Balon GEM 8, dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 2. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

18-19. новембар 2017.

Други квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина – Институт Субота, 09:20 ФК Алтина
Бања – Кампионе Субота, 16:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Змај (04) Недеља, 12:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Фер Плеј 06 2 Субота, 16:20 ГЕМ 8

 

Детаљније Распоред утакмица 2. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 2 – Алтина 2 Субота, 12:40 ФК Алтина
Олимпик 1 – Фламенго Субота, 13:20 ФК Алтина
Феникс – Кампионе Субота, 16:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Алтина 1 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Шумадинац Бечмен – Фер Плеј 06 Субота, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 2 – Шарић Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Алтина 1 Субота, 10:40 ФК  Алтина
Олимпик 2 – ИМТ Субота, 11:20 ФК Алтина
Фламенго – Хеттрик Субота,12:00 ФК Алтина
Кампионе – Феникс Субота, 17:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Наша Крила Недеља, 12:40 ФК Алтина
Студентски Град – Земун Недеља, 13:20 ФК Алтина
Петлић БГ – Фер Плеј 06 Недеља, 16:00 ФК Алтина

 

 

 

2008. годиште

Eкипе

Време Место
Земун – Институт Субота, 08:00  ФК Алтина
Фламенго – Олимпик 2 Субота, 14:00  ФК Алтина
Олимпик 1 – Шарић Субота , 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Алтина 1 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Петлић БГ Недеља, 15:20 ФК Алтина
Бања – Сава Солдатовић Субота, 13:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 2 – Шумадинац Бечмен Субота, 15:00 ГЕМ 8
Мала Барса – Стар Недеља, 11:20 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Институт – Алтина 2 Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик – Шарић Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Фер Плеј 06 1 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Оле – Балон Д’ор (08) Недеља, 16:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Мала Барса Недеља, 10:00 ГЕМ 8

 

 

 

2010. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Лола 1 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Лола 2 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Оле – Фер Плеј 06 2 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Бања – Фламенго Субота, 13:00 ГЕМ 8
Таурунум – Фер Плеј 06 1 Субота, 14:20 ГЕМ 8
Петлић БГ – Стар Недеља, 10:40 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *