Junior Fer plej liga, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 2. кола II квартала лиге Драган Манце

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

12-13. новембар

2. и 3. квартал се игра у балону ФК Алтина у балону ФК Алтина, у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону Рестарт 2 у Булевару Михајла Пупина 10м на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Локација балона Алтина

 


Прикажи већу мапу

 

Локација балона Restart 2

 


Прикажи већу мапу

 

Погледајте списак најбољих играча 1. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Милутинац – Витез Субота, 17:20 ФК Алтина
Лола – ЖФК Слога Недеља, 08:40 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 2 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Тријумф – Фер Плеј 06 1 Субота, 16:20 Рестарт 2
Институт – КМФ Мунгоси одложена

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 1 – Олимпик 1 Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик 2 – Алтина 2 Субота, 09:20 ФК Алтина
Институт – Форза Субота, 16:00 ФК Алтина
Интернационал – Змај Недеља, 09:20 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Бања – Тријумф Субота, 15:00 Рестарт 2
КМФ Мунгоси – Милутинац одложена
Наша Крила – Витез одложена

 

 

FK Fair Play 06, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Институт – Фер плеј 06, 2003-2004. годиште

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 1 – Алтина 1 Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Алтина 2 Субота, 10:40 ФК  Алтина
Олимпик 3 – Алтина 3 Субота, 11:20 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 2 – Олимпик 4 Субота, 14:00 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 1 – Институт Субота, 14:40 ФК Алтина
Интернационал – Оле Недеља, 10:00 ФК Алтина
Петлић БГ – Фламенго Недеља, 13:20 ФК Алтина
Тријумф – Фер Плеј 06 1 Субота, 15:40 Рестарт 2
Лола – Гога 68 Недеља, 12:40 Рестарт 2
Мала Барса – Фер Плеј 06 2 Недеља, 14:00 Рестарт 2

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик 1 – Алтина 1 Субота, 12:00  ФК Алтина
Олимпик 2 – Алтина 2 Субота, 12:40  ФК Алтина
Олимпик 3 – Сава Солдатовић Субота, 13:20 ФК Алтина
Оле – Петлић БГ Недеља, 10:40 ФК Алтина
Милутинац 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 13:40 Рестарт 2
Бања – Тријумф Субота, 14:20 Рестарт 2
Институт – Хеттрик Субота, 17:40 Рестарт 2
Стар – Фламенго Недеља, 10:00 Рестарт 2
Лола – Фер Плеј 06 2 Недеља, 12:00 Рестарт 2

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Витез Субота, 16:40 ФК Алтина
Оле – Наша Крила Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић БГ – Алтина 2 Недеља, 12:40 ФК Алтина
ИМТ – Милутинац 2 (07) Субота, 13:00 Рестарт 2
Институт – Фер Плеј 06 Субота, 17:00 Рестарт 2
Фламенго – Стар Недеља, 10:40 Рестарт 2
Мала Барса – Шарић Недеља, 13:20 Рестарт 2

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Петлић Недеља, 12:00 ФК Алтина
Хеттрик – Институт Субота, 18:20 Рестарт 2
Лола – Фламенго Недеља, 11:20 Рестарт 2

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *