Stefan Popović, Mili Poljičak, Vanda Vargova, Mare Žunić, Zaba Cup 2017 Vinkovci Hrvatska, Teniski klub Vinkovci, Tennis Europe Junior Tour

Zaba Cup 2017, U14 Tennis Europe, Винковци, Хрватска 8-16.4.17.

У ТК Винковци у Винковцима, Хрватска, је од 8. до 16. априла 2017. године одигран ZABA CUP 2017, међународни тениски турнир 3. категорије за дечаке и девојчице до 14 година Турнир је одржан у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Играно је на 9 терена са шљаком, на отвореном.

 

Из Србије је учестовало 22 деце, и само су Хрвати бројнији. Из Босне и Херцеговине се такмичи 19 тенисера и тенисерки.

Из Србије се у главни жреб пласирао само Давид Бјеливук, као и Андреј Недић из Републике Српске.

 

 

Погледајте извештај са турнирa из априла 2015. године, када су победници били Лука Ђурђевић (Република Српска, ТК Добој) и Лаура Машић (Хрватска), а ево како је било у априлу прошле године, када је наша Ана Вилчек играла у финалу, а победници су били Словакиња Аника Јашкова и Аустријанац Лукаш Нојмајер.

 

 

 

⌚ 16.4.17.  13.18 h

Србин Стефан Поповић и Словакиња Ванда Варгова су победници ZABA CUP-а 2017 у Винковцима. Браво Стефане!

Честитамо и сјајним хрватским тенисерима Милију Пољичку и Маре Жунић на другом месту! У финалу је Стефан победио Милија 6-0 6-1, док је Ванда савладала Маре 7-6(2) 6-4.

 

 

 

⌚ 15.4.17.  21.57 h

У финалу ће сутра играти Стефан Поповић (Србија) и Мили Пољичак (Хрватска), а код девојчица Ванда Варгова (Словачка) и Маре Жунић (Хрватска)! Свака част Стефане!

Треће место у синглу код дечака су освојили Филип Мандовић (Србија) и Гај Емершич Поточник (Словенија) а код девојчица Антониа Ружић (Хрватска) и Јоана Дарија Макош (Румунија).

Оливер Сабо Рац и Филип Мандовић су данас oсвојили друго место у дублу, пошто су изгубили од хрватског пара Лука Микрут / Ноа Вукадина. Честитамо!

Filip Mandović, Gaj Emeršić Potočnik, Stefan Popović, Mili Poljičak, Zaba Cup 2017 Vinkovci Hrvatska, Teniski klub Vinkovci, Tennis Europe Junior Tour
Полуфиналисти Гај Емершић Поточник, Стефан Поповић, Филип Мандовић и Мили Пољичак

 

 

 

 

⌚ 14.4.17.  18.08 h

Српски тенисери Стефан Поповић и Филип Мандовић пласирали су се у полуфинале турнира у Винковцима, где ће у међусобном мечу одлучити о финалисти. Честитамо!

Српска такмичарка Невена Коларевић нажалост је изгубила четвртфинални меч од Хрватице Антоније Ружић, пошто је предала у 2. сету.

Оливер Сабо Рац и Филип Мандовић су се данас пласирали у финале дубла, савладавши словачки пар Михалик / Зилкај 6-0 3-6 10-8. Браво за сјајне Суботичане!

У финалу ће сутра играти против хрватског пара Лука Микрут – Ноа Вукадин.

Честитамо и тенисерима из Хрватске Антонији Ружић, Маре Жунић и Милију Пољичку, као и Словенцу Галу Емершићу Поточнику, који су ушли у полуфинале сингла!

У мечу Коларевић – Ружић, први сет добила је Антониа 6-3, али је Невена тада због вируса била принуђена да преда меч. Иначе, Невена је повела 3-1.

Оливер Сабо Рац јуче је у 3. колу сингла изгубио од Пољака Карола Томанског 6-2 5-7 2-6.

 

 

 

⌚ 13.4.17.  13.28 h

Српски тенисери Невена Коларевић, Стефан Поповић и Филип Мандовић пласирали су се у четвртфинале турнира у Винковцима. Честитамо!

Невена је у 3. колу победила Румунку Стефанију Пантају 6-4 6-1, Стефан је савладао Француза Паула Инчупеа 6-1 6-3, а Филип је победио Мађара Петера Калочаја 6-1 6-0.

 

 

David Bjelivuk, Stefan Malbaša, Nikola Jovanović, Mihailo Savić, Zaba Cup 2017 Vinkovci Hrvatska, Teniski klub Vinkovci, Tennis Europe Junior Tour
Давид Бјеливук, Никола Јовановић, Михаило Савић и Стефан Малбаша

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Ванда Варгова (Словачка) – Антониа Ружић (Хрватска)  6-3 6-3

Маре Жунић (Хрватска) – Јоана Дарија Макош (Румунија)  6-1 6-1

 

 

⌚ 16.4.17.  13.14 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

⌚ 9.4.17.  19.02 h

Квалификације, коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Име и презиме играчице Националност Година рођења Ранг
1 Vanda Vargova Slovakia 2003 #72
2 Anna Grigoreva Russia 2003 #85
3 Antonia Ruzic Croatia 2003 #90
4 Kornelia Huncak Croatia 2003 #135
5 Sara Mikaca Bosnia and Herzegovina 2003 #135
6 Noa Dujardin France 2003 #142
7 Anca Alexia Todoni Romania 2004 #155
8 Azaliia Ziganshina Russia 2003 #174
9 Lucija Ciric Bagaric Croatia 2004 #195
10 Laura Pasterk Austria 2003 #195
11 Anouck Vrancken Peeters Netherlands 2003 #216
12 Bianca Behulova Slovakia 2003 #225
13 Marijana Majetic Croatia 2004 #227
14 (OA) Biborka Nagy Bekesi Hungary 2004
15 (OA) Klara Vukicevic Croatia 2003 #565
16 (OA) Mia Rae Vican Croatia 2003 #565
17 (OA) Mare Zunic Croatia 2003
18 (OA) Daniela Huncak Croatia 2004
19 (OA) Hana Sokolovic Croatia 2004
20 (OA) Renata Huncak Croatia 2004
21 (OA) Lara Grulovic Croatia 2003
22 (OA) Nika Dundovic Croatia 2003
23 (OA) Ema Midzic Croatia 2005
24 (OA) Lou Baudouin France 2004 #698
25 Nina Danisova Slovakia 2003 #238
26 Reka Kata Matko Hungary 2003 #255
27 Ioana Daria Macos Romania 2003 #271
28 Ema Bolebruchova Slovakia 2003 #276
29 Miriam Gondorova Slovakia 2003 #289
30 Lara Nedeljkovic Austria 2004 #292
31 Nevena Kolarevic Serbia 2003 #295
32 Mila Burek Great Britain 2004 #305
33 Andrea Obradovic Serbia 2004 #352
34 Lavinia Tanasie Romania 2003 #378
35 Karolina Saskova Slovakia 2004 #396
36 Marina Skegro Croatia 2004 #373
37 Katarina Stevic Bosnia and Herzegovina 2003 #413
38 Jovana Djuric Bosnia and Herzegovina 2004 #436
39 Stefania Pantaia Romania 2003 #441
40 Nina Plihal Austria 2004 #465
41 Claudia Gasparovic Austria 2004 #465
42 Charlotte Wijkamp Netherlands 2003 #469
43 Anamarija Kovacevic Serbia 2003 #469
44 Mia Marjanovic Serbia 2003 #517
Квалификације
1 Julia Chyba Poland 2004 #548
2 Suana Tucakovic Bosnia and Herzegovina 2004 #548
3 Nina Palovska Slovakia 2003 #565
4 Anna Glizer Austria 2003 #698
5 Esma Berberovic Bosnia and Herzegovina 2003 #698
6 Meta Marenk Slovenia 2003 #698
7 Viktoria Veleva Bulgaria 2004 #698
8 Maria Nikitina Russia 2004 #698
9 Salma Drugdova Slovakia 2004 #698
10 Pete Komada Japan 2004 #698
11 Justyna Jodlowska Poland 2004
12 Kanita Selimanovic Bosnia and Herzegovina 2004
13 Reka Borsos Hungary 2003
14 Alexandra Barcikova Slovakia 2004
15 Lili Thodory Hungary 2004
Pia Marija Rebec /MD WC/ Slovenia 2004
16 Elena Camera Italy 2003
17 Milica Radunovic Serbia 2004
18 Kyoka Kubo Japan 2004
19 Petja DRAME Slovenia 2004
20 Ema Perea Argentina 2004
21 Mio Kozaki Japan 2004
22 Sumejja Isic Bosnia and Herzegovina 2003
Brina Sulin /MD WC/ Slovenia 2004
23 Maralmaa Battsooj Mongolia 2003
24 Konomi Miyakawa Japan 2004
25 Ana Marija Vukovic Bosnia and Herzegovina 2003
26 Annika Planinsek Slovenia 2003
27 Ivana Stankovic Bosnia and Herzegovina 2003
28 Iva Sepa Serbia 2004
29 Chiara Divina Italy 2004
30 Angelika Johanna Fenyves Hungary 2003
Ana Teja Tabor /MD WC/ Slovenia 2003
31 Anastasia Radovanovic Switzerland 2004
32 Greta Fenyves Hungary 2005
33 Hristina Ljuba Serbia 2004
34 Zsofia Mihalka Hungary 2004
35 Ria Dzaja Croatia 2003
36 Tajda Zalokar Slovenia 2004
37 Paula Hrncic Serbia 2005
Lea Jakic /MD WC/ Germany 2004
38 Diletta Maria Mungo Italy 2003
39 Dora Sindicic Croatia 2003
40 Marija Benkovic Croatia 2003
Manca Lampret /MD WC/ Slovenia 2003
41 Leonarda Kajkic Croatia 2003
42 Vittoria Pastorello Italy 2004
43 Anja Matus Slovenia 2003
44 Kasandra Leoni Djekic Austria 2004
45 Ena Copcic Croatia 2003

 

Zaba Cup 2017 Vinkovci Hrvatska, Teniski klub Vinkovci, Tennis Europe Junior Tour
Винковци, 10. април 2017.

 

Zaba Cup 2017 Vinkovci Hrvatska, Teniski klub Vinkovci, Tennis Europe Junior Tour
Језеро у Винковцима

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Стефан Поповић (Србија)Филип Мандовић (Србија)  6-4 4-6 7-6(4)

Мили Пољичак (Хрватска) – Гал Емершич Поточник (Словенија)  6-2 6-3

 

 

 

⌚ 16.4.17.  13.14 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

⌚ 9.4.17.  19.02 h

Квалификације, коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Име и презиме играча Националност Година рођења Ранг
1 Stefan Popovic Serbia 2003 #20
2 Oliver Sabo Rac Serbia 2003 #24
3 Mili Poljicak Croatia 2004 #29
4 Luka Mikrut Croatia 2004 #30
5 William Jansen Great Britain 2004 #47
6 Louis Davey Great Britain 2004 #49
7 Luka Jovanovic Serbia 2004 #57
8 Peter Kalocsai Hungary 2003 #94
9 Filip Zilkay Slovakia 2003 #108
10 Lun Obrul Slovenia 2004 #124
11 Jon Lan Suntar Slovenia 2003 #125
12 (OA) Matej Dodig Croatia 2005
13 (OA) Stjepan Anisic Croatia 2003
14 (OA) Peter Nad Slovakia 2004 #649
15 (OA) Gregor Webster Great Britain 2004
16 (OA) Dorijan Biondic Croatia 2003
17 (OA) Artur Ivanenko Ukraine 2003
18 (OA) Gordan Fran Mileusnic Slovenia 2003 #649
19 Filip Mandovic Serbia 2003 #125
20 Samuel Reeve Great Britain 2004 #137
21 Radovan Michalik Slovakia 2003 #148
22 Samuel Motazed Austria 2003 #178
23 Roko Baskovic Croatia 2003 #181
24 Tobias Wirlend Austria 2003 #186
25 Bor Artnak Slovenia 2004 #186
26 Jovan Sinadinovic Bosnia and Herzegovina 2003 #194
27 Djordje Jankovic Bosnia and Herzegovina 2003 #207
28 Tristan Flander Slovenia 2004 #229
29 Enrico Lanza Cariccio Italy 2003 #231
30 Fran Mitrovic Croatia 2003 #249
31 Gal Emersic Potocnik Slovenia 2003 #249
32 Maj Premzl Slovenia 2004 #277
33 Ahmed Hurtic Bosnia and Herzegovina 2004 #280
34 Alen Bill Croatia 2003 #306
35 Marko Miljanic Hungary 2003 #306
36 Radomir Tomic Bosnia and Herzegovina 2004 #320
37 Peter Benjamin Privara Slovakia 2004 #351
38 Muhamed Ademovic Bosnia and Herzegovina 2003 #394
39 Andrej Djokic Bosnia and Herzegovina 2003 #486
40 Paul Inchauspe France 2004 #431
41 Noa Vukadin Croatia 2004 #466
42 Karol Tomanski Poland 2003 #486
43 Aljaz Jeran Slovenia 2003 #486
44 Mihailo Savic Serbia 2003 #437
45 Roko Stipetic Croatia 2003 #561
46 Jonatan Sztasak Hungary 2003 #561
Квалификације
Nico Mucic /MD WC/ Austria 2003 #561
Elias Faulhaber /MD WC/ Germany 2004 #649
Nejc Zunic Slovenia 2003 #649
Teo Kurtagic /MD WC/ Slovenia 2004 #649
2 Lav Viskovic Serbia 2004 #649
3 Federico Lovato Italy 2003 #649
Nikola Jovanovic /MD WC/ Serbia 2004 #649
4 Sebastian Dominko Slovenia 2003 #649
Arthur O’Sullivan /MD WC/ Ireland 2004
Daniel Blazka /MD WC/ Czech Republic 2004 #774
6 Taj Dolenc Slovenia 2003
6 Stefan Malbasa Serbia 2003
7 Tit Skerlavaj Slovenia 2003
8 Aljaz Kirbis Slovenia 2004
9 Jonasz Dziopak Poland 2003
10 Vanja Petrov Serbia 2004
11 Bruno Balic Croatia 2004
12 Viktor Boban Croatia 2004
13 Max Klep Slovenia 2003
14 Mario Spanic Slovenia 2004
15 Gianluca Angrisano Italy 2003
16 Job Japelj Slovenia 2004
17 Petar Belosevic Serbia 2003
18 Viktor Karpati Hungary 2004
19 Edoardo Lanza Cariccio Italy 2004
20 Ivan Majic Croatia 2004
21 Leon Nikolic Serbia 2003
22 Filip Rihtar Croatia 2004
Luka Cvjetkovic /MD WC/ Bosnia and Herzegovina 2004
23 elvis Palamarevic Austria 2003
24 Andrei Corneliu Nica Romania 2003
25 Gabriel Moroder Italy 2004
26 Aleksa Markovic Serbia 2004
27 Vinko Brkic Croatia 2003
28 Daniil Struk Lithuania 2003
29 Andrej Nedic Bosnia and Herzegovina 2004
30 Patryk Stankiewicz Poland 2004
31 Gavin O’Riordan Ireland 2003
Maj Najvirt Kolaric /MD WC/ Slovenia 2003
32 Danis Mijatovic Bosnia and Herzegovina 2005
33 Marsel Znuderl Slovenia 2003
34 Zlatan Mijatovic Bosnia and Herzegovina 2004
35 Matej Bek Croatia 2003
36 Dorian Vasung Croatia 2004
37 Nejc Skorjanc Slovenia 2004
38 Gregor Grebensek Slovenia 2003
39 Nikola Martinovic Serbia 2004
40 Aleksa Miljkovic Serbia 2004

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *