладавши данас Италијанку Меланију Делаи 2-6 6-3 6-2!

Анђела Скробоња данас је нажалост изгубила у четвртфиналу од Мађарице Реке Задори 6-3 1-6 3-6.

Адмир Календер из Хрватске се победом над Италијаном Рикардом Тавиљом 4-6 6-1 6-4 пласирао у полуфинале, док су Немања Малешевић и Лукас Томић из Босне и Херцеговине заустављени у четвртфиналу.

 

 

Од представника Србије у четвртфинале су се пласирали првакиња Србије до 14 година Анђела Скробоња и Андријана Стоилковић. Код младића ће у 1/4 играти Немања Малешевић и Лукас Томић из Босне и Херцеговине, као и Хрват Адмир Календер.

 

 

 

Девојке

 

 

Anđela Skrobonja, Ladislav Demeter, Yason Cup 2016 Novi Sad, Teniska akademija Elite Novi Sad, Tennis Europe Junior Tour
Анђела Скробоња са својим тренером Ладиславом Деметером у Новом Саду

 

 

?  10.4.2016.  11.49 h

 

Главни жреб, коначни резултати:

 

Yason Cup 2016 U16 Novi Sad, Teniska akademija Elite Novi Sad, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

Резултати квалификација:

 

Yason Cup 2016 U16 Novi Sad, Teniska akademija Elite Novi Sad, Tennis Europe Junior Tour

 

Yason Cup 2016 U16 Novi Sad, Teniska akademija Elite Novi Sad, Tennis Europe Junior Tour

 

Списак играчица

 

 

Главни жреб Држава Квалификације Држава
TIKHONOVA, A [1] RUS CURMI, Francesca [1] MLT
VUJOVIC, Milica SRB DAKIC, Tara SRB
SAVU, Lavinia ROU SPASIC, Milica SRB
CVETKOVIC, Diana FRA DOMAZETOVIC, Katarina SRB
IZIC, Armina BIH STEVIC, Snezana [14] BIH
SVULICA, Tijana SRB KOVACS, Zita [2] HUN
PANTOVlC, Iva SRB DLACIC, Tamara SRB
ZADORI, R [13] HUN RELJIC, Lena SRB
BRAGA, A [9] ROU GAVRILOVA, Alina RUS
YOUSEVA, Rozalina BUL MILOVANOVIC, Elena [9] SRB
DRAHOTA SZABO, D HUN ZERIU, Patricia [3] ROU
TMUSIC, Ksenija SRB TODOROVIC, Andjela SRB
STANKOVIC, A SRB SINDICIC, Franka CRO
VESELINOVA, V MKD KOSTIC, Katarina SRB
KALAN, Eva SLO MADINA, Sofia [12] RUS
SKROBONJA, Andjela [7] SRB DRAHOTA SZABO, D [4] HUN
RISTIC,T [3] SRB DUDIC, Dina SRB
CIUCA, A ROU TERENTYEVA, Varvara RUS
SELEKHMETEVA, O RUS OBRADOVIC, Mina SRB
HRISTOVSKA, Nora MKD VUKCEVIC, Andjela [10] SRB
BABIC, Jovana SRB KHMIADASHVILI, Megi RUS
FARBAS,Reka HUN MAKSIMOVIC, Simona SRB
DIVAC, Iva SRB MALINOVIC, Zaneta BIH
DRASKOVIC, Anja [16] MNE OSTOJIC, Nadja SRB
FLOCA OPREA, R [10] ROU BRKIC, Andrijana [15] SRB
DJUKIC, Natalija SRB CIUCA, Alessia Beatrice [6] ROU
MILOVANOVIC, E SRB DJOKIC, Teodora SRB
CURMI, Francesca MLT SHUMILOVA, Vladislava RUS
VINNIK, Ekaterina RUS SAVIC, Sofija SRB
TAGASHEVA, Vera UKR FOLDEAK, Kata [13] HUN
ZALUKAR, Sara CRO POLEKSIC, Iva [7] SRB
DJAKOVIC, Mihaela [8] SRB ANDRIC, Andjelka SRB
SAMOCETA, Jovana [6] SRB YOSIFOVA, Alessia BUL
HORVATH, Adrienn HUN HORVATH, Adrienn HUN
DELAI, Melania ITA KHUDOLEY, Anna RUS
STEVIC, Helena FRA DJUNISIJEVIC, Sofija SRB
SIMOVIC, Andriana SRB KOVAC, Jelena [8] SRB
TUDORACHE, R ROU ROMANESCU, Andreea ROU
KOVAC, Jelena SRB MEDIC, Ana Marija CRO
TOMIC, L [11] BIH MILOSEVIC, Anja SRB
STOILKOVIC, A [15] SRB SHUVYRDENKOVA, Ekaterina RUS
KRZOVSKA, Darijal MKD IZIC, Armina [11] BIH
SIPEK, Lana CRO
NEACSU, M ROU
AKIMOVA, Polina RUS
VULIN, Milana SRB
VUJICIC, Teodora SRB
NAGY, Adrienn [4] HUN
MALESEVIC, Tamara [5] SRB
KOCIC, Aleksandra SUI
VISONTAI, Timea HUN
GUTIC, Anastasija SRB
LJUBIC, Mija SRB
TODOROVA, Melody BUL
BOJIC, Milica BIH
REPINA, E [12] RUS
LUKACS, L [14] HUN
KOJCIC, Emilija SRB
TODOROVIC, A SRB
NOVIKOVA, Maria RUS
JANKULOVSKA, E MKD
DELETIC, Senka SRB
BRKIC, Andrijana SRB
VELCEA, A [2] ROU

 

 

 

 

 

Младићи

 

 

 

 

?  10.4.2016.  11.48 h

 

Главни жреб, коначни резултати:

 

Yason Cup 2016 U16 Novi Sad, Teniska akademija Elite Novi Sad, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

Резултати квалификација:

 

Yason Cup 2016 U16 Novi Sad, Teniska akademija Elite Novi Sad, Tennis Europe Junior Tour

 

 

 

Списак играча

 

Главни жреб Држава Квалификације Држава
CRETU, Cezar [1] ROU SUBANOVIC, Nemanja [1] SRB
KIJAC, Nikola SRB MANDOCESCU, Laurentiu ROU
MALAKHOV, V UKR JIRAK, Jaromir CZE
STEFANOVIC, Luka SRB KOVACEVIC, Radivoje SRB
SRAJ, Borut SLO STOJANOVIC, Viktor SRB
VUCIC, Jovan SRB ROUSSINOV, Yoan GBR
VUKOVIC, Milos SRB KLISURIC, Marko SRB
MATIC, Mile [13] CRO MARTISHEV, Valeriy [15] RUS
JOVIC, Viktor [10] SRB RADAN, Djordje [2] SRB
JIRAK, Jaromir CZE HOXHIQ, Nermin MNE
PODLIPNIK, Matic SLO CANDIC, Emir BIH
ZIVKOVIC, Stefan SRB BOGDAN, Eric Daniel ROU
SENCHUK, Vladimir RUS KOROLEV, Fedor RUS
MITRIC, Dragutin SRB MEDIC, Nemanja SRB
KARAZHOV, V BUL JANKOVIC, Luka SRB
BOICI, L [7] ITA KRSTULOVIC, Tin [14] SLO
NEGANOV, R [4] RUS SHAYAKHMETOV, Gleb [3] RUS
SUVAJAC, Stefan SRB RADOVANOVIC, Tadija SRB
MALESEVIC, Nemanja BIH STOJANOVIC, Luk SRB
TOPCIC,Gasper SLO TOPCIC, Gasper SLO
PETKOVIC, A GER OBRADOVIC, David SRB
JUHAS, Kristian SRB VASII KOLLA, Mihai ROU
PETROV, Kosta SRB RADOSAVLJEVIC, Mihailo SRB
KUSESKI, M [15] MKD DRAGOVIC, Stefan [16] MNE
SUEVICH, K [12] CRO PERUFFO, Giovanni [4] ITA
VIANELLO, Michele ITA MARKOVIC, Vuk SRB
ROTAROV, Ivan SRB CIRIC, Aleksa SRB
LEBLANC, Alexandr CAN GADZIC, Davor CRO
KRSTULOVIC, Tin SLO KOCZKA, Patrik HUN
ESKIC, Relja SRB IVIC, Stefan SRB
STANIMIROVIC, Nikola SRB ZUBAC, Dimitrije SRB
KRAINER, L [5] AUT PAVLOVIC, Andrija [10] SUI
TOMIC, Lukas [8] BIH TOMANOVIC, Budimir [5] MNE
TODOROVIC, Uros SRB TODOROVIC, Luka SRB
POPOVIC, Stevan GER NASTASE, Dan Mihai ROU
PLANINSEK, Filip Jeff SLO POZNAN, Jovan SRB
GEORGESCU, M ROU ADAMOVIC, Vuk SRB
JEVTIC, Nikola SRB CSERESZNYES, Mate HUN
DROBNJAKOVIC, Mihailo SRB POPOVSKI, Sasha MKD
MARKOVSKI, Obrad [9] MKD VUKOVIC, Milos [9] SRB
DOBRNJAC, Vanja [1] SRB MAGGS, Alexander [6] GBR
KAZAKOV, Ivan RUS ISKRENOVIC, Stefan SRB
BOTTINO, Edoardo ITA SUVAJAC, Stefan SRB
TUSEK, Alen SLO SHISHOV, Dmitry RUS
CVJETAN, Miroslav SRB MILAKOVIC, Milos BIH
POTLOV, Maksym UKR ZOROJA, Ilija SRB
PJERANOVIC, S SRB NEDELJKOVIC, Milos SRB
KHIN, Daniel [3] HUN SUEVICH, Lovro [13] CRO
DICA, N [6] ROU BURNASHOV, Danil [7] RUS
FURLANETTO, Marco ITA BAJIC, Dusan SRB
OMCIKUS, Dragan SRB TOMIC, Aleksandar SRB
VELICKI, Miha SLO TAVILIA Riccardo ITA
NOVIKOV, Egor RUS KOSTIC, Dusan SRB
MALOBABIC, Luka SRB PULJIC, Luka BIH
ZUGIC, Matija SRB MIJOVIC, Stefan MNE
KALENDER, Admir [1] CRO SUNTIC, Sabit [11] SRB
PALAN, D [14] CZE SIMU, Calin Ciprian [8] ROU
RADENKOVIC, Lazar SRB DRAGANIC, Vasilije SRB
KOVACEVIC, Patric SLO POLOVINA, Luka SRB
KOLARIC, Pedja SRB VOLAREVIC, Matija CRO
PAVLOVIC, Andrija SUI LEBLANC, Alexandre CAN
ANDONOV, L MKD KOVAC, Adam SRB
TAVILLA, Riccardo ITA CIRKOVIC, Jovan SRB
POPOVIC, M [2] SRB TEKAVEC, Tim [12] SLO

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *