Ahmed Hurtić, Andrej Nedić, Zimsko prvenstvo Bosne i Hercegovine do 14 godina, Teniski savez Bosne i Hercegovine, HEAD Akademija Sarajevo

Зимско првенство Босне и Херцеговине, HEAD Akademija Сарајево, дечаци и девојчице 14 год, 18-20.1.18.

Зимско првенство Босне и Херцеговине Српске за девојчице и дечаке до 14 година, турнир А категорије, игра се 18. до 20. јануара 2018. године у HEAD Akademiji и у ТК Спортинг у Сарајеву, у организацији Тениског савеза Босне и Херцеговине. Врховни судија је Азра Баручија Колух, а игра се на 6 терена са шљаком.

 

Андреј Недић (ТК Добој) и Суана Туцаковић (TK Iskra Teen) су победници Зимског првенства Босне и Херцеговине до 14 година. Честитамо!

Друго место су освојили Ахмед Хуртић (ТК Змај) и Амила Гуламовић (ТК Слобода).

Андреј је у финалу победио 6-0 6-0, и показао да је у одличној форми, после освајања 2. места на BOŽIĆNOM TURNIRU у Београду пре недељу дана. Суана је тријумфовала у финалу 6-4 6-4, а и она је оставила одличан утисак на турниру у Београду, освојивши 2. место у дублу, са Андреом Обрадовић.

Треће место у Босни и Херцеговини су освојили код дечака Радомир Томић (ТК Видиковац) и Лука Милетић (TK Фоча), а у конкуренцији девојчица Канита Селимановић (TK Volley) и Емина Хамамџић (GTA).

 

Suana Tucaković, Amila Gulamović, Zimsko prvenstvo Bosne i Hercegovine do 14 godina, Teniski savez Bosne i Hercegovine, HEAD Akademija Sarajevo
Финалисткиње Зимског првенства Босне и Херцеговине до 14 година Амила Гуламовић и Суана Туцаковић
Слика: https://www.facebook.com/tkiskrateen/

 

 

Ahmed Hurtić, Zimsko prvenstvo Bosne i Hercegovine do 14 godina, Teniski savez Bosne i Hercegovine, HEAD Akademija Sarajevo
Ахмед Хуртић током финалног меча

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Андреј Недић (ТК Добој) – Радомир Томић (ТК Видиковац)  6-0 6-2

Ахмед Хуртић (ТК Змај) – Лука Милетић (TK Фоча)  5-7 6-4 6-1

 

 

 

⌚ 20.1.18.  11.25 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Име и презиме играча Ранг
1 Андреј Недић 1
2 Тарик Бајровић 2
3 Ахмед Хуртић 3
4 Един Мулалић 4
5 Лука Милетић 5
6 Златан Мијатовић 6
7 Амар Колић 7
8 Ђорђе Крстић 8
9 Игор Бијеличић 8
10 Фатих Шишић 10
11 Данис Мијатовић 11
12 Керим Шишић 11
13 Лука Цвјетковић 18
14 Матеј Ђокић 19
15 Тимур Смаилбеговић 21
16 Амар Пашановић 25
17 Адриан Матеј Грачанин 29
18 Радомир Томић 31
19 Аднан Војводић 34
20 Кристиан Тумбас Кајго 42
21 Марко Максимовић 46
22 Данис Салетовић 46
23 Бакир Омановић 58
24 Девин Рухотина
25 Суад Кљако
26 Амир Авдаковић
27 Јован Машановић
28 Данис Ељшан
29 Амар Силајџић

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Амила Гуламовић (ТК Слобода) – Канита Селимановић (TK Volley)  6-0 7-5

Суана Туцаковић (TK Iskra Teen) – Емина Хамамџић (GTA)  6-1 6-1

 

 

⌚ 20.1.18.  13.27 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Име и презиме играчице Ранг
1 Амила Гуламовић 1
2 Суана Туцаковић 2
3 Миа Поповић 3
4 Наида Хукић 4
5 Канита Селимановић 5
6 Сарах Ибрахимагић 6
7 Емина Хамамџић 7
8 Сара Сададиновић 8
9 Ламија Садиковић 11
10 Емина Лагарија 12
11 Раниа Мусић 13
12 Лорена Павловић 14
13 Маја Ељшан 14
14 Амила Џанић 14
15 Евин Мусабеговић 17
16 Маура Азабагић 19
17 Емина Чабро 19
18 Анастасија Игњатић 22
19 Лејла-Хана Голубовић 32
20 Селма Карабеговић 33
21 Софиа Станковић

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *