Lazar Danić i Marko Živanović, Sloboda kup do 12 godina, Teniski klub Sloboda Čačak

Слобода куп, ТК Слобода Чачак, девојчице и дечаци 12 година, III кат, 30.5-1.6.15.

Ања Петковић (HAR) и Марко Живановић (STG) су победници Слобода купа, турнира III категорије за дечаке и девојчице до 12 година, одиграног од 30. маја до 1. јуна у ТК Слобода у Чачку. Честитамо!

Ања је победила клупску другарицу Доротеју Петровић 0-6 7-6(5) 6-2, а Марко после двочасовне борбе Лазара Данића (KLS) 6-4 7-5.

 

Lazar Danić i Marko Živanović, Sloboda kup do 12 godina, Teniski klub Sloboda Čačak
Финалисти Лазар Данић и Марко Живановић

 

 

Anja Petković i Doroteja Petrović, Sloboda kup do 12 godina, Teniski klub Sloboda Čačak
Финалисткиње Ања Петковић и Доротеја Петровић

 

 

 

Sara Vučićević i Teodora Nikolić, Sloboda kup do 12 godina, Teniski klub Sloboda Čačak
Сара Вучићевић и Теодора Николић, 3. место

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

Марко Живановић (STG) – Матија Тешић (STG)  6-0 6-3

Лазар Данић (KLS) – Лазар Бојовић (LUC)  6-3 6-2

 

Lazar Bojović i Matija Tešić, Sloboda kup do 12 godina, Teniski klub Sloboda Čačak
Лазар Бојовић и Матија Тешић, 3. место

 

Vreme_ikonica01.06.15.  13.16 h

Коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ЖИВAНOВИЋ MAРКO STG 11
2 JOВAНOВИЋ НИКOЛA PAR 16
3 ДAНИЋ ЛAЗAР KLS 19
4 TEШИЋ MATИJA STG 37
5 БOJOВИЋ ЛAЗAР LUC 51
6 ГAВРИЛOВИЋ ЛУКA PUM 60
7 ПEРИШИЋ AНДРИJA KRA 72
8 ГЛИШOВИЋ MATИJA KLS 76
9 AРСИЋ НИКШA KOL 81
10 MИЉКOВИЋ AЛEКСA KRU 87
11 TOСКИЋ ХAРAЛAMПИJE KRU 94
12 ВУЧИЋEВИЋ MИХAИЛO LUC 113
13 КУЛИЗИЋ ЛУКA LUC 140
14 JOКСИMOВИЋ JAНКO RAO 183

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 74,30

 

 

 

Девојчице

 

 

 

Vreme_ikonica31.05.15.  20.04 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ПETРOВИЋ ДOРOTEJA HAR 22
2 ПETКOВИЋ AЊA HAR 24
3 НИКOЛИЋ TEOДOРA LUC 32
4 ВAСИЉEВИЋ ДAНИЦA SLA 45
5 MAРИЋ MИA TP 48
6 MИЛOВAНOВИЋ EMИНA RAK 79
7 ДOMAНOВИЋ EЛEНA LUC 125
8 КРAГOВИЋ ИВOНA LUC 140
9 ЂУНИСИJEВИЋ СAРA KLS 146

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 73,40

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *