Mihajlo Lasica, Nikola Jovanović, Stefan Malbaša, Prvenstvo Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski klub Đukić Beograd

Првенство Београда, TК Ђукић, младићи 16 година, Б кат, 18-21.5.19.

Првенство Београда, турнир Б категорије за младиће до 16 година, oдигран је од 18. до 21. маја 2019. године у TK Ђукић на Бежанијској коси, у оквиру календара Тениског савеза Београда. Судио је Андреј Радоњић.

Михајло Ласица (DRI) је победник Првенства Београда до 16 година у ТК Ђукић. Честитамо!

Никола Јовановић (TIP) је освојио друго место, док је Стефан Малбаша (DRI) трећи, а Вања Војиновић (UŠĆ) четврти.

У финалу је Михајло после преокрета победио Николу 1-6 6-4 6-2, а у мечу за 3. место је Вања предао меч при резултату 6-4 5-2 за Стефана.

Честитамо ТК Дрил на изузетним резултатима његових такмичара на овом турниру!

 

Детаљније Првенство Београда, TК Ђукић, младићи 16 година, Б кат, 18-21.5.19.

 

 

 

Погледајте детаљ финалног меча и меча за 3. место:

 

 

 

Прошлогодишњи победник Првенства Београда за младиће до 16 година у TK Агримес је биo Милан Мацура (AGR). Године 2017. у ТK Victoria је тријумфовао Александар Љубојевић (VIC).

 

 

Резултати полуфинала:

 

Михајло Ласица (DRI)Вања Војиновић (UŠĆ)  3-6 6-4 6-0

Никола Јовановић (TIP)Стефан Малбаша (DRI)  6-4 4-6 7-5

 

21.5.19.  11.53 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ЛАСИЦА МИХАЈЛО DRI 1
2 МАЛБАША СТЕФАН DRI 3
3 КУРТОВИЋ ЛУКА SET 11
4 БУКАРИЦА БОГДАН DRI 13
5 ЈОВАНОВИЋ НИКОЛА TIP 14
6 МУШКАТИРОВИЋ БОГДАН ABO 15
7 ВОЈИНОВИЋ ВАЊА UŠĆ 19
8 НИКОЛИЋ ЛЕОН DRI 22
9 АРСИЋ НИКША KOL 34
10 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО REK 43
11 МИШИЋ АЛЕКСА KOL 44
12 ШТУЛА ЛУКА ТАКУМИ LOP 45
13 ЧЕЈОВИЋ СТРАХИЊА DRI 53
14 ГАЈИЋ ОГЊЕН TIP 54
15 БОГИЋЕВИЋ МИТАР DRI 59
16 ЗДРАВКОВИЋ ЛУКА BAN 61
17 МИКОВИЋ МИЛОШ OTK 62
18 СТОЈОВИЋ ВИКТОР MAT 65
19 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО DJU 66
20 НЕНАДОВИЋ ФИЛИП VOŽ 68
21 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 69
22 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 78
23 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ DJU 84
24 ЛИЧИНА ЛУКА AGR 92
25 ЛУЛИЋ НИКОЛА KOL 108
26 КОЛУНЏИЈА ВУКАШИН DRI 112
27 СТАБЛОВИЋ ИГОР ABO 116
28 МИХАЈЛОВИЋ ТАДЕЈ TPC 119
29 КОВАЧЕВИЋ ДАВИД DJU 128
30 ФРАНЕТА СРЂАН DJU 148
31 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 149
32 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА CZ 151
33 БИРЧАНИН ЛЕОН TRK 155
34 ДАШИЋ МИЛОШ TIP 158
35 ПОПОВИЋ ФИЛИП CLA 161
36 ВЕЛИНОВИЋ АЛЕКСА BAS 170
37 КОЦАНОВИЋ ОЛИВЕР REK 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИKА: 76,40

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.