Aleksa Stević, Amajla Kadrić, Vuk Dvokić, Natalija Antić, Borislava Stepanov, Otvoreno prvenstvo Novog Sada do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Meridiana Novi Sad

Отворено првенство Новог Сада, турнир зеленог нивоа за девојчице и дечаке до 10 година, одржава се 26. и 27. марта 2022. године у ТК Меридиана, у оквиру календара Тениског савеза Војводине. Игра се на 2 шљакаста терена, а директор турнира је Срђан Јаковина, а суди Борислава Степанов. Пратите турнир уз Мале играче!

Алекса Стевић (MRD) и Амајла Кадрић (DJU) су освојили ОП Новог Сада до 10 година у ТК Меридиана. Честитамо!

Вук Двокић (DJU) и Наталија Антић (PRM) су финалисти. Алекса је у финалу победио Вука 4-1 4-0, док је Амајла после велике борбе савладала Наталију 4-2 1-4 5-4(7-6).

Треће место су освојили Новак Тешић (TPC) и Ђорђе Адамовић (CLA), а у конкуренцији девојчица Николина Пешић (DSK) и Лара Судар (JTK).

Детаљније ОП Новог Сада, ТК Меридиана, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 26-27.3.22.

Групна фаза, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Novog Sada do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Meridiana Novi Sad