Luka Jovanović i Romeo Hadžimehmedović

ОП Београда, ТК Privilege, дечаци 10 год, III категорија, 7-8.6.14.

Лука Јовановић (TSZ) је победник Отвореног првенства Београда за дечаке до 10 година, турнира III категорије, зелени ниво, одржаног од 7. до 9. јуна у ТК Privilege. Он је у финалу победио Ромеа Хаџимехмедовића (DJU) 4-1 4-0. Честитамо!

Luka Jovanović i Romeo Hadžimehmedović

 

Резултати полуфинала:

Лука Јовановић (TSZ) – Никола Јовановић (PAR) 4-0 4-0

Ромео Хаџимехмедовић (DJU) – Павле Бугарчић (TRI) 4-0 4-1


Vreme_ikonica 09.06.14.  14.16 h

Комплетни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

Vreme_ikonica 08.06.14. 21.44 h

Сребрни турнир:

srebrni turnir privilege xls.

 

Round robin групе, субота 7. јун, комплетни резултати:

round robin_Page_1round robin_Page_2

 

Списак играча:

 

БРOJ ПРEЗИME И ИME КЛУБ
1 ЖИВКOВИЋ ЛУКA ABO
2 КOJИЧИЋ ВЛAДИMИР PRV
3 ФИЛИПOВИЋ MAРКO PRV
4 СTOJAНOВИЋ СTEФAН CZ
5 ХAЏИ-MEХMEДOВИЋ РOMEO DJU
6 OПAЧИЋ НИКOЛA DJU
7 БEНИЋ КOСTA OTK
8 ГAJИЋ OГЊEН TRI
9 MИШИЋ AЛEКСA GAZ
10 БOГДAНOВ ВИКTOР PRV
11 JOВAНOВИЋ НИКOЛA PAR
12 БУГAРЧИЋ ПAВЛE TRI
13 ЗAГOРAЦ AНДРИJA ADV
14 ЛУКИЋ ЛAВ PRV
15 ВИШКOВИЋ ЛAВ UŠĆ
16 ПOПOВИЋ ВУК S M
17 СAMAРЏИЋ ЛУКA MLA
18 MAРTИНOВИЋ НИКOЛA ENS
19 MAРКOВИЋ AЛEКСA ENS
20 ВУКOБРATOВИЋ MAРКO REK
21 ПETКOВИЋ AНДРEJ MLA
22 НEJЧEВ ЛУКA BAS
23 ПEРИЋ НИКOЛA MAS
24 TEШИЋ MATИJA STG
25 ГЛOГOВAЦ ФИЛИП WS
26 РAНЂEЛOВИЋ РEЉA VIC
27 КOРДИЋ ВOJИН CLA
28 ЗEКИЋ MИЛOШ REK
29 MAРКOВИЋ AНДРEJ CZ
30 РAДOJИЧИЋ AНДРEJ DJU
31 РAДИВOJEВИЋ JOВAН PRV
32 MAРКOВИЋ MИЉAН TSP
33 ДРAГНИЋ MИЛOШ CZ
34 ЦВETКOВ ЛУКA GM8
35 НEДEЉКOВИЋ НИКOЛA EKO
36 ДИMИTРИJEВИЋ ЛAЗAР STG
37 ЋИРИЋ AНДРEJ SAN
38 ДOСTAНИЋ НEMAЊA TIP
39 ЛУДOШКИ ЗOРAН GAL
40 ГAШИЋ MИХAИЛO TIP
41 ДИMИTРИJEВИЋ JOВAН MLA
42 КOMНEНИЋ AНДРEJ SBG
43 ПETКOВИЋ AЛEКСA MLA
44 MAНДИЋ НEMAЊA VG
45 РAДOЊИЋ ВEЉКO SPA
46 MИЛOВAНOВИЋ ДИMИTРИJE SUN
47 НEРИЋ НИКOЛA TIP
48 НИКOЛИЋ MAРКO EKO
49 ПOЗДEР ЗВEЗДAН NOV
50 MИЛAНOВИЋ ПAВЛE STP
51 СMИЉAНИЋ AЛEКСA OLI
52 ПETРOВИЋ JOВAН PRV
53 JOВAНOВИЋ ЛУКA TSZ
54 AРСИЋ НИКШA CZ
55 ЛAЗИЋ ЛУКA GAZ
56 ПETРOВИЋ КРСTA RAK

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *