Luka Đurđević, Laura Mašić, Zaba Cup 2015 Vinkovci, Tennis Europe U14

Zaba Cup 2015, U14 Tennis Europe, Винковци, Хрватска, 4-12.4.15.

Лука Ђурђевић (Република Српска, ТК Добој) и Лаура Машић (Хрватска) су победници Међународног турнира Zaba Cup 2015 за дечаке и девојчице до 14 година, у оквиру такмичења Tennis Europe U14, одржаног у TK Винковци у Винковцима, Хрватска, од 4. до 12. априла 2015.

 

Luka Đurđević, Laura Mašić, Zaba Cup 2015 Vinkovci, Tennis Europe U14
Победници Лаура Машић и Лука Ђурђевић

Лука је у финалу у изузетно квалитетном мечу, после 2 сата и 20 минута борбе, победио Хрвата Стипана Маџара  6-1 6-7(5) 6-3, док је Лаура савладала прву носитељку Живу Фалкнер из Словеније резултатом 6-4 7-5.

 

Vanja Dobrnjac, Emilija Kojčić, Nemanja Subanović i Adam Kovač, Zaba Cup 2015 Vinkovci, Tennis Europe U14
Вања Добрњац, Емилија Којчић, Немања Субановић и Адам Ковач

 

 

 

Дечаци

 

У главном жребу наступиће 9 дечака из Србије, a у квалификацијама још 8. Такође, на турниру ће наступити и 4 играча из Републике Српске (2 у главном жребу и 2 у квалификацијама)!

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

Наш дубл Добрњац-Ђурђевић постигао је леп успех, јер су такмичење завршили у полуфиналу.

 

Vreme_ikonica12.04.15.  16.24 h

Главни жреб, коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

Vreme_ikonica05.04.15.  20.08 h

Квалификације, коначни резултати:

Zaba Cup 2015 Vinkovci, Tennis Europe U14Zaba Cup 2015 Vinkovci, Tennis Europe U14

 

 

Списак играча:

 

Број

Играч

Националност Година рођења Ранг

Главни жреб

Укупно: 64

1 Viktor Jovic Serbia 2002 #22
2 Sebastian Gima Romania 2002 #57
3 Borna Devald Croatia 2002 #63
4 Dusan Milanovic Serbia 2002 #75
5 Roko Horvat Croatia 2001 #82
6 Vanja Dobrnjac Bosnia and Herzegovina 2001 #82
7 Filip Misolic Austria 2001 #88
8 Stipan Madzar Croatia 2001 #102
9 Janos Fekete Slovakia 2001 #102
10 (OA) Luka Rodic Croatia 2001 #583
11 (OA) Nikola Basic Croatia 2001
12 (OA) Ivan Karlo Ban Croatia 2002
13 (OA) Nikola Ljekaj Croatia 2001
14 (OA) Davor Gadzic Croatia 2001
15 (OA) Nikolay Nikolov Bulgaria 2001
16 (OA) Anej Levpuscek Slovenia 2001
17 (OA) Fons Van Sambeek Netherlands 2002 #507
18 (OA) Serafin Zund Liechtenstein 2001
19 (OA) Maks Kostic Fercek Croatia 2001
20 Radu Florin Macovei Romania 2001 #128
21 Tim Tekavec Slovenia 2001 #134
22 Ilija Zoroja Serbia 2002 #141
23 Filip Jeff Planinsek Slovenia 2001 #143
24 Mark Andrejic Goljar Slovenia 2001 #170
25 Jan Kupcic Slovenia 2001 #170
26 Simeon Terziev Bulgaria 2002 #169
27 Peter Fajta Hungary 2002 #184
28 Peter Makk Hungary 2001 #208
29 Luka Malobabic Serbia 2001 #208
30 Peter Sallay Hungary 2001 #223
31 Admir Kalender Croatia 2001 #223
32 Nemanja Subanovic Serbia 2001 #237
33 Nemanja Malesevic Bosnia and Herzegovina 2001 #237
34 Witold Konopko Poland 2001 #257
35 Richard Dulganov Hungary 2002 #266
36 Mile Matic Croatia 2001 #270
37 Leo Puljic Bosnia and Herzegovina 2002 #283
38 Borut Sraj Slovenia 2001 #289
39 Rudi Christiansen Germany 2001 #312
40 Drazen Petrovic Bosnia and Herzegovina 2002 #321
41 Ivo Gondor Slovakia 2001 #342
42 Portugal[POR] Manuel Goncalves Portugal 2001 #351
43 Lovro Suevich Croatia 2002 #352
44 Stanislav Valent Slovakia 2002 #356
45 Nikola Jevtic Serbia 2001 #364
46 Daniil Kotov Russia 2001 #364

Квалификације

(RA: 86, WC: 10). Укупно: 96

Adam Kovac */(Main Draw Wildcard)/* Serbia 2001 #364
1 Relja Eskic Serbia 2001 #400
2 Andrei Gaita Romania 2001 #421
3 Tomas Lanik Slovakia 2002 #424
4 Zsombor Velcz Hungary 2002 #426
5 David Tivanovac Germany 2002 #426
6 Tim Hofmann Germany 2001 #451
7 Luka Puljic Bosnia and Herzegovina 2001 #451
8 Danil Burnashov Russia 2001 #451
9 Vladan Tadic Bosnia and Herzegovina2001 #451
10 Fedor Popovic Bosnia and Herzegovina 2002 #509
11 Mark Kornejcuk Russia 2001 #519
12 Nemanja Medic Serbia 2001 #519
Milos Milakovic */(Main Draw Wildcard)/* Bosnia and Herzegovina 2001 #519
13 Nikola Mitrovic Serbia 2002 #583
14 Lukas Bielik Slovakia 2001 #583
15 Adam Arbet Slovakia 2001 #583
16 Giovanni Peruffo Italy 2001 #583
17 Mihai Vasii Kolla Romania 2001 #583
18 Simon Sedliak Slovakia 2002 #690
19 Romain Faucon Belgium 2002 #690
20 Mladen Novovic Montenegro 2001 #711
21 Vlad Petcu Romania 2002
22 Timur Lokmic Bosnia and Herzegovina 2001
Matic Dimic */(Main Draw Wildcard)/* Slovenia 2001
23 Paul Schmoelzer Austria 2001
24 Mihnea Costin Secara Romania 2002
25 Gioele Noe Italy 2002
26 Lukas Bruckner Czech Republic 2001
27 Nico Schmalzl Austria 2001
28 Danijal Muminovic Bosnia and Herzegovina 2002
29 Denis Claudiu Popa Ireland 2001
30 Noah Schlagenhauf Germany 2002
31 Rumen Georgiev Bulgaria 2001
32 Stefan Ivic Serbia 2001
Marcel Politowicz */(Main Draw Wildcard)/* Poland 2002
33 Amar Becirovic Bosnia and Herzegovina 2001
34 Lorenzo Gallo Italy 2003
35 Dimitrije Zubac Serbia 2002
36 Muhamed Hajdarevic Bosnia and Herzegovina 2001
37 Matteo Dal Zotto Italy 2001
38 Aleksandar Petkovic Germany 2001
39 Arthur Bazil France 2002
40 David Rathay Germany 2002
41 Piotr Strzalkowski Poland 2002
42 Lukas Artner Germany 2002
Dragutin Mitric */(Main Draw Wildcard)/* Serbia 2001
43 Lorand Tussai Romania 2001
44 Kazmer Tussai Romania 2001
45 Riccardo Spadavecchia Italy 2001
46 Steve Keller Switzerland 2001
47 Jaromir Jirak Czech Republic 2001
Artem Gerasimchuk */(Main Draw Wildcard)/* Russia 2002
48 Miha Vetrih Slovenia 2002
49 Luka Anton Skojo Croatia 2001
50 David Klar Slovenia 2002
51 Adam Szello Hungary 2002
Aleksa Mardjonovic */(Main Draw Wildcard)/* Serbia 2002
52 Jakub Katuch Slovakia 2002
53 Lovro Harc Croatia 2003
54 Gordan Fran Mileusnic Slovenia 2003
55 Calvin Marin Switzerland 2002
56 Denis Constantin Spiridon Italy 2002
57 Dusan Trunic Serbia 2002
58 Lennart Melzer Luxembourg 2001
59 Marko Ehman Croatia 2002
60 Maksim Nikolic Serbia 2002
61 Milan Macura Serbia 2002
62 Jovan Ilic Croatia 2002
63 Ivan Britikov Ukraine 2001
64 Adam Murar Slovakia 2002
65 Dani Ivicic Croatia 2002

 

 

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

 

Девојчице

 

 

У главном жребу наступиће пет девојчица из Србије, a у квалификацијама још 5, као и 5 такмичарки из Републике Српске (3 у главном жребу и 2 у квалификацијама)!

 

Емилија Којчић нажалост није успела да се пласира у финале, јер је изгубила од 1. носитељке Живе Фалкнер из Словеније 5-7 3-6.

 

Vreme_ikonica12.04.15.  16.24 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

Vreme_ikonica05.04.15.  20.25 h

Квалификације, коначни резултати:

Zaba Cup 2015 Vinkovci, Tennis Europe U14

 

 

Списак играчица:

 

Број Играчица Националност Година рођења Ранг

Главни жреб. Укупно: 64

1 Ziva Falkner Slovenia 2002 #62
2 Laura Tomic Bosnia and Herzegovina 2001 #80
3 Salma Djoubri France 2002 #103
4 Ana Marija Medic Croatia 2001 #116
5 Chantal Sauvant Germany 2002 #123
6 Pia Lovric Slovenia 2002 #129
7 Milica Bojic Bosnia and Herzegovina 2001 #157
8 Anja Draskovic Montenegro 2001 #168
9 Chiara Renata Supak Slovakia 2001 #168
10 Romana Cisovska Slovakia 2002 #191
11 (OA) Antoaneta Taslidzic Croatia 2002 #424
12 (OA) Nika Saric Croatia 2002
13 (OA) Noa Krznaric Croatia 2003
14 (OA) Elena Gunjaca Croatia 2002
15 (OA) Korina Skegro Croatia 2001 #573
16 (OA) Iva Bilonic Croatia 2001 #464
17 (OA) Lucija Faj Croatia 2001 #573
18 (OA) Amarni Banks Great Britain 2002 #573
19 (OA) Emma Van Poppel Netherlands 2001
20 (OA) Aleksandra Julia Jelen Poland 2001
21 (OA) Magdalena Hedrzak Poland 2001
22 (OA) Lea Magun Switzerland 2001 #510
23 (OA) Sophie Luescher Switzerland 2002
24 (OA) Sheila Glavas Slovenia 2001 #464
25 (OA) Corinna Nicole Radojcic Croatia 2001
26 Zaneta Malinovic Bosnia and Herzegovina 2001 #197
27 Lavinia Savu Romania 2001 #201
28 Anna Schmid Austria 2001 #209
29 Emilija Kojcic Serbia 2001 #219
30 Tekla Szollos Hungary 2001 #229
31 Julie Belgraver Netherlands 2002 #240
32 Alessia Truden Italy 2001 #258
33 Klara Ondrejcekova Slovakia 2001 #269
34 Luca Janosi Hungary 2002 #282
35 Sara Zalukar Croatia 2002 #291
36 Andjela Vidovic Serbia 2002 #291
37 Snezana Stevic Bosnia and Herzegovina 2001 #296
38 Laura Masic Croatia 2001 #296
39 Sofia Plotnikova Russia 2001 #331
40 Laura Duhl Slovakia 2002 #355
41 Reka Zadori Hungary 2001 #355
42 Eileen Affolter France 2001 #372
43 Dorka Drahota Szabo Hungary 2002 #376
44 Katarina Duic Plumtree Croatia 2001 #378
45 Reka Bartosik Hungary 2001 #378
46 Ksenija Tmusic Serbia 2001 #378

Квалификације (RA: 86, WC: 10). Укупно: 96

1 Anita Gavran Austria 2001 #378
2 Bojana Klincov Switzerland 2001 #405
3 Alja Belinger Slovenia 2002 #454
4 Nadja Nonkovic Serbia 2002 #496
Sofia Maria Nicolae */(Main Draw Wildcard)/* Romania 2002 #496
5 Anastasija Gutic Serbia 2001 #510
6 Sara Paunovic Switzerland 2002 #561
7 Milica Drljaca Bosnia and Herzegovina 2001 #573
8 Nina Lalovic Germany 2002 #653
Jelena Dimitrijevic */(Main Draw Wildcard)/* Serbia 2001 #653
9 Francesca Curmi Malta 2002 #653
10 Andrijana Brkic Serbia 2001 #653
Aliaksandra Lebedeva */(Main Draw Wildcard)/* Belarus 2001 #653
11 Alea Bubek Slovenia 2002 #758
12 Nicole Mikulan Austria 2002 #758
13 Victoria Borodulina Russia 2002 #758
14 Anna Koltunova Russia 2002
15 Mia Kukovic Slovenia 2001
16 Amila Jusufbegovic Bosnia and Herzegovina 2002
17 Kristina Kozakova Slovakia 2001
18 Milica Spasic Serbia 2001
19 Vanja Gudelj Netherlands 2002
20 Ekaterina Oborina Russia 2002
21 Sara Piatrova Slovakia 2002
22 Maja Makorie Slovenia 2001
23 Valentina Cavic Austria 2001
24 Ivana Sarenac Bosnia and Herzegovina 2002
25 Claudia Bongiovanni Italy 2001
Ana Paraschiva Manea */(Main Draw Wildcard)/* Romania 2002  –
26 Carole Monnet France 2001
27 Alessa Maier Germany 2002
Andjela Vukcevic */(Main Draw Wildcard)/* Serbia 2002
Andriana Simovic */(Main Draw Wildcard)/* Serbia 2002
28 Tijana Nikolic Serbia 2002
29 Marina Skegro Croatia 2004
30 Lilla Plasek Hungary 2002
Katarina Pavlovic */(Main Draw Wildcard)/* Croatia 2001
31 Teodora Vrucan Bosnia and Herzegovina 2002
Alisa Kudriavtceva */(Main Draw Wildcard)/* Russia 2002
32 Vanessa Vremic Germany 2001
33 Ghada Dirninger Austria 2002

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *