Stefan Varga, Uglješa Sofrenović, Uroš Vidević, Ognjen Bizjak, Otvoreno prvenstvo Kovačice do 10 godina narandžasti nivo, Teniski klub Kovačica

Отворено првенство Ковачице до 10 година, турнир наранџастог нивоа из програма Tennis 10s, одржан је 9. и 10. септембра 2017. године на теренима TК Ковачица. Судила је Милица Дајин, а директор турнира је Игор Цицка. Играло се на два терена са шљаком.

Пехари су отишли у Кикинду: победници су Милица Кугли (ТК Кикинда) и Стефан Варга (ТК Језеро Кикинда). Честитамо!

Друго место су освојили Марија Станивуковић (ТК Рода Нови Сад) и Угљеша Софреновић (ТК Ас Нови Сад).

Треће место су заузели Исидора Сударев (ТК Ковачица) и Марија Микријукова (TA Elite Нови Сад), а код дечака Урош Видевић (ТК Младост Панчево) и Огњен Бизјак (ТК Меридиана Нови Сад).

Победница утешног турнира код девојчица је Лана Агбаба (ТК Меридиана Нови Сад), а друго место је освојила Јасна Старовић (ТК Ас Нови Сад).

Milica Kugli, Marija Stanivuković, Isidora Sudarev, Otvoreno prvenstvo Kovačice do 10 godina narandžasti nivo, Teniski klub Kovačica
Првопласиране Марија Станивуковић, Милица Кугли и Исидора Сударев

Комплетни резултати златног турнира, девојчице:

Otvoreno prvenstvo Kovačice do 10 godina narandžasti nivo, Teniski klub Kovačica