Minja Živković, Mateja Vlaisavljević, Otvoreno prvenstvo Novog Sada za dečake do 10 godina zeleni nivo, TU BMK TENIS Novi Sad

ОП Новог Сада, ТU BMK TENIS, дечаци 10 година, зелени ниво, 30-31.5.20.

Отворено првенство Новог Сада, турнир зеленог нивоа за дечаке до 10 година, игра се 30. и 31. маја 2020. године у TU BMK TENIS, у оквиру календара Тениског савеза Војводине. Игра се на два шљакаста терена. Директор турнира је Митар Кустудија, а суди Данијела Тодоровић. Будите са нама!

Миња Живковић (BMK) је освојио ОП Новог Сада до 10 година у TU BMK TENIS. Честитамо!

Матеја Влаисављевић (SPI) je oсвојио друго место. Миња је у финалу победио Матеју 5-3 4-1.

Треће место су освојили Вељко Предолац (REK) и Виктор Вишнић (WS; Cherry Sport).

Детаљније ОП Новог Сада, ТU BMK TENIS, дечаци 10 година, зелени ниво, 30-31.5.20.