Fudbaler logotip

Најбољи играчи 4. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

У току је Други квартал Јуниор Фер Плеј лиге.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 4. колa II квартала:

2005. годиште

 

Поповић Андрија (Алтина)

Вујичић Вита (КМФ Мунгоси)

Костић Лука (Бања)

Шекуларац Немаља (Фер Плеј 06 2)

Димитријевић Павле (Фер Плеј 06 1)

Татић Марко (Кампионе)

 

2006. годиште

 

Рачуница Вук Александар (Алтина 2)

Анђелић Филип (Фламенго)

Спаић Огњен (Олимпик 1)

Зец Душан (КМФ Мунгоси)

Росић Урош (Олимпик 2)

Радовић Ђорђе (КМФ Мунгоси 07)

Лукић Александар (Фер Плеј 06)

Ђуровић Урош (Феникс)

Павлица Никола (Алтина 1)

Гачић Никола (Кампионе)

 

2007. годиште

 

Виријевић Павле (Алтина 1)

Јекић Алекса (Фламенго)

Сукара Лука (Олимпик 2)

Жугић Лазар (Земун)

Ђокић Дамјан (Алтина 2)

Кандикјан Лука (Олимпик 1)

Спасић Вук (ИМТ)

Грбовић Душан (Хеттрик)

Шутовић Јанко (Фер Плеј 06 1)

Савић Вук (Шумадинац 06)

Миленковић Реља (Лола)

 

2008. годиште

 

Тадић Матија (Алтина 2)

Милешевић Алекса (Фламенго)

Дамјановић Алекса (Олимпик 1)

Пишчевић Михаило (фер Плеј 06 1)

Симић Сава (Олимпик 2)

Недељковић Павле (Балон Д’ор)

Радоч Богдан (Бања)

Божић Ђорђе (Земун)

Безбрадица Душан (Алтина 1)

Зарић Новак (Кампионе)

Ђајић Вук (Шарић 09)

Арсенић Лука (Стар)

Димитријевић Стефан (Шумадинац)

Радука Урош (Мала Барса)

 

2009. годиште

 

Лукић Васа (Олимпик)

Шекуларац Душан (Фер Плеј 06 1)

Старчић Михајло (Алтина 1)

Вила Никола (Петлић БГ 08)

Вранић Лазар (Алтина 2)

Пештерац Марко (Фер Плеј 06 )

Јосиповић Лазар(Петлић БГ)

Тривић Немања (Лола)

 

2010. годиште

 

Јакимов Павле (Алтина 1)

Ђуровић Урош (Стар)

Миловановић Филип (Алтина 2)

Крупешевић Михајло (Сава Солдатовић)

Станковић Јован (Петлић БГ)

Павловић Андреј (Фламенго)

Петровић Урош (Фер Плеј 06 1)

Бура Урош (Лола)

Врзић Марко (Мла Барса)

Бућковић Вања (бања)

Димитријевић Стеван (Таурунум)

Радука Урош (Сава Солдатовић)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *