Lav Višković, Romeo Hadžimehmedović, Prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski centar Master Beograd

Првенство Београда, ТЦ Мастер, дечаци 14 година, Б кат, 19-21.5.18.

Првенство Београда, турнир Б категорије за дечаке до 14 година, одигран је од 19. до 21. маја 2018. године у TЦ Мастер на Новом Београду, у организацији Тениског савеза Београда.

Ромео Хаџимехмедовић (REK) је победник Првенства Београда до 14 година. Честитамо!

Лав Вишковић (TIP) је освојио друго место. Ромео је у финалу победио 4-6 6-4 6-4.

Треће место су освојили Вања Петров (TIP) и Лука Такуми Штула (TPC).

Данас су у ТЦ Мастер играни дуги полуфинални мечеви и финале, браво за момке који су издржали све данашње напоре!

 

Детаљније Првенство Београда, ТЦ Мастер, дечаци 14 година, Б кат, 19-21.5.18.

 

Lav Višković, Romeo Hadžimehmedović, Vanja Petrov, Luka Takumi Štula, Prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski centar Master Beograd
Полуфиналисти Лав Вишковић, Лука Такуми Штула, Ромео Хаџимехмедовић и Вања Петров

 

Погледајте 2. епизоду „Вести Малих играча“:

 

Играно је на три шљакаста терена, а судила је Даница Максимовић.

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

 

Прошлогодишњи победник Првенства Београда одиграног у ТЦ Мастер је Бојан Радоман (DRI), а финалиста је био Михајло Ласица (DRI)док је 2016. године у ОТК Београд победио Лука Тодоровић (CZ), а други је био Јован Слијепчевић (DJU). Године 2015. у ТК Ђукић је победио Горан Животић (ADV), који је у финалу победио Василија Драганића (CZ).

 

 

Резултати полуфинала:

 

Лав Вишковић (TIP) – Вања Петров (TIP)  6-3 5-7 6-2

Ромео Хаџимехмедовић (REK) – Лука Такуми Штула (TPC)  6-3 6-7 7-6

 

 

⌚ 21.5.18.  21.27 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Датум рођења Ранг
1 ПЕТРОВ ВАЊА TIP 11.09.2004 10
2 БЕНИЋ КОСТА OTK 03.05.2004 11
3 ВИШКОВИЋ ЛАВ TIP 25.04.2004 19
4 ГАЈИЋ ОГЊЕН TIP 15.01.2004 22
5 АРСИЋ НИКША KOL 26.09.2004 23
6 НИКОЛИЋ МАРКО KOL 11.02.2005 25
7 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО REK 04.03.2005 26
8 ШТУЛА ЛУКА ТАКУМИ TPC 20.07.2004 32
9 ЧЕЈОВИЋ СТРАХИЊА VIC 20.04.2004 36
10 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 15.01.2005 37
11 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА REK 12.11.2005 44
12 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА CZ 06.01.2005 45
13 ЋЕРТИЋ ПЕТАР MAT 10.06.2005 46
14 БОГДАНОВИЋ АНТОНИЈЕ CZ 03.11.2004 52
15 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 15.01.2005 53
16 МИКОВИЋ МИЛОШ OTK 24.05.2005 58
17 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ KOL 25.11.2004 64
18 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА DRI 09.12.2005 68
19 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ GAZ 21.01.2005 71
20 МИХАЈЛОВИЋ ТАДЕЈ TPC 06.04.2005 89
21 БИРЧАНИН ЛЕОН TRK 16.06.2005 90
22 СТОЈОВИЋ ВИКТОР PRV 27.02.2006 95
23 ХУЂЕЦ АЛЕКСАНДАР GAZ 05.07.2005 103
24 ВУЛЕТИЋ НЕМАЊА DRI 09.12.2005 108
25 АРСИЋ НИКОЛА DJU 30.08.2005 109
26 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA 11.04.2006 119
27 МАРКОВИЋ АНДРЕЈ CZ 06.04.2004 120
28 РИСТИЋ СТРАХИЊА CLA 17.01.2006 139
29 ЈОВАНОВИЋ ЈАКША CZ 02.04.2005 145
30 ПАВЛОВИЋ АЛЕКСА GAZ 13.06.2005 147
31 БАНДА ИЛИЋ ИЛИЈА CLA 27.02.2006 156
32 ГУАН ТАО ФИЛИП CLA 25.04.2004 180

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 73,20

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.