Valentina Šuvirđonkova, Dunja Kulpinac, Vladimir Popović, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina 2021, Teniski klub Mladost Pančevo, POP COURT Pančevo, Teniski savez Vojvodine

Зимско првенство Војводине, ТК Младост Панчево, девојчице и дечаци 14 год, Б кат, 13-14.11.21.

Зимско првенство Војводине, турнир Б категорије за девојчице и дечаке до 14 година, игра се 13. и 14. новембра 2021. године у ТК Младост у Панчеву, у оквиру календара Војвођанског тениског савеза. Игра се на 4 терена са шљаком, у хали. Директор турнира је Владимир Поповић, а суди Милица Дабић. Будите уз Мале играче!

Валентина Шувирђонкова (ELI) и Душан Баждар (GAL) су победници Првенства Војводине до 14 година у ТК Младост. Честитамо!

Дуња Кулпинац (GAL) и Вања Николић (GAL) су финалисти. Валентина је у финалу победила Дуњу 2-6 6-3 6-1, док је Душан савладао клупског друга Вању 6-4 7-6(6), освојивши тако првенство без изгубљеног сета!

Треће место у Војводини освојиле су Суботичанка Лана Вирц (SPA) и Панчевка Мина Капор (DIN), а код дечака Новосађанин Миња Живковић (BMK) и Митровчанин Никола Јовичић (ZMA).

Честитамо ТК Галеб 1890 из Зрењанина на великом успеху његових такмичара на Првенству Војводине – од четворо финалиста, троје је из зрењанинског клуба!


Dušan Baždar, Vanja Nikolić, Vladimir Popović, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina 2021, Teniski klub Mladost Pančevo, POP COURT Pančevo, Teniski savez Vojvodine
Финалисти Првенства Војводине до 14 година Душан Баждар и Вања Николић са Владимиром Поповићем, власником ТК Младост

Детаљније Зимско првенство Војводине, ТК Младост Панчево, девојчице и дечаци 14 год, Б кат, 13-14.11.21.


Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina 2021, Teniski klub Mladost Pančevo, POP COURT Pančevo, Teniski savez Vojvodine
Готова фасада на згради POP COURT академије

Погледајте део меча 2. кола између Миње Живковића и Адријана Јуђака:



  • Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina 2021, Teniski klub Mladost Pančevo, POP COURT Pančevo, Teniski savez Vojvodine
  • Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina 2021, Teniski klub Mladost Pančevo, POP COURT Pančevo, Teniski savez Vojvodine
  • Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina 2021, Teniski klub Mladost Pančevo, POP COURT Pančevo, Teniski savez Vojvodine
  • Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina 2021, Teniski klub Mladost Pančevo, POP COURT Pančevo, Teniski savez Vojvodine

Прочитајте извештај са Зимског првенства Војводине 2019. године, када су победили Марко Милетицки (SPA) и Јелена Гојковић (MRD; Премиум тенис). Године 2018. су у Сомбору победили Јована Грујић (MIL) и Алекса Писарић (MRD). Године 2016. турнир је такође игран у TK Orange у Сомбору, када су победници били Димитрије Зубац (NNC) и Миа Марјановић (VOJ), док је 2017. године у ТК Спартак у Суботици тријумфовали Филип Мандовић (SPA) и Леа Рупњак (MRD).

  • Jelena Gojković, Teodora Kostović, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski savez Vojvodine Teniski klub Spartak Subotica
  • Marko Mileticki, Andrej Rajak, Dudova šuma, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski savez Vojvodine Teniski klub Spartak Subotica
  • Jovana Grujić, Naida Hukić, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski savez Vojvodine, Vojvođanski teniski savez, Teniski klub Orange Sombor
  • Aleksa Pisarić, Aleksa Marković, Sonja Čančar, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski savez Vojvodine, Vojvođanski teniski savez, Teniski klub Orange Sombor
  • Lea Rupnjak, Danijela Danilović, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski klub Spartak Subotica
  • Petar Bašić Palković, Filip Mandović, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski klub Spartak Subotica
  • Mia Marjanović, Filip Katanić, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski klub Orange Sombor
  • Dimitrije Zubac, Filip Stipić, Zimsko prvenstvo Vojvodine do 14 godina, Teniski klub Orange Sombor

Девојчице

Резултати полуфинала:

Валентина Шувирђонкова (ELI)Лана Вирц (SPA) 2-6 6-4 6-0

Дуња Кулпинац (GAL)Мина Капор (DIN) 6-1 6-3


⌛ 15.11.2021. 19.43 h

Коначни резултати:


Дечаци

Резултати полуфинала:

Вања Николић (GAL)Миња Живковић (BMK) 6-1 6-1

Душан Баждар (GAL) – Никола Јовичић (ZMA) 6-1 6-1


⌛ 15.11.2021. 19.43 h

Коначни резултати:


Списак учесница:

БројПрезиме и имеКлубРанг
1ШУВИРЂОНКОВА ВАЛЕНТИНАELI12
2КУЛПИНАЦ ДУЊАGAL23
3ВИРЦ ЛАНАSPA24
4КАПОР МИНАDIN25
5ЂОРЂЕВИЋ АНЂЕЛАGAL32
6КОВАЧЕВИЋ ИВАBMK39
7БУХМИЛЕР НИНАBMK44
8БУХМИЛЕР АЊАBMK55
9ПОПОВИЋ АНДРЕАVOJ73
10ВАСИЋ ЛАНАELI80
11ПИСАР АЊАSPA108
12ЗРНИЋ ВЕРИЦАSPL109
13КУГЛИ МИЛИЦАKIK0
14МАРТОН ЛИЛАSPA0
15МАЛИЧЕВИЋ МИНАSPL0
Просечан ранг учесница: 52,00

Списак учесника:

БројПрезиме и имеКлубРанг
1НИКОЛИЋ ВАЊАGAL13
2БАЖДАР ДУШАНGAL19
3БАЛИНТ ФИЛИПKIK49
4ЖИВКОВИЋ МИЊАBMK70
5МАРЧУК ИВАНVOJ75
6ВИДЕВИЋ УРОШDIN77
7ЗАРИЋ ДАВИДPAL108
8ЈОВИЧИЋ НИКОЛАZMA124
9МАНЧИЋ ПЕТАРZMA135
10ЈУЂАК АДРИЈАНОSPA138
11ШИПКА ДАВИДHAJ167
12МИСКИН НЕМАЊАTIS0
13МИНИЋ ВУКАШИНDIN0

 

Просечан ранг учесника: 88,60

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.