Мастерс Тениског савеза Београда за дечаке и девојчице 12 год, ТА Типсаревић и ТК Баланс, 2-3.10.21.

Мастерс Тениског савеза Београда за дечаке и девојчице до 12 година игра се 2. и 3. октобра 2021. године у Тениској академији Типсаревић на Новом Београду (дечаци, СЦ „11. април“) и у TK Баланс на Алтини (девојчице). Пратите мастерсе уз Мале играче!

Вук Пантић Црнчевић (ABO) је победник Мастерса Тениског савеза Београда за дечаке до 12 година у ТА Типсаревић, после победе над Крстом Кривокапићем (TRK) у финалу 6-3 6-2. Треће место је освојио Ђорђе Шапић (FP), победивши Виктора Вишнића (WS) 6-2 6-1. Честитамо!

Анастасија Чоловић (CZ) је победница Мастерса Тениског савеза Београда за девојчице до 12 година у ТК Баланс, победивши у финалу Драгицу Стевановић (TPC) 7-5 6-1. Треће место је освојила Мина Марковић (PAR) а четврто Нађа Продановић (HAR). Честитамо!

Код дечака је 5. место освојио Дејан Ливада (CZ), шести је Јован Травица (WS), седми Вељко Предолац (FOR) а осми Игор Перић (TIP).

Код девојчица је 5. место освојила Миа Ракић (HAR), шеста је Симона Влаисављевић (PAR), седма Ана Јуришић (AGR) а осма Хелена Влајић (TPC).


Dragica Stevanović, Anastasija Čolović, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 12 godina 2021, Teniski savez Beograda, Teniski klub Balans Beograd
Финалисткиње Мастерса Тениског савеза Београда до 12 година у ТК Баланс, Драгица Стевановић и Анастасија Чоловић

Детаљније Мастерс Тениског савеза Београда за дечаке и девојчице 12 год, ТА Типсаревић и ТК Баланс, 2-3.10.21.



Фотографије снимљене у ТА Типсаревић ?


Фотографије снимљене у ТК Баланс ?


Прочитајте репортажу о мастерсу ТСБ до 12 година прошле године, када је тријумфовао Михаило Топић (NOV). Године 2019. је победио Алекса Опарница (Црвена Звезда). Победник мастерса 2018. године је био Вук Крушчић (REK). Године 2017. је победио Лазар Виријевић (REK). Прочитајте извештај са мастерса ТСБ 2014. године, којег је освојио Лука Тодоровић (OTK); ево како је било 2015. године, када је победио Бојан Радоман (GM8), а ево извештаја од 2016. године, када је тријумфовао Ромео Хаџимехмедовић (STP).

  • Mihailo Topić, Novak Milošević, Masters Teniskog saveza Beograda za dečake do 12 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Đukić Beograd
  • Aleksa Oparnica, Laslo Đere, Vladimir Borovac, Dodela nagrada najboljim teniserima Beograda u 2019. godini, Teniski savez Beograda
  • Nikola Lulić, Vuk Kruščić, Masters Teniskog saveza Beograda za dečake do 12 godina, Teniski klub Reket klub Beograd
  • Bojan Radoman, Mihajlo Lasica, Vanja Vojinović, Masters Teniskog saveza Beograda za dečake do 14 godina, Teniski savez Beograda, OTK Beograd
  • Ivan Gažo, Romeo Hadžimehmedović, Nikša Arsić, Igor Marjanović, Masters Teniskog Saveza Beograda do 12 godina, Teniski klub Winner Beograd
  • Luka Zdravković, Mihajlo Lasica, Bojan Radoman, Nikola Jovanović, Masters Teniskog saveza Beograda do 12 godina, Teniski klub Ušće Beograd
  • Luka Todorović i Mateja Ćurić, finalisti mastersa Teniskog saveza Beograda 2014.

Прочитајте репортажу о мастерсу ТСБ до 12 година прошле године, када је победила Теодора Влајић (TPC). Године 2019. је тријујмовала победила Александра Ђокић (Рекет клуб). Победница мастерса 2018. године је била Ана Савковић (DRI). Године 2017. најбоља је била Теодора Милић (WS). Прочитајте извештај са мастерса ТСБ 2014. године, којег је освојила Ива Пантовић (TIP); ево како је било 2015. године, када је победила Миа Милојевић (KAL), а ево извештаја од 2016. године, када је тријумфовала Теодора Милић (WS).

  • Emilija Miljković, Teodora Vlajić, Helena Korać, Jefimija Dimitrijević, Zagorka Zaga Aleksandrić, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 12 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Partizan Beograd
  • Aleksandra Đokić, Laslo Đere, Vladimir Borovac, Dodela nagrada najboljim teniserima Beograda u 2019. godini, Teniski savez Beograda
  • Ana Savković, Tara Mihaljević, Anastasija Arsić, Teodora Šljivančanin, Natalija Savović, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 12 godina, Teniski klub Đukić Beograd
  • Teodora Milić, Sanja Đurđević, Tara Mihaljević, Lara Stojanovski, Mihailo Ugrčić, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 12 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub White Star Beograd
  • Teodora Milić, Iva Šepa, Masters Teniskog Saveza Beograda do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd
  • Veljko Vasić, Nevena Kolarević, Julija Radenković, Mia Milojević, Masters Teniskog saveza Beograda do 12 godina, Teniski klub Trim Beograd
  • Iva Pantović i Jelena Marjanović, finalistkinje Mastersa Teniskog saveza Beograda 2014.

Дечаци

Резултати полуфинала:

Вук Пантић Црнчевић (ABO)Ђорђе Шапић (FP) 6-1 7-5

Крсто Кривокапић (TRK)Виктор Вишнић (WS) 6-4 6-1


⌛ 4.10.2021. 13.25 h

Главни жреб, коначни резултати + групна фаза:


Девојчице

Резултати полуфинала:

Драгица Стевановић (TPC) – Нађа Продановић (HAR) 6-4 6-0

Анастасија Чоловић (CZ) Мина Марковић (PAR) 6-3 6-2


⌛ 4.10.2021. 15.47 h

Главни жреб, коначни резултати + групна фаза:


Списак учесника:

РангПрезиме и имеКлуб
1ПЕРИЋ ИгорTIP
2ВИШНИЋ ВикторWS
3КРИВОКАПИЋ КрстоTRK
4ШАПИЋ ЂорђеFP
7ЛИВАДА ДејанCZ
8ТРАВИЦА ЈованWS
9ПРЕДОЛАЦ ВељкоFOR
10ПАНТИЋ ЦРНЧЕВИЋ ВукABO
 Резерве 
11БАРЈАКТАРОВИЋ МирославKOŠ
12ПЕРЛЕГКАС ВасилеиосHAR

Списак учесница:

РангПрезиме и имеКлуб
1ЧОЛОВИЋ АнастасијаCZ
2ВЛАЈИЋ ХеленаTPC
3ПРОДАНОВИЋ НађаHAR
4ЈУРИШИЋ АнаAGR
5МАРКОВИЋ МинаPAR
6СТЕВАНОВИЋ ДрагицаTPC
8ВЛАИСАВЉЕВИЋ СимонаPAR
9РАКИЋ МиаHAR
 Резерве 
16ЦВИЈИЋ ЛараCZ

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.