Pavle Stojiljković, Andrija Petrović, Dušan Lazarević, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije

Првенство ТС источне Србије, ТК ТАЖ Ниш, дечаци и девојчице 12 год, Б кат, 4-6.7.20.

Првенство Тениског савеза источне Србије, турнир Б категорије за дечаке и девојчице до 12 година, игра се од 4. до 6. јула 2020. године у Тениској академији Живковић у Нишу, у оквиру календара Тениског савеза источне Србије. Игра се на 4 терена са шљаком. Директор турнира је Никола Живковић.

Нина Крстић (TAŽ) и Павле Стојиљковић (ŠMC) су освојили Првенство Тениског савеза источне Србије до 12 година. Честитамо!

Дарија Илић (TOP) и Андрија Петровић (TAŽ) су другопласирани. Нина је у финалу победила Дарију 6-1 6-0, освојивши титулу без изгубљеног сета! Павле је у финалу савладао Андрију 6-2 6-3, и тако до титуле дошао са тек навршених 10 година!

Треће место су освојиле Нађа Младеновић (TAŽ) и Исидора Страиновић (RUD), а у конкуренцији дечака Урош Живковић (TAŽ) и Лука Станковић (TAŽ).


Luka Stanković, Uroš Živković, Nina Krstić, Nađa Mladenović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
Одличан наступ такмичара ТАЖ-а на Првенству ТС источне Србије до 12 година: Нађа Младеновић, Нина Крстић, Урош Живковић и Лука Станковић

Детаљније Првенство ТС источне Србије, ТК ТАЖ Ниш, дечаци и девојчице 12 год, Б кат, 4-6.7.20.
  • Pavle Stojiljković, Andrija Petrović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Nina Krstić, Nađa Mladenović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Luka Stanković, Uroš Živković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Pavle Stojiljković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Andrija Petrović, Uroš Živković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Pavle Stojiljković, Dušan Lazarević, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Andrija Petrović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Luka Stanković, Nikola Živković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Luka Stanković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Pavle Stojiljković, Petar Stojiljković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije


  • Nina Krstić, Nađa Mladenović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Pavle Stojiljković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Uroš Živković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš
  • Andrija Petrović, Uroš Živković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Pavle Stojiljković, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš, Teniski savez istočne Srbije

Прошлогодишњи победници Првенства Тениског савеза источне Србије у ТК Раднички у Нишу били су Миа Милисављевић (LAP) и Александар Жикић (TAŽ). Победници 2018. године у ТК Ас Тимок у Зајечару били су Александра Стевановић (BOR) и Никола Јовић (TAŽ). Године 2017. у ТК Магнет у Књажевцу најбоља је била Лола Радивојевић (JAS). Године 2016. у ТК Медиана у Нишу најбољи су били Мина Милосављевић (Тениска академија Живковић) и Немања Динић (ТК Медиана Ниш). Године 2015. су у ТК ТАЖ тријумфовали Маша Митић (TAŽ) и Михаило Савић (GEM).


  • Aleksandar Žikić, Mia Milisavljević, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Radnički Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Aleksandra Stevanović, Jana Radojković, Dario Petković, Dragan Stefanović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub As Timok Zaječar
  • Nikola Jović, Aleksa Stanković, Dario Petković, Dragan Stefanović, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub As Timok Zaječar
  • Lola Radivojević, Mia Ristić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije za devojčice do 12 godina, Teniski klub Magnet Knjaževac
  • Natalija Nikolić, Mina Milosavljević, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković Niš
  • Nemanja Dinić, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković Niš
  • Maša Mitić i Emilija Zdravković, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković
  • Mihailo Savić i Jovan Bjelica, Prvenstvo istočne Srbije do 12 godina, Teniska akademija Živković

Дечаци

Резултати полуфинала:

Андрија Петровић (TAŽ) – Урош Живковић (TAŽ) 6-4 6-4

Павле Стојиљковић (ŠMC)Лука Станковић (TAŽ) 2-6 7-6(0) 7-6(2) Меч је трајао 3 сата и 15 минута!


⌛ 5.7.2020. 19.43 h

Коначни резултати:


Девојчице

Резултати полуфинала:

Нина Крстић (TAŽ) – Нађа Младеновић (TAŽ) 7-5 6-1

Исидора Страиновић (RUD) – Дарија Илић (TOP) 6-0 6-2


⌛ 5.7.2020. 16.11 h

Коначни резултати:

Списак учесника:

БројПрезиме и имеКлубРанг
1ПЕТРОВИЋ АНДРИЈАTAŽ11
2СТОЈИЉКОВИЋ ПАВЛЕŠMC14
3СТАНКОВИЋ ЛУКАTAŽ32
4ЖИВКОВИЋ УРОШTAŽ36
5ИВАШКОВИЋ НИКОЛАBOR62
6ВАСИЋ ЛАЗАРJTK73
7ПЕТРОВИЋ ВЛАДИМИРJTK97
8СТЕФАНОВИЋ НИКОЛАKRU102
9МИЛОЈКОВИЋ ВУКKOS0
10РИСТИЋ ОГЊЕНSLA0
11СТОЈАНОВИЋ МАТИЈАTAŽ0
Просечан ранг учесника: 53,40

Списак учесница:

БројПрезиме и имеКлубРанг
1КРСТИЋ НИНАTAŽ11
2ИЛИЋ ДАРИЈАTOP40
3МЛАДЕНОВИЋ НАЂАTAŽ48
4ТОМСОН НИКОЛИНАŠMC57
5ИЛИЋ ХАНАTAŽ83
6БОГОСАВЉЕВИЋ ЈАНАSLA0
7СТОЈАНЧИЋ ИВАTAŽ0
Просечан ранг учесница: 47,80

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.