Dvoransko prvenstvo Srbije, turnir A kategorije za dečake i devojčice do 12 godina igra se od 16. decembra 2023. godine u TK Djukić, Beograd, u okviru kalendara Teniskog saveza Srbije. Pratimo turnir. Budite uz Male igrače!

Milica Ćapin pobednica je turnira za devojčice. Drugo mesto osvojila je Anđela Šćupulović. Rezultat finala bio je 7:5, 6:4. Trećeplasirana je Natalija Antić, a četvrta Anja Bajšanski.

Lazar Nešović pobednik je turnira za dečake. Drugo mesto osvojio je Đuru Kotur. Rezultat finala je 4:6, 6:1, 6:0. Treće mesto pripalo je Niloli Jotiću, a četvrto Rastku Kekoviću.

Nagrade najboljima predali su Dejvis kup reprezentativac Srbije Nikola Ćaćić i sportski direktor Teniskog saveza Srbije Aleksandar Bolić.

Детаљније Milica i Lazar najbolji na Dvoranskom prvenstvu Srbije do 12 g. – 16.12.23. – TK Djukić, Beograd