Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu, Dragan Mance

Распоред утакмица 4. кола III квартала лиге Драган Манце, некомплетног

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

11-12. фебуар

Трећи квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Погледајте списак најбољих играча надокнаде 3. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
КМФ Мунгоси 1 – Сава Солдатовић Субота, 12:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 2 – Лола Субота, 13:20 ФК Алтина
ЖФК Слога – Фер Плеј 06 (03) Субота, 17:20 ФК Алтина
Тријумф – Институт Недеља, 08:40 ФК Алтина
Витез – Фламенго Недеља, 16:00 ФК Алтина
Милутинац – Фер Плеј 06 1 Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 1 – КМФ Мунгоси Субота, 14:00 ФК Алтина
Наша Крила – Алтина 2 Субота, 15:20 ФК Алтина
Тријумф – Институт Недеља, 09:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – Петлић Смедерево Недеља, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Петлић Смедерево Недеља, 12:40 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 Недеља, 16:40 ФК Алтина

 

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
ТЦ Јунајтед 1 – Алтина 1 Субота, 10:00 ФК Алтина
Лола – Алтина 2 Субота, 10:40 ФК Алтина
Олимпик 4 – Фер Плеј 06 1 (07) Недеља, 13:20 ФК Алтина
Олимпик 3 – Гога 68 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Витез Недеља, 14:40 ФК Алтина
Олимпик 1 – Фламенго Недеља, 15:20 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Сава Солдатовић – Алтина 1 Субота, 16:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Алтина 2 Субота, 16:40 ФК Алтина
Олимпик 3 – Институт (08) Недеља, 10:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Петлић Смедерево Недеља, 10:40 ФК Алтина
Олимпик 2 – Петлић Смедерево Недеља, 11:20 ФК Алтина
Ланоса – Милутинац Субота, 14:00 ГЕМ 8
Фламенго – Институт Недеља, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Стар (07) Субота, 11:20 ФК Алтина
Наша Крила – Шарић Субота, 14:40 ФК Алтина
Ланоса – ИМТ Субота, 14:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 – Фламенго Недеља, 15:20 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Стар Субота, 12:00 ФК Алтина
Ланоса – Фер Плеј 06 Субота, 15:20 ГЕМ 8
Фламенго – Институт Недеља, 14:40 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *