Stefan Skobelev, Haralampije Toskić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski klub Kostić Niš, Teniski savez istočne Srbije

Првенство Тениског савеза источне Србије, турнир Б категорије за младиће и девојке до 16 година, игра се од 4. до 6. јула 2020. године у ТК Костић у Нишу, у оквиру календара Тениског савеза источне Србије. Игра се на 4 терена са шљаком. Директор турнира је Ђорђе Костић.

Стефан Скобелев (TAŽ) и Ања Станковић (TAŽ) су освојили Првенство Тениског савеза источне Србије до 16 година. Честитамо!

Харалампије Тоскић (KRU) и Сара Милосављевић (TAŽ) су другопласирани. Стефан је у финалу победио Харалампија 7-5 6-0, док је Ања савладала Сару 6-1 6-0.

Треће место су освојили Петар Марковић (KOS) и Милан Цветковић (KRU), а у конкуренцији девојчица Наталија Николић (TAŽ) и Мина Милосављевић (TAŽ).

Честитамо Тениској академији Живковић на изузетним резултатима њених такмичара на овом првенству!

Anja Stanković, Sara Milosavljević, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski klub Kostić Niš, Teniski savez istočne Srbije
Финалисткиње Сара Милосављевић и Ања Станковић

Детаљније Првенство ТС источне Србије, ТК Костић Ниш, младићи и девојке 16 год, Б кат, 4-6.7.20.
  • Anja Stanković, Đorđe Kostić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski klub Kostić Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Stefan Skobelev, Đorđe Kostić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski klub Kostić Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Haralampije Toskić, Đorđe Kostić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski klub Kostić Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Petar Marković, Đorđe Kostić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski klub Kostić Niš, Teniski savez istočne Srbije
  • Milan Cvetković, Đorđe Kostić, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski klub Kostić Niš, Teniski savez istočne Srbije

Прошлогодишњи победник Првенства Тениског савеза источне Србије до 16 година био је Стефан Скобелев (TAŽ) (девојке нису играле). Победници 2018. године у ТК ТАЖ били су Никола Цветановић (TAŽ) и Емилија Здравковић (TAŽ). Године 2017. је у нишком Медиана победио Лука Стефановић (TAŽ) (девојчице нису играле те године).

• Stefan Skobelev, Nikola Cvetanović, Dušan Lazarević, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije za mladiće do 16 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš
  • Emilija Zdravković, Nikola Cvetanović, Dušan Lazarević, Prvenstvo Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš