Marko Maksimović, Fatih Šišić, Anastasija Ignjatić, Zimsko prvenstvo Bosne i Hercegovine do 12 godina, Teniski savez Bosne i Hercegovine, TK Sloboda Tuzla, Teniski klub Sloboda Tuzla

Зимско првенство Босне и Херцеговине, ТК Слобода Тузла, дечаци и девојчице 12 год, 26-28.1.18.

Зимско првенство Босне и Херцеговине за девојчице и дечаке до 12 година, турнир А категорије, игра се 18. до 20. јануара 2018. године у ТК Слобода у Тузли, у организацији Тениског савеза Босне и Херцеговине. Врховни судија је Амра Чашкић, а игра се на 4 терена са шљаком.

 

Марко Максимовић (ТК Добој) и Мариа Иванковић (ТК Мостар) су победници Зимског првенства Босне и Херцеговине до 12 година. Честитамо!

Друго место су освојили Фатих Шишић (ТК Младост) и Анастасија Игњатић (ТК Елит). Марко је после велике борбе у финалу победио Фатиха 6-3 3-6 10-7, док је Мариа савладала Анастасију такође у неизвесном мечу 6-4 7-6(11).

Треће место у Босни и Херцеговини су освојили Матеј Ђокић (ТК Сол) и Иван Билетић (ТК Кисељак), а код девојчица Асја Салкановић (ТК АС) и Матеа Јандрић (ТК Др. М. Стојановић).

Детаљније Зимско првенство Босне и Херцеговине, ТК Слобода Тузла, дечаци и девојчице 12 год, 26-28.1.18.

Anastasija Ignjatić, Maria Ivanković, Zimsko prvenstvo Bosne i Hercegovine do 12 godina, Teniski savez Bosne i Hercegovine, TK Sloboda Tuzla, Teniski klub Sloboda Tuzla
Мариа Иванковић и Анастасија Игњатић са пехарима и дипломама за финалисткиње Зимског првенства Босне и Херцеговине

 

 

 

 

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Марко Максимовић (ТК Добој)Матеј Ђокић (ТК Сол)  6-2(7) 7-6

Фатих Шишић (ТК Младост) – Иван Билетић (ТК Кисељак)  6-0 6-0

 

 

 

⌚ 28.1.18.  12.58 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Име и презиме играча Ранг
1 Максимовић Марко 1
2 Шишић Фатих 2
3 Силајџић Амар 3
4 Билетић Иван 4
5 Ђокић Матеј 5
6 Машановић Јован 5
7 Мусабеговић Кан 9
8 Ељшан Данис 11
9 Илић Јустин 8
10 Башалић Исмар 12
11 Алиспахић Емир 13
12 Манасијевић Урош 17
13 Ђокић Филип 18
14 Буцало Лука 19
15 Арифхоџић Тарик 26
16 Муратовић Тарик 29
17 Болобан Иан 29
18 Шкријељ Бакир 31
19 Смиљанић Никша 32
20 Милановић Петрик 45
21 Шкријељ Амир 48
22 Продановић Милан
23 Бећировић Амер
24 Ђурђевић Лука
25 Мујезиновић Емир
26 Стјепановић Мак

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Мариа Иванковић (ТК Мостар) – Асја Салкановић (ТК АС)  5-7 6-2 предала Салкановић

Анастасија Игњатић (ТК Елит) – Матеа Јандрић (ТК Др. М. Стојановић)  6-0 6-0

 

 

 

⌚ 29.1.18.  10.15 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Име и презиме играчица Ранг
1 Иванковић Мариа 1
2 Игњатић Анастасија 2
3 Салкановић Асја 3
4 Хоџић Миа 4
5 Петковић Лана 5
6 Марковић Лана 6
7 Ковачевић Теодора 7
8 Кнежевић Марина 8
9 Голубовић Лејла-Хаа 9
10 Селимановић Нејла 10
11 Сиврић Ива 12
12 Јандрић Матеа 13
13 Иванковић Емилиа 16
14 Станишић Тамара 20
15 Станишић Тијана 23
16 Колић Амна 26
17 Суљић Амна 27
18 Ферхатбеговић Елма 27
19 Суљић Ена 33
20 Чича Ела 34
21 Чаго Иман
22 Бакалар Карла
23 Сушац Клеопатра
24 Џинић Сара
25 Кадић Хена
26 Биједић Сарах
27 Бећировић Ена
28 Делић Раниа
29 Тракић Елмина
30 Трифуновић Милица
31 Јахић Ханах
32 Зубетљак Ема

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *